Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Czoperrr napisał:

Forza pewnie też nie wyjdzie znając życie. No ale w 2021 Forza, w 2022 Forza i nic poza tym

nie no ja wiem że gracze mają pamięć złotej rybki, ale w 2021 nie tylko Forza wyszła xd

 

Ja po cichu liczyłem że będzie jak w 2021, czyli posucha przez pierwszą połowę roku a potem dowalą. Ale teraz nie mam już złudzeń. W tym roku może, powtarzam może, wyjdzie ta Forza, ale sim-race to nie ten  sam kaliber co Redfall, a co dopiero Starfield. Więc ten rok zapowiada się oficjalnie na jeden z najgorszych jakie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lord Protector napisał:

Beka w chuj i nawet nie ma o czym gadać, ale nie chce mi się wierzyć, że są aż taki głupi i w żaden sposób nie zapchają tej dziury.

Oficjalnie nic nie ma ale z domysłów jest:

 

Forza nowa

Stalker 2

Scorn
i może puszczą na koniec tego roku Hellbalde 2 jak niespodziankę? 

 

Stalker, z wiadomych przyczyn, raczej nie wyjdzie w tym roku. Hellblade bez szans.

 

Scorn i Forza - jest szansa. No ale Scorn? Kaman. :kekw:

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Scorn to będzie gra max 6/10 niestety. Parę lat temu pierwsze zajawki robiły wrażenie ale teraz to wygląda po prostu słabo i ciągłe przesuwanie premiery temu nie pomaga.

The Medium to świetna gra, wątpię, ze Scorn jej dorówna (wiem, to różne gatunki ale widzę, że tutaj przywołujecie ten tytuł). 

 

Muszą jak najszybciej wrzucić katalog Activision to Gamepassa, ale to też nie nowe gry więc słabo.

Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że niedługo gamedevowa bańka w wielkich studiach (nie mówię tylko o Microsoftowych) (pipi)nie z hukiem, coraz większe niedokończone s(pipi)iny są wypuszczane, obsuwy są gigantyczne, projekty się rozrastają w niekontrolowany sposób, a inwestorzy w nieskończoność nie będą się nabierać na raporty. Niedługo łatwiej będzie wysłać człowieka na Marsa niż wydać tytuł AAAA o czyszczeniu mapy z ikonek.

Odnośnik do komentarza
Teraz, wojtas011 napisał:

image.png.3a6e3ba080dab5a620e2ea3ff3016f9e.png

Ciekawe czy fotka była przed czy po meetingu spencera z toddem gdzie ten drugi zaczął od "Ziomeczku bo jest taka mała sytuacja...". Kurde szkoda bo naprawde ciekawi mnie czy Bethesda zrobi lepszą grę niż F4. Skyrim był super a potem już tylko zjazd w dół. 

 

Mam tez nadzieje ze w czerwcu Spencer przynajmniej ładnie przeprosi i zaproponuje poteżny pakiet AAA w GPU (co miesiąc od wrzesnia do premiery Starfielda) bo inaczej się pogniewamy 

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czy teraz dalej będę słuchał, że narzekam dla narzekania i jest d o b r z e  w największym, najbogatszym 1st party na rynku. XDDDDDDDDDddd

 

Serio, jeśli MS miał jakieś szanse żeby pokazać, że wraca poziom z X360 to ją właśnie przejebał po całości. :rotfl:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...