Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, drozdu7 napisał:

2023 wydaje się zajebisty, naprawde sporo potencjalnie mocarnych multiplatform.

Może MS wkoncu zacznie wydawać regularnie exy. Może :)

A jak ktoś ma dwie platformy w domu to już wogole bajka

No dwie platformy obskoczyć to szacun mam jedną, myślę, że nie gram mało bo w ostatnim czasie 2-3 godzinki dziennie, a plecy, że ho ho :)

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

"We want to guarantee PlayStation gamers continue to have the highest quality gaming experience, and we appreciate the CMA's focus on protecting gamers."
 

Zgadzam się z Sony, że ekskluzywne gry mają negatywne implikacje dla graczy i całej branży.

Mam tylko nadzieje że Sony będzie konsekwentne w swojej trosce o dobro i ochronę graczy i nie będzie blokować swoich gier na inne platformy. W końcu chodzi o dobro graczy. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, drozdu7 napisał:

Szczerze? To co robi Sony jest odpychające jak dla mnie. 

Mam nadzieję że MS ma też armię prawników i klepną ten deal. 

A jeśli Sony tak bardzo chce Coda (po pewnie o to się rozchodzi) to też niech idą na ustępstwa 

Ale zawsze tak było i pewnie będzie. Wszystko zależy co kto lubi dla mnie Sony dostarcza gry, które lubię i dobrze trafiają do mnie, miałem okres X360 że ta platforma była dla mnie lepsza. Ale szczerze mówiąc nie jestem żadnym funboyem i jak dla mnie mogą gry wychodzić na wszystkie platformy, ale wydaje mi się, że tak jak GP jest napędzaczem sprzedaży X tak wiele osób kupi PS dla jego exów.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię gry Sony, ale ich zachowanie jest dla mnie nie tyle co odpychające co śmieszne. Teraz po 20 latach blokowania contentu, kupowania czasowych deali doszli do wniosku że ekskluzywna zawartosć jest jednak zła dla graczy i branży. Ale tylko wtedy kiedy dotyczy to Call od Duty i Xboxa. W innych przypadkach widocznie nie jest to złe 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Ja lubię gry Sony, ale ich zachowanie jest dla mnie nie tyle co odpychające co śmieszne. Teraz po 20 latach blokowania contentu, kupowania czasowych deali doszli do wniosku że ekskluzywna zawartosć jednak złe dla graczy i branży. Ale tylko wtedy kiedy dotyczy to Call od Duty i Xboxa. W innych przypadkach nie jest to złe 

Ale wiadomo, że jak wchodzą w grę pieniądze to każde korpo będzie działać tak żeby dla niego było dobrze. Z jednej strony rozumiem Sony, że muszą po prostu zarabiać bo nie mają takiego zaplecza finansowego jak X, ale faktycznie z pewnymi akcjami mogliby zluzować.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę z Was. Różnica jest taka że jak Sony kupi/stworzy (tak tam potrafią stworzyć studio) to powstaje z tego jakiś autorski projekt który jest exem i jest kojarzony z tą marką. Natomiast w MS jest taka historia że kupują marki gotowe, znane i lubiane przez graczy po to żeby je zamknąć na jednej konsoli. Typ co gra w CoDa od dekady będzie musiał iść po xboxa żeby dalej grać. Rozumiecie tą różnice? Czy nadal Jimbo sie spłakał o CoD? Gdyby Jim tylko płakał to by pewnie już dawno to przejęcie miało miejsce a jak widać nie tylko szef Sony i samo Sony ma z tym problem. Ale pewnie tutaj w tym toksycznym dziale i tak tego nie skumacie. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nie mogę z Was. Różnica jest taka że jak Sony kupi/stworzy (tak tam potrafią stworzyć studio) to powstaje z tego jakiś autorski projekt który jest exem i jest kojarzony z tą marką. Natomiast w MS jest taka historia że kupują marki gotowe, znane i lubiane przez graczy po to żeby je zamknąć na jednej konsoli. Typ co gra w CoDa od dekady będzie musiał iść po xboxa żeby dalej grać. Rozumiecie tą różnice? Czy nadal Jimbo sie spłakał o CoD? Gdyby Jim tylko płakał to by pewnie już dawno to przejęcie miało miejsce a jak widać nie tylko szef Sony i samo Sony ma z tym problem. Ale pewnie tutaj w tym toksycznym dziale i tak tego nie skumacie. 

Mnie trochę ukłuło jak Microsoft porwało na rok Tomb Raidera, inna sprawa ze do dzisiaj tego nie ruszyłem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, LiŚciu napisał:

Nie mogę z Was. Różnica jest taka że jak Sony kupi/stworzy (tak tam potrafią stworzyć studio) to powstaje z tego jakiś autorski projekt który jest exem i jest kojarzony z tą marką. Natomiast w MS jest taka historia że kupują marki gotowe, znane i lubiane przez graczy po to żeby je zamknąć na jednej konsoli. Typ co gra w CoDa od dekady będzie musiał iść po xboxa żeby dalej grać. Rozumiecie tą różnice? Czy nadal Jimbo sie spłakał o CoD? Gdyby Jim tylko płakał to by pewnie już dawno to przejęcie miało miejsce a jak widać nie tylko szef Sony i samo Sony ma z tym problem. Ale pewnie tutaj w tym toksycznym dziale i tak tego nie skumacie. 

faktycznie, dobrze że Sony nigdy nie kupiło gotowej, znanej i lubianej gry po to żeby zamknąć ją na swojej konsoli 

 

oh wait

Spoiler

Final Fantasy XVI będzie mieć towarzyszy AI, a każda bitwa Eikon vs. Eikon  będzie całkowicie wyjątkowa pod względem stylu gry

Street Fighter V

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE | Już dostępne do pobrania i zakupu w  Epic Games Store


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...