Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy one nie zostały podkręcone tak by wykorzystywać mocniejsze karty z lat 2021-2023? Bo w każdej recenzji df porównywali wersje ps5 tez do tych najmocniejszych pc. I o to mi chodzi, by zobaczyć ile zyskały na portowaniu trzeba by mocniejszych kart. 4k60fps i reszta efektów to raczej nie na poczciwej 1060.

Ale fakt, stare gry z ps4 można ograć w porównywalne lub lepszej wersji pewnie i na takiej karcie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

napisałeś że:

32 minuty temu, Rtooj napisał:

Przecież death stranding, uncharted czy days gone są dostępne tylko dla właścicieli PC, w dodatku tych mocniejszych.

 

ale jeśli dla ciebie dostępność zaczyna się od 4k i 60 fpsów to znaczy że żadna z tych gier nie jest dostępna dla PS5 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

ne dostarczał na wyłączność takie gry jak Quantum Break, Sunset Overdrive, Cuphead, Masterchief Collection, dylogia Ori czy szczytową formę Forzy Horizon (nawet trzy Motorsporty wydali jebańcy), a do tego XOX który faktycznie dawał odczuwalne różnice względem PRO.

 

Dobra pomijając ćwieka z konsolowym exem Cuphead, obie części Ori są też na Switcha. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Dobra pomijając ćwieka z konsolowym exem Cuphead, obie części Ori są też na Switcha. 

 

Tak, pierwsza w 4.5 roku po premierze, a druga - w pół roku. Tylko co to ma do rzeczy?  

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

 

Przy wielu grach ocenianych na 70-80 bawiłem się lepiej niż przy mesjaszach 90+ których często nie miałem ochoty kończyć :reggie:

Ocenianie gier na podstawie not na meta to dobre na trolling w CW. Żeby w ogóle gry 7/10 odbierać jako słabe :gayos: Pięknie to pokazuje, jak tzw. dziennikarstwo giereczkowe zeszło na psy, a wraz z nim gracze.

Odnośnik do komentarza

Gracie w gierki 7/10 i nie czujecie pewnych niedociągnięć, umowności czy braku budżetu? Tu nie ma co bronić. Przy budżecie MSu tu się powinny sypać dziewiątki na dziesiątkach. Także bez tekstów o schodzeniu na psy, bo zeszła na psy, ale jakość gier tworzonych pod gamepassa. Dajcie mi kurwa normalny, dopracowany retail od MSu, zapłacę z pocałowaniem rączki, ale niech to będzie PREMIUM.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Xbox to maszynka do multi w Halo i Rocket League na tą chwilę. O wiele lepiej wspominam początki Xbox One. Najgorsza generacja MS póki co i jedno rewelacyjne Hi-Fi Rush tego nie zmieni. Jest chujowo i nie zapowiada by się coś polepszyło przez najbliższe 2 lata. No chyba, że z zaskoczenia będą walić perełkami jak wcześniej wspomniana gra Tango.

 

Całkowicie zgadzam się że @Paolo de Vesir.

Nie ma pierdolnięcia, nie ma nic. Można powiedzieć, siląc się bardzo, że ujdzie. Gdyby nie taniutki XSS to byłoby fatalnie jeżeli chodzi o sprzedaż. Uratowali się tym pierdem.

Odnośnik do komentarza

OK, może jest na razie średnio, ale jak już przejmą ABK to będą sypać "console exclusive revealami" i CGI gier na 2030 jak z rękawa. :banderas:

Nie no, dobra, nie ma co się nabijać - gier się nie robi w rok, był covid, praca zdalna, więc to wszystko się przesuwa. Z resztą Sony i Nintendo też nic nie wydają.

 

a nie, czekaj :kekw: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

OK, może jest na razie średnio, ale jak już przejmą ABK to będą sypać "console exclusive revealami" i CGI gier na 2030 jak z rękawa. :banderas:

Nie no, dobra, nie ma co się nabijać - gier się nie robi w rok, był covid, praca zdalna, więc to wszystko się przesuwa. Z resztą Sony i Nintendo też nic nie wydają.

 

a nie, czekaj :kekw: 

no akurat Sony pierwszą grę w tym roku wyda dopiero we wrześniu 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

no akurat Sony pierwszą grę w tym roku wyda dopiero we wrześniu 

 

Nom, a przy okazji załatwiło sobie Final Fantasy XVI, a Showcase pewnie pokaże jeszcze kilka gier na najbliższe miesiące.:reggie: Twoje porównanie do popeliny jaką dostarcza MS jest zwyczajnie niesmaczne. 

Odnośnik do komentarza

nareszcie, jakieś zmiany na ekranie startowym 

 

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nom, a przy okazji załatwiło sobie Final Fantasy XVI, a Showcase pewnie pokaże jeszcze kilka gier na najbliższe miesiące.:reggie: Twoje porównanie do popeliny jaką dostarcza MS jest zwyczajnie niesmaczne. 

 

Niczego nie porownuje, po prostu wyprowadziłem cię z błędu 

 

Odnośnik do komentarza

Serio polecam lekturę tego artykułu od Jeza z poprzedniej strony, bo ma dużo trafnych spostrzeżeń (i to krytycznych mimo pisania dla WINDOWS Central) odnośnie kondycji Xboxa w 2023. Tyle studiów, takie zaplecze, takie portfolio IP... i dupa jak na razie.

 

Nie jestem targetem sonki, może nie jestem też targetem MSu? Może trzeba rzucić ten gaming w pizdu i iść gdzieś indziej, albo pogodzić się z graniem w starocie do końca swoich dni jak niejaki Ściera? Nie wiem co tak słabo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Niczego nie porownuje, po prostu wyprowadziłem cię z błędu 

 

Trochę tak sobie schlebiasz, bo Sony i Nintendo w tym samym czasie wydali i załatwili mnóstwo wartościowych deali. 

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

albo pogodzić się z graniem w starocie do końca swoich dni jak niejaki Ściera

 

Żadna strata. Kiedyś pomyślałbym, że to starcze pierdolenie, ale dzisiaj odpalam sobie gierki z GBA czy GBC i cholera, jest BARDZO dobrze. :banderas:Polowanie na 3DSa i PSV/PSP dalej trwa, dobre gierki się nie starzeją albo robią to godnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...