Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem to uzasadnienie i wychodzi na to że CMA chce gwarancji że nie tylko CoD ale większość marek ActiBlizz będzie dostępne dosłownie na wszystkim...

Spoiler

Microsoft’s proposal contained a number of significant shortcomings connected with the growing and fast-moving nature of cloud gaming services:

-It did not sufficiently cover different cloud gaming service business models, including multigame subscription services.

-It was not sufficiently open to providers who might wish to offer versions of games on PC operating systems other than Windows.

-It would standardise the terms and conditions on which games are available, as opposed to them being determined by the dynamism and creativity of competition in the market, as would be expected in the absence of the merger.

 

Odnośnik do komentarza

No nic, trzeba będzie znów wrócić do retro gierek a za 5 lat złożyć kompa za 20 tysięcy. Xboxa nie sprzedam, ale PS5 też nie kupie bo mi się nie podoba. Wychujał mnie Microsoft i tyle, najbardziej nieudolna firma. Mając sprzęt, milion studiów i nieskończone pieniądze nie potrafią dostarczyć odpowiedniej ilości gier. Podwyżka cen gamepassa też zrobi swoje i ludzie będą z tego zrezygnować, Xbox zdechnie w przeciągu tej generacji i taka jest prawda. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KamilM napisał:

I co to oznacza? Już po dealu czy jeszcze dalej jest szansa?

Nawet nie wiem jak to mogą przepchnąć jeśli wg tych statystyk mają już większość rynkową w cloud gamingu. Dosłownie musieli by dać gwarancję że ich gry pojawią się we wszystkich usługach nie tylko tych sygnowanych logiem Xbox.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pamiętacie to wszystko co pisałem wcześniej, że CoD w XGP i że Xbox wyjdzie na prostą?

 

Spuśćcie to w kiblu. :kekw: Plus całej tej sytuacji jest taki, że Sony dalej będzie starało się o deale na swoją konsolę, a nowy Crash nie będzie robiony pod abo. :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KamilM napisał:

I co to oznacza? Już po dealu czy jeszcze dalej jest szansa?

Wszystko zależy od decyzji CMA, FTC, KE. Jeśli pozostałe dwie organizacje nie wydadzą zgody to wątpię żeby MS szedł do sądu walczyć z każdym i żeby to wszystko rozciągnęło się jeszcze bardziej w czasie. Za miesiąc jeśli KE wyda werdykt że się nie zgadza to koniec tego cyrku :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...