Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

została skasowana

mają kilka gier w produkcji

 

 

a zostało skasowane jakieś gówno na silniku graficznym ze smartphonów, dodatkowo

 

Cytat

 

They spent six years and didn't even have a playable demo, when other games are out the door in six years at the longest usually.

 

i blizz planował że prace zakończą po 2026 przy dobrych wiatrach

Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, Lukas_AT napisał:

Olac te wszystkie Twittery, reddity itp. Ogladac 2-3 ulubionych youtuberow, wiecej czasu spedzic na graniu, by cieszyc sie rozgrywka bez tej calej toksycznosci wynikajacej z tych plotek. Tak najlepiej. Ci insajderzy sa nikim. Nie wiem po co w ogole ich sledzic. Te wszystkie konta moga zniknac, a nawet tego nie zauwaze.

 

Ja tu wpadam i czytam ojca Xboxa- ASX.

Twitter i reszta w jednym poście :macek:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Do czwartku Xboxik boży jeszcze dwa razy umrze ale czas na licytację gier które wyjdą na inne konsole: SoT, HiFi, Grounded, MSFS, AoE. Może coś jeszcze nastawionego na multi.

 


Trylogia Gears of War z X360 na PS4, PS5 i Nintendo Switcha. 300 mln urzadzen w domach. Ktos tam w górze w garniaku byc moze sie zastanawia dlaczego by nie zrobic czegos innowacyjnego.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Daddy napisał:

 

 

 

Powiem wam co będzie. Xbox everywhere, na komórce, w zegarku, w kiblu, w dupie. Nano maszyny i ai. Mamy was gdzieś i wydajemy gearsy i halo na plastuchu, dobranoc.

 

Z jednej strony fajnie, że nie są takimi gatekeeperami jak sony a z drugiej mi to wróży upadek xboxa, może i konsol w ogóle.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś liczy za zapowiedzi Gearsow, Halo, Hellblade, Indiany czy Starfielda na inne konsole to raczej w piątek się zawiedzie. 

 

Nie zmienia to faktu, że na tych 3 grach HiFi Rush, Pentiment i Sea of Thieves, które mają wyjść na inne konsole, raczej na pewno się nie skończy.  

Odnośnik do komentarza

Na razie nas smarują wazeliną i będą powoli wchodzić. Pchanie zacznie się pewnie po wyjściu ich nowych "konsol". W czwartek będzie nudny pr z wygładzonym przekazem przygotowanym przez zespół prawników i ludzi żyjących z pisania takich przemówien. Ja już nie wierzę w kłamstwa Philnocchia. Mi już nie zależy na eksach jak niektorym dinozaurom tutaj. Niech mi dadzą xboxowego pcta z xbox os, bo w głowie sobie to ułożyłem i sie napaliłem xd.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że exy traci ten kto ledwo zipie. Xbox zrobił to pierwszy, następne było Playstation, teraz Xbox straci konsolowe exy a następne w kolejce będzie znowu Playstation ze swoimi konsolowymi exami - straci je na rzecz Switcha kiedy ten będzie miał mocniejsze podzespoły. Coś czuje, że ten post się dobrze zestarzeje, potem go sobie odkopie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niczego odkrywczego nie napisałeś. Sony obiera taktykę ms, ale z ~dziesięcioletnim opóźnieniem. Gry AAA są za drogie i za dużo czasu zajmuje ich stworzenie. Przyjdzie czas na playstation, ale będą się opierać jeszcze długo.

 

MS dał dupy pozwalając na wyhodowanie steam we własnym ogródku. Dzięki deckowi steam os może stawać się coraz popularniejszy i może zagrozić windowsowi jako os do gierek na pc. Myślę, że ich walka przeniesie się tam.

Odnośnik do komentarza

Gears napisał prawdę, tak to będzie wyglądać a sami kręcą na siebie bata, Nintendo trzyma w ryzach koszty tworzenia gier ale szczerze mówiąc za bardzo. Chce filmowych gier AAA bo takie gry dla mnie też są ważne ale Sony kompletnie nie uzupełnia swojej biblioteki tańszymi gierkami, kompletnie zaniedbali ten segment. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ukukuki napisał:

Gears napisał prawdę, tak to będzie wyglądać a sami kręcą na siebie bata, Nintendo trzyma w ryzach koszty tworzenia gier ale szczerze mówiąc za bardzo. Chce filmowych gier AAA bo takie gry dla mnie też są ważne ale Sony kompletnie nie uzupełnia swojej biblioteki tańszymi gierkami, kompletnie zaniedbali ten segment. 

Tylko gry "filmowe" nie muszą być rozległe, zakorzeniowe w otwartym świecie, a tym samym drogie.

 

Można robić tańsze gry filmowe, nie tracąc na jakości animacji i gameplayu, czuję, że tą drogą powinny pójść studia Sony i Microsoftu. 

 

Nie muszą być na 30 godzin, mogą być na 10-15h i to wystarczy. 

 

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Tylko gry "filmowe" nie muszą być rozległe, zakorzeniowe w otwartym świecie, a tym samym drogie.

 

Można robić tańsze gry filmowe, nie tracąc na jakości animacji i gameplayu, czuję, że tą drogą powinny pójść studia Sony i Microsoftu. 

 

Nie muszą być na 30 godzin, mogą być na 10-15h i to wystarczy. 

 

Więc taki ma być Hellblade 2, ale malkontenci i tak marudzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

No HB2 będzie na 6 godzin:) 

No i czy to coś złego?

 

Singlowa korytarzowa gra na 8h z dobrą grafiką. Kiedyś rzecz powszechna na konsolach. A dziś takie gierki jak Hellblade, to rodzynki bo prawie każda gra to open world's z setkami znaczników z rozwojem postaci na kilkadziesiąt godzin 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

No i czy to coś złego?

 

Singlowa korytarzowa gra na 8h z dobrą grafiką. Kiedyś rzecz powszechna na konsolach. A dziś takie gierki jak Hellblade, to rodzynki bo prawie każda gra to open world's z setkami znaczników z rozwojem postaci na kilkadziesiąt godzin 

Po co schodzimy w skrajności i porównujemy Hellblade do gry na 10-15 godzin typu stare Gearsy, Uncharted 2/3, Tlou1 itp.? 

 

Jestem pewien, że HB2 jako główny minus będzie miała to, że jest z kolei zdecydowanie za krótka i ma za mało mechanik.  

 

Jak devsi piszą, że 6 godzin, to zapewne wyjdzie 5h grania jak w Ryse...

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...