Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Możesz nawet już dzisiaj, wystarczy kupić Xboxa i masz komplet w 4K60.

Wiadomo. Temat walkowany setki razy. Wydatki, priorytety, dzieci, czas wolny. 40tka na karku i to już zwyczajnie nie czas na dwie konsole tym bardziej że xbox niczym mnie nie przekonał jeśli chodzi o tą generację. Edit: w sumie trzy konsole bo nie policzyłem switcha od dzieciaków^^

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rash napisał:

Wiadomo. Temat walkowany setki razy. Wydatki, priorytety, dzieci, czas wolny. 40tka na karku i to już zwyczajnie nie czas na dwie konsole tym bardziej że xbox niczym mnie nie przekonał jeśli chodzi o tą generację. Edit: w sumie trzy konsole bo nie policzyłem switcha od dzieciaków^^

Zawsze zostaje granko po xCloud zamiast kupowania konsoli, wilk syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza

No i jeden wielki nothingburger. Nie rozumiem czemu xboss od razu na twitterze nie napisał, ze tylko 4 gry i nic wiecej i pozwolił na to szambo przez 2 tygodnie.

 

Sama pr gadka, ale mają coś powiedziec pod koniec roku o hardware. Pewnie pady. Ale queen też mowiła, ze beda miec "largest technical leap in hardware generation". Czekam :gigachad:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Matko ale pierdzielenia było ,że rynek nie rośnie, powodzenia z nastawieniem na ciągły wzrost :lapka:

Myślę, że wiele korpo sie zesra z tym nastawieniem bo ten pęd do rekordowych zysków i ciągłe wzrosty przy naszej ograniczonej plenecie musi (pipi)nąć.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Ale troche tego czekania na gry AB w GP jest.  Na razie jedno diablo? Gry od Bety to sporo szybciej weszły. 

Dali diablo bo zdycha, a, że teraz główny content to śmieci dodawane do sklepiku za realna kase, to swieza krew się przyda. Zawsze też większa baza potencjalnych klientów na dodatek.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, yaczes napisał:

Gearsy niech dadza i legancko, chociaz akurat na to nie ma co liczyc, predzej cos od studia, ktore zaraz usmierca :sadkek:

 

Gearsy i Halo poproszę na plejce. Im więcej ludzi do grania tym lepiej. Dodatkowo Hi-Fi Rush w pudełku bym chciał. No ale pewnie same digitale i tak jak pisali Sea of Thieves i Grounded ... 

 

PRowy jeden wielki rzyg ale i tak wiadomo, że będzie tego coraz więcej, więc niech nie smęcą tylko z grubej rury ze świętą trójca HaloForzaGearsy, a nie to całe pjerdololo.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SnoD napisał:

 

Będą je wrzucali po trochu, im dłużej będą korzystali z ich katalogu, tym mniej będą musieli wydawać na gry innych wydawców.

No kumam ale i tak byłem przekonany że jak już dograją sprawę to hurtownia wjedzie. Jak mówiłem, gry od Bety wjechały bardzo szybko i naraz. Było z dnia na dzień w cholere dobra w GP. Teraz będą cykać co 3, 4 - 5 miesięcy jedną gierkę? 

 

Może zmienią podejście i zrobią hurtownie. 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

po co dzisiaj mieliby na szybko zdradzać plany długofalowe, nawet jeśli plotki były prawdziwe, skoro mogą mieć więcej czasu na dopracowanie strategii i PR, a fanów uspokoili na jakiś czas i rozeszło się po kościach, może pierwotnie chcieli (pipi)nąć z grubej rury jakiegoś sztosa z xboksa, ale odzew internetów zweyfikował... a może nie... jak ktoś nie panikował, to na pewno nie panikuje teraz, a jak ktoś chciał zapewnienia, że halo i gearsy nie trafią na sony, no to też pewności 100% nie można mieć

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LiŚciu napisał:

No kumam ale i tak byłem przekonany że jak już dograją sprawę to hurtownia wjedzie. Jak mówiłem, gry od Bety wjechały bardzo szybko i naraz. Było z dnia na dzień w cholere dobra w GP. Teraz będą cykać co 3, 4 - 5 miesięcy jedną gierkę? 

 

Może zmienią podejście i zrobią hurtownie. 

 

 

Po jednej raczej nie, ale raczej odłożą to w czasie w końcu wydali 70 mld, to inna skala niż Bethesda.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysiek923 napisał:

po co dzisiaj mieliby na szybko zdradzać plany długofalowe, nawet jeśli plotki były prawdziwe, skoro mogą mieć więcej czasu na dopracowanie strategii i PR, a fanów uspokoili na jakiś czas i rozeszło się po kościach, może pierwotnie chcieli (pipi)nąć z grubej rury jakiegoś sztosa z xboksa, ale odzew internetów zweyfikował... a może nie... jak ktoś nie panikował, to na pewno nie panikuje teraz, a jak ktoś chciał zapewnienia, że halo i gearsy nie trafią na sony, no to też pewności 100% nie można mieć

Te 4 gry to test, muszą przeanalizować, jak to wpłynie za urobek. 

 

Wciąż jest to jednak trochę wywieszanie białej flagi z racji braku pomysłu na zwiększenie popularnosci Xboxa i Windows PC, gdzie przegrywają ze Steam, a ich gry są tam poniżane. 

 

Ten podcast był słaby i typowo korporacyjny, na pewno nie tego oczekiwali gracze. 

Odnośnik do komentarza

(pipi)a dla mnie najważniejsze że dalej będzie hardware, będę mógł iść ze swoją biblioteką do przodu. Że będa gierki day one w GP, co też jest ogromną zaletą. Nie chce płacić za wszystko 350zl. 

Pod tym względem jestem zadowolony, bo to czy ich gierki wylądują gdzieś indziej po pół roku czy roku? Trudno, dla mnie Xbox to najlepsza platforma do grania i najlepszy sprzęt. 

Miałem w (pipi) wątpliwości ale przyszłość nie jest taka czarna jak sami kreowalismy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...