Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, po prostu klapów boli to, że xsx nie może umrzeć, tylko tyle i aż tyle. 

 

Trzeba być totalnym ignorantem i debilem, żeby na polu walki został sam playstation, bo nintendo się nie liczy. Wyobrażacie sobie płacić rok subskrypcji ps plus za 1k zł? No właśnie. Klapy są tak nauczone, że im więcej się ich jebie i goli tym bardziej mają mózg zdrenowany bolcowaniem pizdy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A jaki wpływ ma nintendo na ps? Jak oni idą sami swoją ścieżką i golą cały czas czerwonych fagów? Tutaj to akurat ms hamuje zapędy sony, żeby zaraz ich się głowach nie pojebało, że jesteśmy sami i możemy dyktować warunki rynkowe.

 

Już sam ps plus premium roczna subskrypcja 630 zł ładnie świadczy o odklejce sony. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, ASX napisał:

Dobrze przejrzałeś moje kręcenie i wymyślanie. Masz jednak racje gracze konsolowi nigdy nie kupią PCta, a Steam Deck to nie komputer chociaż działa na Linuxie 

 

2 godziny temu, Beelzeboss napisał:

 

a steam decka sam składasz czy to jest pre-built pc, z customowym os i sprzedawany jako handheld? XD 

 

Serio?

 

Oblężona twierdza u klockarzy to już codzienność.

  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał:

Nie ma co robić tu jednak cw, niech każdy gra tam gdzie chce i tyle 

Popieram. Niestety jad w fanbojach się wylewa i nie potrafią prowadzic normalnej rozmowy bez posądzania o bycie klapem, wsadzaniem w usta czegos, co sie nie napisało czy robieniem deflectów.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Faka napisał:

Już sam ps plus premium roczna subskrypcja 630 zł ładnie świadczy o odklejce sony. 

 

Abo Sonki jest drogie. Jak napisałeś, najwyższy tier kosztuje 630 PLN rocznie. Niemniej jednak XGPU kosztuje ponad 755 PLN rok. Chyba nawet nie ma opcji wykupienia od razu na rok (mowie chyba bo strona xbox.com nie pokazuje takiej opcji ale chce zaoszczędzić jednemu budżetowemu influencerowi pracy):

 

image.thumb.png.906c0e85d1f04eaeeb43d4a9023cbe88.png

Fakt jest taki że te abo w jednym u drugim miejscu koztują sporo. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wrzucą do GP gry AB, to wartość subskrypcji wzrośnie absurdalnie, bo gry AB są generalnie drogie nawet długo po premierze. PS+ nie będzie miał już tu czym konkurować tym bardziej jak gry MS day one już ustawiają się w kolejce od tego roku.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

PC obecnie to najlepsze miejsce do grania a będzie jeszcze lepiej w latach kolejnych. Sam wolałbym potężnego desktopa od konsol ale póki co nie mogę sobie pozwolić i pozostaje mi konsola i laptop z rtx 3060. 

 

Niektórym graczykom po prostu klauzula sumienia nie pozwala grać na czymś innym niż PlayStation.


Dla mnie najlepszym miejscem do grania jest konsola. Nie obchodzi mnie, ze na PC można zagrać we wszystko. I tak nie zagram we wszystko. Dwie konsole pod telewizorem starczą. Jestem konsolowcem. Nie będę biegł do sklepu składać peceta nawet jak Sony zacznie wydawać swoje gry w dniu premiery. Granie na konsoli jest dla mnie wygodne, tu mam osiągnięcia, kolekcję gier w pudełkach, jestem przyzwyczajony, że siadam na fotelu i naciskam jeden guzik by grać. 
 

Zdaję sobie sprawę z zalet PC, ale to nadal PC i teraz mając ponad 30 lat na karku składanie peceta to ostatnia rzecz jaka jest mi potrzebna. Czasami mam takie myśli, nie powiem. Gdy widzę jakąś wersję konsolową mocno odstającą graficznie od wersji pecetowej. Albo gdy pomyślę o grach ze starszych generacji, które można ograć w dobrej jakości z modami poprawiającymi grafikę. Chyba te starsze gry najbardziej kuszą by ograć na PC.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Oba abonamenty w skali rocznej są drogie, tu nie ma co się kłócić. Czy przez rok ogra się z nich na tyle gierek, żeby koszt ich opłacenia się zwrócił? Tu już każdy musi sobie odpowiedzieć sam.

 

A ile powinno to kosztować na miecha żeby napisać że jest ok? 

700zł na rok, to nie jest dużo. Premierowe 2 gry. Na rok 2 gry na premierę to dużo? Niech będą 3. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, iluck85 napisał:

700zł na rok, to nie jest dużo. Premierowe 2 gry. Na rok 2 gry na premierę to dużo? Niech będą 3. 

 

 

Serio nigdy tego nie ogarniam czemu większość forumowiczów to ciągle powtarza. Tak patrzę na te wszystkie gry, liczę tak, liczę śmak, no i za cholerę mi nie wychodzi, żeby to było w jakimkolwiek wyobrażalnym znaczeniu "drogo". Po prostu nie ogarniam tego sloganu. No z której strony to jest "odklejone od rzeczywistości" żeby za 600 czy 700 zł mieć te wszystkie gierki jakie przez rok tam są, nie umiem tego ogarnąć.

 

To nie jest tańsze tylko wtedy, gdy ktoś w ciągu całego roku gra tylko w kilka bardzo specyficznych gier i nie chce grać w prawie nic innego. Oczywiście może tak robić i jest na świecie wiele takich osób. Ale w takim przypadku... bardzo oczywiście nie jest klientelą na subskrypcje gierek, tylko do zakupu konkretnych sztuk?

 

Czy na forach Netflixowych też wszyscy płaczą, że Netflix jest skandalicznie drogi, bo jak dwa razy pójdziesz do kina to jest tańsze niż rok Netflixa? A nawet nie ma Władcy Pierścieni a ja tylko lubię oglądać Władcę Pierścieni więc jak oni śmią że to jest aż tak drogie?

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie kumam też tego. 

Mi się nie chce bawić z kodami nawet żeby mieć 2 lata za 250zł. 

Ja to mam wrzucone do abonamentu komórkowym i tyle. Dla mnie to 100 max, 1200 rocznie.  Powyżej tej sumy wolałbym waflować pudełkami i wtedy gram w konkrety które sam wybiorę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...