Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Wredny napisał:


Wszystko wskazuje na to, że to będzie taka sama popierdółka, jak część pierwsza, a czymś takim to raczej ciężko zachęcić do czegokolwiek.
Ot, mała, ładna pokazówka UE5, przy której znów będą brandzlować się jakieś BAFTY itp, że niesamowite doświadczenie i poruszanie ważnych problemów - 10/10, ch#j z gameplayem bo kogo to w gierkach obchodzi :sir:(mdr)

Jedynka była przyjemna, jak wyjdzie dwojka na sonke to się sprawdzi, ale nie jest to zaden system seller. Czekam tez na recki, jedynka miała pomysł na siebie, ale drugi raz na tym samym patencie chyba gry nie beda opierac i troche rozwiną rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wredny said:


Tylko co tu reklamować? Korytarzyk bez gameplayu na 5h z ładną graficzką?
No będzie w GP to ludzie sobie sprawdzą, bo to chyba jedyna rozsądna opcja do zagrania w ten tytuł (zwłaszcza, że to tylko cyfra).
Nikt tego i tak nie kupi, a później będzie płacz, że się nie sprzedało i cyk - kolejne studio leci (ale tych to by mi nawet żal nie było, bo od czasu, jak są w MS to zapomnieli jak się dobre gry robi - ostatnia to DmC).

Nie no tu przesadziłeś z hejtem.

Odnośnik do komentarza

Ani krzty przesady - jedynka to straszny szajs był (jako GRA, bo jako multimedialne doświadczenie na jakimś psychiatrycznym sympozjum to pewnie furorę robiła).
Wymęczyło mnie to ośmiogodzinne przejście bardziej niż 100h wpakowane w maksowanie jakiegoś ubisofciaka - gdyby nie "krótkość" i chęć wyrobienia swojego własnego zdania to bym porzucił po 2h, ale dałem radę i żałowałem, że w to grałem.
Ninja Theory - tylko przed Hellblade - później to już równia pochyła i studio zupełnie zbędne w tej branży.

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo dobrze, że zostało to uchwycone na kamerze. Jebane korpo ghoule.

 

Cytat

Moonlighting is when someone works more than one job at a time. According to USLegal, moonlighting usually refers to when a person holds a second job outside of normal working hours. Therefore, someone could work a normal 9-to-5 job as a primary source of income but work at another night job to earn extra money.

 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Wredny said:

Ani krzty przesady - jedynka to straszny szajs był (jako GRA, bo jako multimedialne doświadczenie na jakimś psychiatrycznym sympozjum to pewnie furorę robiła).
Wymęczyło mnie to ośmiogodzinne przejście bardziej niż 100h wpakowane w maksowanie jakiegoś ubisofciaka - gdyby nie "krótkość" i chęć wyrobienia swojego własnego zdania to bym porzucił po 2h, ale dałem radę i żałowałem, że w to grałem.
Ninja Theory - tylko przed Hellblade - później to już równia pochyła i studio zupełnie zbędne w tej branży.

Szajs dla ciebie, mi się podobało na tyle, że zrobiłem calaka i platynę.

Odnośnik do komentarza

To akurat żaden wyczyn - wpadało po przejściu gry praktycznie - też mam.
Oczywiście, że "szajs dla mnie", ale piszę to tak zupełnie obiektywnie - ludzie się tym jarali, bo jakieś rzekomo głębokie przesłanie, schizofrenia i głosy w słuchawkach, no ale obok dobrej gry to nie stało. Może moja niechęć do symulatorów chodzenia ma tu coś do rzeczy, ale bardzo słaby produkt gropodobny DLA MNIE.

Odnośnik do komentarza

Spoko pogadanka na Digital Foundry o Xboxie.

Gier nie braknie, ale pesymizm wokół marki jest ogromny. W zasadzie nigdzie nie pojawiają się jakieś pozytywne scenariusze.

Chłopaki zachodzili w głowę dlaczego wobec takiego kryzysu zaufania do firmy, nikt decyzyjny nie zabierze głosu (może sam Nadella). Tzn odpowiedz może być prosta, może mają to po prostu w dupie 

Odnośnik do komentarza

https://news.xbox.com/en-us/2024/05/15/xbox-may-update-2024/?ocid=Updates_soc_omc_xbo_fb_Link_lrn_5.16.3

 

Mouse and keyboard support will start rolling out today and will expand to all players in the coming weeks for 25 titles, including:

  • ARK Survival Evolved
  • Atomic Heart
  • Cities: Skylines – Mayor’s Edition
  • Cities: Skylines – Remastered
  • Deep Rock Galactic
  • Doom 64
  • Fortnite (browser only)
  • Gears Tactics
  • Grounded
  • Halo Infinite
  • High on Life
  • House Flipper
  • Inkulinati (Game Preview)
  • Mount & Blade II: Bannerlord
  • Pentiment
  • Quake
  • Quake 2
  • Sea of Thieves
  • Slime Rancher 2
  • Sniper Elite 5
  • State of Decay 2
  • Terraria
  • The Sims 4
  • Valheim (Game Preview)
  • Zombie Army 4: Dead War
Odnośnik do komentarza

https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/activision-and-microsoft-are-opening-a-new-game-studio-in-poland-elsewhere-entertainment-with-a-totally-new-ip

 

Cytat

Microsoft's Activision subsidiary announced today that it is opening a new game development studio to take advantage of the huge talent pool growing in Poland. It'll be the second Activision studio based in the region, joining Infinity Ward Krakow, although this studio is, in fact, not working on Call of Duty. 

 

Elsewhere Entertainment is an all-new studio incubating an all-new franchise, boasting industry vets. The new studio is based in Warsaw "with additional resources in the United States," and enjoys alumni from franchises like The Last of Us, Uncharted, The Witcher 3, Cyberpunk 2077, Far Cry, and more. 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

No już parę lat temu pisałem, że powinni tu zainwestować. Myślę, że planowane data center w Polsce przechyliło szalę. Nie zdziwię się jeśli wchłoną PCF pod tym szyldem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...