Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dużym plusem Xboxa S bez napędu jest jednak Gamepass, tańsza konsola na której masz dostęp do ogromnej biblioteki tytułów 1st party MS oraz 3rd party i tego pewnie chce się MS trzymać, stały dopływ kasy z abonamentu vs kilka gier w roku na płycie tak jak pisał złoto, no wybór jest prosty. 

 

29 minut temu, lpcl napisał:

Na df był o tym filmik i max wg nich to 50 usd/EUR, wszystko ponad tę kwotę to strata (właściwie przy tych 50 jest już strata ale akceptowalna) więc naprawdę nie liczyłbym na 100 USD mniej dla ps5 digital. S to nawet na razie nie wiadomo czy będzie miał napęd czy nie, a dokładniej to nie wiadomo czy w ogóle będzie zapowiedziany. 

 

No dobrze, super, że według nich to 50$, według mnie jest szansa na PS5 za 399$ dowiemy się w sierpniu. Nie wiadomo, ale wszystkie znaki na niebie sugerują, że MS pokaże Skę bez napędu i tak jak ktoś pisał wcześniej konsola ma przypominać XOX bo MS sugerował dla ludzi, którzy mieli devkity Lockhearta żeby przewozić go w pudełku własnie po XOX. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

wstydu nie macie wklejając jakieś bzdury fanboya z 4chana których codziennie tam pełno pojawia się w takiej formie.

 

Jutro:

 

HI

Nowa Forza

Powrót 1-2 IP

1 nowe IP

Battletoads

Psycho2

Medium 

Elden Ring?

Pokaz ulepszonych gier na XSX

 

To takie minimum, żadnej dokładnej daty premiery konsoli, ceny, XSS (który może nawet nie istnieje) czy darmowego grania online  :dynia: 

Grę TI zapowiedzą później w ciągu roku, MS jeszcze ma wydarzenia na Gamescomie, XO20 czy VGA.

Odnośnik do komentarza

No jasne kiedyś tam się przekonamy jaka będzie cena. Tylko też nie wiem skąd to przekonanie, że to ps5 będzie na pewno tą tańszą konsolą. Jeśli to prawda co Hendrix pisał o tych cenach nowych ssd to ja tutaj jakoś specjalnie nie liczę na tańszą opcję w przypadku ps5. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli bawimy się we wróżki to ja obstawiam że zobaczymy:

- soczysty gameplay z Halo Infinite

- czym nareszcie jest Everwild

- nowe Fable od Playground Games,

- prezentacje Hellblade 2

 

reszta to w sumie duża niewiadoma, niby Booty zapowiadał że będzie Obsidian i Double Fine ale obawiam się że może skończyć się na dlc do Outer Wordls i dacie premiery Psychonauts 2

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, lpcl napisał:

No jasne kiedyś tam się przekonamy jaka będzie cena. Tylko też nie wiem skąd to przekonanie, że to ps5 będzie na pewno tą tańszą konsolą. Jeśli to prawda co Hendrix pisał o tych cenach nowych ssd to ja tutaj jakoś specjalnie nie liczę na tańszą opcję w przypadku ps5. 

 

Ale kto mówi, że PS5 bedzie tańsze? Zwykłe PS5 - 499 vs XSX 499 i Digital - 399, XSS - 299? 

17 minut temu, ASX napisał:

nowe Fable od Playground Games

 

Oby, ale nie wiem, naprawdę nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Spencer mówił że nie bedzie dużo gier na premiere, więc obstawiam że skończy się na Halo Infinite, porcie Gearsów Tactics, może Psychonauts 2 i tyle.

 

Ale zamiast tego dopływ lineupu nowych gierek ma być bardziej stabilny, bez długich okresów posuchy kiedy żadna gra XGS nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bluber napisał:

 

Ale kto mówi, że PS5 bedzie tańsze? Zwykłe PS5 - 499 vs XSX 499 i Digital - 399, XSS - 299? 

Myślę, że sporo osób tak myśli skoro xsx ma mocniejsze bebechy, zresztą w dziale ps to chyba ktoś nawet pisał o cenie 400 za ps5. Nadal uważam, że 50 USD x 10 mln sztuk ps5 to jednak się nie kalkuluję sony :)

4 minuty temu, ASX napisał:

Spencer mówił że nie bedzie dużo gier na premiere, więc obstawiam że skończy się na Halo Infinite, porcie Gearsów Tactics, może Psychonauts 2 i tyle.

 

Ale zamiast tego dopływ lineupu nowych gierek ma być bardziej stabilny, bez długich okresów posuchy kiedy żadna gra XGS nie wychodzi.

No to (pipi)owo. 

Lineup to będzie największy pewnie tylko to będą te mniejsze gry w takim razie. 

Konkurencja też nędznie wypada pod tym względem na razie, bo morales i co dalej? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Nie no, czytanie ppe. :reggie: Wchodzisz w nagłówek -> prosto do źródła i elo. Wg. wywiadu na którym oparto ten news najważniejsze jest to, że line-up ma być różnorodny i to się właśnie chwali,bo konkurencja już pewnie ma rozpisane open-worldy na najbliższe 3 lata, a tutaj jakiś racer, platformówką, FPS, gra taktyczna i co tam jeszcze nie. :banderas:

Odnośnik do komentarza
Cytat

Xbox Series X will also launch with a major investment in game studios from Microsoft. Over the past two years, the company has added Ninja Theory, Obsidian Entertainment, Undead Labs, inXile Entertainment, and others to its internal stable. It spun up a new studio, The Initiative, to create something still unannounced. It also has the likes of Rare, 343 Industries, and Turn 10 Studios developing original and franchise games for Xbox and PC. The result of that growth is “the most diverse collection of first-party games that we’ve ever had,” Spencer said.

no Spener mówi tutaj że po prostu mają bardzo różnorodne gierki, z czym akurat trudno się nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale mówił też 

 

Cytat

“I honestly think we’re in the best launch lineup position that we’ve ever been on Xbox,” Spencer said. “When I think about the strength and depth of the games that people are going to be able to play day one on Xbox Series X — not only because of [backward compatibility] — and the way that Game Pass really allows the total cost of ownership of our console, I think is a real strength.

 

tylko position raczej nie oznacza, że miał na myśli najmocniejszy launch sam w sobie tylko ogólnie podejście do startu gdzie nie powinno zabraknąć gier bo będą te z trzech generacji Xboxa, będzie Gamepass, będzie Halo Infinite, będą gry 3rd party. A do tego pewnie blisko launchu wyjdzie Gears Tactics, Flying Simulator czy Psychonauts 2 a po premierze mają zamiar dostarczać gry regularnie żeby nie było martwych miesięcy. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie no, czytanie ppe. :reggie: Wchodzisz w nagłówek -> prosto do źródła i elo. Wg. wywiadu na którym oparto ten news najważniejsze jest to, że line-up ma być różnorodny i to się właśnie chwali,bo konkurencja już pewnie ma rozpisane open-worldy na najbliższe 3 lata, a tutaj jakiś racer, platformówką, FPS, gra taktyczna i co tam jeszcze nie. :banderas:


Miało być źródło na polygon, tylko zły link skopiowałem..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...