Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

RARE ma teraz pełne ręce roboty z Everwild

i SoT w które gra teraz więcej ludzi niż na premiere :cool:

 

poza tym to studio zawsze próbowało i ekperymentowało z nowymi pomysłami, więc też wątpie by szybki wrócili do gatunku z przełomu lat 2000.

Odnośnik do komentarza

mi też się podoabło, jako fan klocków lego super się bawiłem sklejając własne konstrukcje, oceny też zebrało bardzo dobre. Ale niestety słaba sprzedaż pogrzebała serie.

 

Swoją drogą Nuts&Bolts to dobry przykład dlaczego Rare nie chce wracać do starych serii. Gra zaczynała produkcję jako klasyczny bezpieczny remake pierwszych części, ale studio nudziła taka wizja i postawili na rewolucje w formule opierając w pewnym momencie produkcji całą grę na budowniu pojazdów.

 

Nie można najbardziej kreatywnego studia Microsoftu zaciągać do wskrzeszania swoich starych i w dodatku własnych pomysłów, byłoby to marnotrawsto ich talentu

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to słabo troche, rozumiem podstawowe marketingowe gadki które nikogo, ale cena, premiera czy usługi według mnie powinny być również tematem dyskusji na dzisiejszym pokazie, z drugiej strony żyjemy w czasach w których zapowiada się wielkie produkty na dwa tygodnie lub na miesiąc przed premierą a i tak mają zbyt więc może się nie znam.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, eX4cT_PL napisał:

No to słabo troche, rozumiem podstawowe marketingowe gadki które nikogo, ale cena, premiera czy usługi według mnie powinny być również tematem dyskusji na dzisiejszym pokazie, z drugiej strony żyjemy w czasach w których zapowiada się wielkie produkty na dwa tygodnie lub na miesiąc przed premierą a i tak mają zbyt więc może się nie znam.

W przeciwieństwie do Ciebie ja to rozumiem. Chodzi o wzajemne szachowanie się dwóch głównych konkurentów. Nikt nie chce być tym pierwszym kto się z ceną odkryje, a cena jest absolutnie kluczowa w całej marketingowej układance.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

W przeciwieństwie do Ciebie ja to rozumiem. Chodzi o wzajemne szachowanie się dwóch głównych konkurentów. Nikt nie chce być tym pierwszym kto się z ceną odkryje, a cena jest absolutnie kluczowa w całej marketingowej układance.

Jasne, niech poczekaja z ceną do dnia premiery, niech klient się zaskoczy przy kasie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figuś napisał:

Zaczynam powoli tęsknić za normalnymi konfami z E3 i innych eventów :/

Fakt, fajnie było być bombardowanym trailerami i gameplayami różnych gier, takie święto każdego gracza. Tak czy siak trzeba się cieszyć z każdego takiego pokazu jak dzis. Jedyny moment gdy możemy nacieszyć oczy czymś nowym, liczę na różnorodność, do tego fajnie, że pojawią się też gry zewnętrznych wydawców. Mam nadziej, że nie będzie tych długich rozmów, a pokaz czy to trailerów czy gameplay-u. Czekam z niecierpliwością na godzinę 18. Czytałem gdzieś że przed tym głównym pokazem mają pojawić się mniejsze produkcję? 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję ,że ta plotka o Xbox live jest prawdziwa.
Sami wymyślili ten rak to i sami go usuną.
Płacenie za granie online to żart i przy okazji Sony sobie ten głupi ryj rozwali z ps plus.
Czasami widać jak gra , która zdycha dostaje "Weekendowy free online" i pełno jest graczy.
Niby pieniądze nie duże ale jak ktoś od czasu do czasu gra online to nie kupi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...