Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

jedno jest pewne, na pewno Bethesda to nie jest ostatni zakup Microsoftu,

 

teraz można spekulować czy teraz skuszą Konami czy SEGE (mało prawdopobne) czy może jakieś jakieś mniejsze niezależne studia (bardziej prawdopodobne).

 

Do tego wciąż pojawiają się informacje od ludzi z kontaktami, że być może na jesień gry Ubisoftu dołączą do oferty gamepassa,

 

ciekawe czasy

Odnośnik do komentarza

Konami? Po co? Jak już to konkretne marki ale sama firma jest słaba i od dawna nic dobgrego nie wypuściła (chyba, że MS ma ochotę bawić się w PES'a ale ze względu na deale z EA to nie wydaje mi się żeby to miało sens). Oni nie mają już dobrych zespołów developerskich więc taki zakup nie ma żadnego sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to prawda, jestem w 99% pewny że polecieli po kosztach i wsadzili tam ten sam napęd co do koxa, bo wydaje identyczne dźwięki i hałas też jest na tym poziomie.

 

Dlatego dla wygody i komfortu odkąd mam XSX to unikam na ile to możliwe płytek i stawiam na cyfre i gamepassa. Nie chcę mi się wstawać i zmieniać płytki za każdym razem jak zmieniam grę i denerwuje mnie dźwięk kręcącej się płyty w środku, zwłaszcza że tak poza tym to konsola jest bezgłośna

Odnośnik do komentarza

U mnie napęd tez jest wyraźnie słyszalny. Sprawdzałem ostatnio u kumpla - instalacja z płyty szła zdecydowanie ciszej na jego konsoli. 

Na szczęście i tak 90% gier to cyfra w moim przypadku, a nawet jak coś odpalam z płyty, to po chwili ona i tak przestaje się kręcić.

 

Odnośnik do komentarza

U mnie podczas instalacji napierdala, ale jak np. testowo podniosłem wtedy konsolę o milimetr to problem zniknął, wiec to raczej nie problem mechaniczny tylko z drganiem/amamortyzacją z podłożem. Może nie wszystkie meble są z konsolą kompatybilne :sapek:

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Korwa ale napęd sexa to dobrze wyje jak instaluje gierkę z płyty xd 

No to samo u mnie. Jakby miał zamiar wyjebać w kosmos i dołączyć do ekspedycji na Marsa. 

Godzinę temu, ASX napisał:

to prawda, jestem w 99% pewny że polecieli po kosztach i wsadzili tam ten sam napęd co do koxa, bo wydaje identyczne dźwięki i hałas też jest na tym poziomie.

 

Dlatego dla wygody i komfortu odkąd mam XSX to unikam na ile to możliwe płytek i stawiam na cyfre i gamepassa. Nie chcę mi się wstawać i zmieniać płytki za każdym razem jak zmieniam grę i denerwuje mnie dźwięk kręcącej się płyty w środku, zwłaszcza że tak poza tym to konsola jest bezgłośna

Ten napęd jest z tak 10 razy głośniejszy niż z mojego xox. Dobry patent bo ja też mam już awersję do używania płyt. Diabelski ms i tak nas wytresuje do cyfry. xd

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...