Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście jak popatrzyłem na stare gry Bethesdy których nie ma jszcze w gamepassie, to nic specjalnie mnie nie grzeje, bo to co było dla mnie najciekawsze już ograłem. Bardziej liczę na ich nowe gry, chciałbym wierzyć że taki Starfield wyjdzie jeszcze w tym roku

Teraz, messer88 napisał:

to :corvo: dwójka jest w GP? 

jest

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

MS znów rewolucjonizuje usługi? Yebaniutcy. :obama: BTW czy u Was jest już ten nowy Edge? Na XOS wciąż stara wersja.

A tam za tego geforce to ile trzeba bulić bo z ciekawości może bym i sprawdził (w sumie to mogłem na pc:)? 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, PanKamil napisał:

Jedyna gra gdzie widziałem faktyczna różnice a raczej przepaść to byl rainbow six. No jak zobaczyłem tą grę to mowie co to kuwa jest:dynia: tam chyba wyjebali 90% różnych opcji. Co do tomba to pamiętam jak każdy pierdolil, ze są kody na cycki lary :reggie:

Wiadomo, że na, początku psx to był niezły szok graficzny, chociaż np. tekken, który był pierwszą grą w jaką grałem na nim nie wgniótł mnie jakoś w fotel grafiką. Natomiast potem za sprawą tych sławnych akceleratorów to już była przepaść względem pc. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Możesz za friko spróbować w gry ze swojej biblioteki steam, ale masz ograniczenie 1h grania i później w kolejce czekasz czy jakoś tak

Moja biblioteka steam to wygląda w cyfrach mniej więcej tak: 0. :)Opuściłem granie na pc jeszcze przed erą steama. Tak ze 13 lat temu próbowałem wrócić i poskładałem nawet kompa za 5k ale zagrałem w 3 gry i sobie odpuściłem. Ale dzięki za info, pewnie sobie daruję w takim razie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

Moja biblioteka steam to wygląda w cyfrach mniej więcej tak: 0. :)Opuściłem granie na pc jeszcze przed erą steama. Tak ze 13 lat temu próbowałem wrócić i poskładałem nawet kompa za 5k ale zagrałem w 3 gry i sobie odpuściłem. Ale dzięki za info, pewnie sobie daruję w takim razie. 

Zawsze możesz jakiegoś f2p sprawdzić, demo Outriders jest dostępne

Odnośnik do komentarza

Właśnie to przed chwilą widziałem. Jakieś trzy tygodnie temu zacząłem ściągać, ale zrobiłem pauzę na 30gb, czekając na takie ogłoszenie, bo nie chciałem grać w 900p. Dzięki Phil (a raczej WB, bo to patch jeżeli jest X|S enh), jutro dociągam całość :xboss:

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...