Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 20inchDT napisał:

Niedługo będziemy pisać jak na reseterze o tym co CZUJEMY

 

Ja grałem w tomb raidera na pc :dunno:

Ja pamiętam, że wersja na psx była rozpikselowanym gównem w porównaniu do PC. Patrzyło się na te akceleratory z zazdrością.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, czarek250885 napisał:

Kurde ja miałem za dzieciaka psx, ale jakoś nie kojarzę pierwszej konsoli Sony z RE, czy TR. Raczej pierwsze co sie nasuwa to Spyro, Crash, czy Tekken które nie są już exami, oraz Gran Turismo. 

Pamiętam jak żałowałem, że nie mam Dreamcasta bo jako wielki fan wlasnie serii RE nie moglem zagrać w Code Veronica, ktore uważam do dzisiaj za najlepszą część, którą ograłem na ps2.

 

"Code Veronica" to chyba najstraszniejszy Resident jaki grałem :P. Aczkolwiek muszę przyznać, RE2: Remake pięknie pokazuje co to horror :obama:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Biorąc pod uwagę, że ps one i ps2 to mega popularne konsole ktore przebiły 100mln to się nie dziwie, ze wiele osób będzie kojarzyć dane tytuły z playstation.

Tylko ograniczone jednostki. Wtedy było tyle gazetek o grach, że tylko jakieś totalne nieogary mogły tak myśleć. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Czy ja cokolwiek pisałem o tym że uważam TRy za exy bo kojarzą mi się z daną platformą? Nie, konwersacja zaczęła się od tego dla czego fani Sony płakali że Rise of Tomb Raider będzie czasowym exem na Xboxy.

Tak i forumek wyjasnił Ci że to przez grupe ograniczonych poglądowo niebieskich, ktorzy poza playstation nie widza świata. Marka TR nigdy nie była tak mocno kojarzona z PS jak się niektorym wydaje.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, łom napisał:

Ale powiedz mi ile osób ograło klasyczne TRy na PC a ile na PS1? Z tego co pamiętam sprzedaż na PS1 była kilkukrotnie wyższa, oczywiście mogę się mylić i tylko moi biedni znajomi ogrywali TRy na PS1 a nie PC.

Skoro podajesz przykład anegdodyczny ze znajomymi, to ja podam swój: u mnie w klasie koledzy pececiarze jarali się mocno klasycznymi Tombami, a siostra jednego z nich to nawet fanatykowała. Zresztą ja miałem PSXa a TRy ogrywałem na PC xd

Pamiętam jak jeden z kumpli nie mógł przejść kucharza w Chronicles więc wpadliśmy po lekcjach i po każdej śmierci robiliśmy zamianę przy klawiaturze, aż w końcu ktoś przeszedł. Good times.

 

No więc nie wiem, w mojej bańce wychodzi na to że TR to tradycyjnie PCtowy tytuł. 

Odnośnik do komentarza

plejsztejszon wjechało za mocno tutaj, multiplatformowe tomb raidery i residenty kojarzone z psx'em,  dlatego fani po 20 latach płakali że TR będzie czasowym exem  XO   :kaz: 

 

Z innej beczki

https://www.ppe.pl/news/155267/xbox-series-xs-i-xbox-one-z-death-stranding-i-innymi-grami-z-pc-wszystko-za-sprawa-geforce-now.html

Cytat

Death Stranding oficjalnie nie znalazło się na Xboksach Series X|S oraz Xboksie One, jednak gracze mogą zapoznać się z produkcją Hideo Kojimy za sprawą przeglądarki Edge oraz GeForce Now. Streaming w chmurze zapewnia dostęp do wielu tytułów dostępnych na Steam i Epic Games Store.

Ciekawe czy ps now zadziała  :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Jako dzieciak to się grało na czym bylo a nie porównywało grafikę xd dzieki bogu nie było wtedy digital foundry :obama:

Jak widziałeś screeny z SS i to co na tv to nie trzeba było df, taka to była przepaść. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Soul napisał:

Dajcie już spokój, jeden ma awatar z lbp a drugi to pankamil z czym im się mają kojarzyć te serie jak nie z playststio?

 

Tymczasem Xbox zaraz stanie się kombajnem do gier 

 

 

 

 

MS znów rewolucjonizuje usługi? Yebaniutcy. :obama: BTW czy u Was jest już ten nowy Edge? Na XOS wciąż stara wersja.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś twierdzi, że MGS kojarzy się z PSX to jestem w stanie zrozumieć. Jedynka ukazała się tylko na PSX (i PC), trójka to exclusive na PS2, a czwórka na PS3. Ale Tomb Raider lub Resident Evil? To już gruba przesada. Równie dobrze mogę powiedzieć, ze Elder Scrolls kojarzy mi się z Microsoftem bo zaczynał na PC, a Morrowind był konsolowym exclusivem na Xboxa. Tak samo z Microsotem i Windowsem kojarzyć się może Quake, Doom, albo Wolfenstein.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lpcl napisał:

Jak widziałeś screeny z SS i to co na tv to nie trzeba było df, taka to była przepaść. 

Jedyna gra gdzie widziałem faktyczna różnice a raczej przepaść to byl rainbow six. No jak zobaczyłem tą grę to mowie co to kuwa jest:dynia: tam chyba wyjebali 90% różnych opcji. Co do tomba to pamiętam jak każdy pierdolil, ze są kody na cycki lary :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zapewne trafią wszystkie tytuły, których jeszcze w GPU nie ma:

 

·         Doom  

·         Doom II  

·         Doom 3  

·         Doom 64  

·         Doom 2016  

·         Dishonored  

·         Dishonored: Death of the Outsider  

·         The Elder Scrolls IV: Oblivion (X360)  

·         The Evil Within  

·         The Evil Within 2  

·         Fallout 3 (X360)  

·         Fallout 4  

·         Prey  

·         Rage (X360)  

·         Wolfenstein: The New Order  

·         Wolfenstein: The Old Blood  

·         Wolfenstein II: The New Colossus 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...