Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda czasu na gdybanie i nigdzie nie potwierdzone ploty yutuberów/twitterowców i innych influencerów, jak MS przywiezie 2 ciężarówki $ to dadzą zielone światło. Wolał bym tylko żeby taka kasa została wpakowana w już istniejące studia które pozyskał MS w ostatnich latach. MS ma teraz na prawdę masę devów ale jak na razie nie wykorzystał tego.

Odnośnie Spidera- z tego co pamiętam Spider filmowy jest pod skrzydłami Sony, a growy pod skrzydłami Marvela i to on dogadał się z Sony odnośnie ekskluzywności.

Odnośnik do komentarza

no tak jak pisze łom, prawa należą Marvela, a Sony tylko korzysta z udzielonej im licencji, W związku z tym w każdej chwili Spiderman może przestać być ekskluzywny, podobnie jak np. było z EA i Star Wars

4 minuty temu, łom napisał:

Wolał bym tylko żeby taka kasa została wpakowana w już istniejące studia

spokojnie, jedno nie wyklucza drugiego.

studia XGS jednocześnie cały czas się rozrastają, a jednocześnie powstają i kupowane są nowe ekipy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

spokojnie, jedno nie wyklucza drugiego.

studia XGS jednocześnie cały czas się rozrastają, a jednocześnie powstają i kupowane są nowe ekipy.

Poczekamy zobaczymy, mam tylko nadzieję że za te pół roku czy rok zaczną wychodzić na serio dobre gry na premierę od MSu i ekipy które robiły wcześniej tytuły 6/10 podskoczą do 8/10. Bo nic tak dobrze nie działa na jakość gier jak konkurencja i walka o każdego klienta (jak w latach 2007-2010 gdzie Sony musiało ostro dorzucić do pieca żeby konkurować z X360).

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał:

Poczekamy zobaczymy, mam tylko nadzieję że za te pół roku czy rok zaczną wychodzić na serio dobre gry na premierę od MSu i ekipy które robiły wcześniej tytuły 6/10 podskoczą do 8/10.

Ofc jest kilka ekip które mają coś do udowodnienia jak np. Compulsion, ale też nie popadałbym w skrajność że studia MS nie robiły ostatnio "serio dobrych gier".  Ekipy taki jak Playground games, Inxile, Obsidian, Machine Games, Bethesda to nie są gry dostarczające gier 6/10, bądźmy poważni

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, łom napisał:

Szkoda czasu na gdybanie i nigdzie nie potwierdzone ploty yutuberów/twitterowców i innych influencerów, jak MS przywiezie 2 ciężarówki $ to dadzą zielone światło. Wolał bym tylko żeby taka kasa została wpakowana w już istniejące studia które pozyskał MS w ostatnich latach. MS ma teraz na prawdę masę devów ale jak na razie nie wykorzystał tego.

Odnośnie Spidera- z tego co pamiętam Spider filmowy jest pod skrzydłami Sony, a growy pod skrzydłami Marvela i to on dogadał się z Sony odnośnie ekskluzywności.

Tutaj nie ma wielkiego problemu tj. był w ubiegłym roku bo spiderman miał nie pojawiać się w produkcjach Disneya ale dogadali się więc na tej samej zasadzie jest ten pajonk na sonce. Oni mają długoterminową umowę na filmy i gierki też pewnie przy okazji. Zwłaszcza, że Sony ma łapę na całym filmowym uniwersum pajonka, nie tylko na jednej postaci. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Nie no łoniak to było pośmiewisko w porównaniu do genialnej 360. Jedynie wyścigi od MS to jest górna półka. Halo czy GoW mają zadyszkę ostatnio a z innych marek nic nowego się nie pokazało. Teraz po zakupie Bethesdy mam nadzieje ,że dostaniemy więcej gier z górnej półki. Generacja PS360 była ciekawsza o nowe dobre IP w tej niewiele tego powstało. Do głowy przychodzi mi jedynie Bloodborne, Sekiro które nie wiadomo czy będzie kontynuowane i Ori. Reszta to kontynuacje co prawda genialne ale brak mi tej różnorodności z poprzednich generacji jeśli chodzi o hity AAA. 

 

 

2 minuty temu, łom napisał:

(tylko ta Bethesda nie pasuje po ostatnich wybrykach, a Morrowind, Oblivion i Skyrim to dla mnie kasztany xd )

 

No jedne z lepszych RPGów w historii xd jak ci gatunek nie pasuje to po co dalej w to brniesz? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Nie no łoniak to było pośmiewisko w porównaniu do genialnej 360. Jedynie wyścigi od MS to jest górna półka. Halo czy GoW mają zadyszkę ostatnio a z innych marek nic nowego się nie pokazało. Teraz po zakupie Bethesdy mam nadzieje ,że dostaniemy więcej gier z górnej półki. Generacja PS360 była ciekawsza o nowe dobre IP w tej niewiele tego powstało. Do głowy przychodzi mi jedynie Bloodborne, Sekiro które nie wiadomo czy będzie kontynuowane i Ori. Reszta to kontynuacje co prawda genialne ale brak mi tej różnorodności z poprzednich generacji jeśli chodzi o hity AAA. 

 

 

 

No jedne z lepszych RPGów w historii xd jak ci gatunek nie pasuje to po co dalej w to brniesz? 

Halo ma zadyszkę? Raczej mocno zardzewiało bo od 6 lat nic w temacie, nie licząc halo wars. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ukukuki napisał:

Halo czy GoW mają zadyszkę ostatnio a z innych marek nic nowego się nie pokazało.

Sea of Thieves akurat się pokazało (20 mln graczy, dla porównania Forza Horizon 4 ma 24 mln, więc to genialny wynik na na nowe IP) no i dwie części Ori które zostało genialne przyjęte, więc nie ma co pisać że nic się nie pokazało. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Sea of Thieves akurat się pokazało (20 mln graczy, dla porównania Forza Horizon 4 ma 24 mln, więc to genialny wynik na na nowe IP) no i dwie części Ori które zostało genialne przyjęte, więc nie ma co pisać że nic się nie pokazało. 

FH to nie jest nowa marka, jedyna zaczynała już pod koniec życia X360 a sam wymieniasz czwórkę. Sea of Thieves no dyskusyjny przykład, na początku była to kiepska gierka. Ori sam wymieniłem. A dwa pisałem w kontekście gierek AAA z górnej półki, akurat jeśli chodzi o gierki AA i indyki to w tej jest eldorado. Brakuje mi takich hitów w postaci nowych marek na miarę Bioshocka, Mass Effect, Motorstorm, Uncharted, Dark Souls, GoW, RDR, Dead Space, Portal i pewnie masę innych o których nie pamiętam. Odchodząca generacja była pod tym względem bardzo bezpieczna. Dlatego napisałem ,że PS360 była o wiele ciekawsza pod tym względem. 

2 minuty temu, lpcl napisał:

343 słucha fanów i teraz będzie Greg i powrót do starych klimatów. :D

 

No zobaczymy, ja już się zmęczyłem ostatnimi odsłonami i wolę od czasu do czasu sobie odpalić starszą część w ramach kolekcji ;p 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że nie przestaną robić takich "nieliczących się" gier jak Halo Wars, Gears tactics czy izometrycznych rpg (obsidian i inxile).

Hw 2 to była jednak mocna porażka sprzedażowa a gears tactics to gra mniejszego kalibru i pewnie takie gry nadal będą w gpu. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze ASX - przypomnę, że na XOne wyszły na wyłączność takie gry jak Titanfall, Cuphead, Ori, Sea of Thieves, Sunset Overdrive, Quantum Break, Gears Tactics. Nie dostarczył ich bezpośrednio MS, ale sporo z tych gier to były hity.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak jak pisze ASX - przypomnę, że na XOne wyszły na wyłączność takie gry jak Titanfall, Cuphead, Ori, Sea of Thieves, Sunset Overdrive, Quantum Break, Gears Tactics. Nie dostarczył ich bezpośrednio MS, ale sporo z tych gier to były hity.

I ten ryse, jakby dopakować gameplay to byłaby z tego produkcjs na miarę tak wyczekiwanego na xboxie cinematik ekspirjens. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

I ten ryse, jakby dopakować gameplay to byłaby z tego produkcjs na miarę tak wyczekiwanego na xboxie cinematik ekspirjens. 

https://wccftech.com/ryse-2-development-multiplatform/

 

info z dzisiaj, na podstawie PLOTKI z Podcastu XboxERA

 

 

 

Ogólnie Ryse to crap, całe szczęście krótki był

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

FH to nie jest nowa marka, jedyna zaczynała już pod koniec życia X360 a sam wymieniasz czwórkę. Sea of Thieves no dyskusyjny przykład, na początku była to kiepska gierka. Ori sam wymieniłem. A dwa pisałem w kontekście gierek AAA z górnej półki, akurat jeśli chodzi o gierki AA i indyki to w tej jest eldorado. Brakuje mi takich hitów w postaci nowych marek na miarę Bioshocka, Mass Effect, Motorstorm, Uncharted, Dark Souls, GoW, RDR, Dead Space, Portal i pewnie masę innych o których nie pamiętam. Odchodząca generacja była pod tym względem bardzo bezpieczna. Dlatego napisałem ,że PS360 była o wiele ciekawsza pod tym względem. 

 

No zobaczymy, ja już się zmęczyłem ostatnimi odsłonami i wolę od czasu do czasu sobie odpalić starszą część w ramach kolekcji ;p 

Tak na serio to z singla tylko reach jest bardzo dobry, zaraz za nim trójka a reszta to takie 7/10 w podrygach. 

1 minutę temu, Figuś napisał:

https://wccftech.com/ryse-2-development-multiplatform/

 

info z dzisiaj, na podstawie PLOTKI z Podcastu XboxERA

Jak crytek to będzis robił to tak średnio patrząc po ich ostatnich dokonaniach. Wydaje mi się, że oni tam są chyba mocno okrojeni? Nawet tego remastera crysisa jakiś zewnętrzny zespół dla nich robił. Już lepiej jakby zajął się tym któryś z zespołów ms. 

5 minut temu, Czoperrr napisał:

Sytuacja jest naprawę kiepska, że trzeba się pocieszać i wspominać jak to kiedyś było :nosacz3:

Oj czoper widzę, że ty to nie chcesz odzyskać tego xboxa. 

:shotgun:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...