Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny gier Day One na PS5 to też nieporozumienie. Xboxa Series X kupiłem bo chciałem zasmakować czegoś nowego (ostatnim moim Xboxem był 360), ponadrabiać exy z zeszłej generacji i generalnie pograć za frytki dzięki GPU. Odrzucała mnie niedostępność PS5, jej wygląd oraz ceny gier. Exy do nadrabiania powoli się kończą, a na horyzoncie nic nowego nie ma. Jeszcze doszły do tego problemy z moją konsolą i supportem MS, więc już coraz krytyczniej patrzę na tą konsolę (której zresztą nie mam na tą chwilę)/

Ciężkie czasy dla gracza, chyba wrócę znów do RetroArch i sceny emulatorów bo to sprawia mi zawsze przyjemność :frog:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Żeby jeszcze ten Play wyglądał jakoś normalnie i był w sklepach dostępny. Trudny początek tej generacji :frog:

Nigdy nie rozumiem tej sraki o wygląd. Konsola to pierwsze czym się chwalicie jak ktoś w gości wpadnie? Zawsze możesz powiedzieć że to nowy router wifi PlashSpeed 5 jak się wstydzisz i elo

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Ale to chyba przez backlog z ps4. xd

 

Jeśli dzisiaj kupiłbym konsolę to ograłbym: Ghost of Tsushima, TLOU2, Sackboya, Spider-mana, Returnala, a nim bym to skończył miał bym już Ratcheta, potem Ghostwire Tokyo i Deathloop. Przegryźć to multiplatformami i mam wyśmienity rok grania.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jeśli dzisiaj kupiłbym konsolę to ograłbym: Ghost of Tsushima, TLOU2, Sackboya, Spider-mana, Returnala, a nim bym to skończył miał bym już Ratcheta, potem Ghostwire Tokyo i Deathloop. Przegryźć to multiplatformami i mam wyśmienity rok grania.

Spoko ja mogę pisać o swoich odczuciach. Jeśli ciągnie cię do tych gier to kupuj ps5. Ja podejmuje decyzję zakupową często na podstawie jednej gry i na razie nic mnie na tyle nie przekonało. Xbox był moją bazową konsolą i xsx jest tego kontunuacją, jak ktoś wspomniał jak zakup karty do kompa. Mogę grać w lepszej jakości. A jest w co grać tylko oczywiście kuleją premiery gier aaa od MSu. Niestety. Zaczekajmy do e3 o potem możemy popełniać samospalenia i zbiorowe samogwałty. Ale wyluzujcie chłopy trochę, to tylko cholerne gierki. xd

Odnośnik do komentarza
Just now, ASX said:

dzisiaj jeszcze zostanie opublikowany raport finansowy M$ za ostatni kwartał, więc będzie można sprawdzić jak tragiczna jest sytuacja xboxa

 

Wiadomo, że MS miało bardzo dobry kwartał (Azure i inne), ale nie ma to żadnego odniesienia do sytuacji Xboxa. Albo ich serwisu :yao:

Odnośnik do komentarza

Z Xboxem wydaje się wszystko w porządku tylko po prostu na prawdziwą dyskusję trzeba będzie poczekać. A mówiąc tu o prawdziwej dyskusji to mam na myśli:

  • że gra X na Playstation to gówno i inny/podobny tytuł na Xboxa jest lepszy
  • że gra na Xboxa to gówno i inny/podobny tytuł na Playstation jest lepszy

Przykład: spieranie się co było gorsze Killzone: Shadow Fall/Knack na PS4 czy Ryse: Son of Rome na Xboxa. ;)

 

I tak w koło Macieju, byle tylko wszystko w jednym czasie. ;) 

Odnośnik do komentarza

W tym załatwianiu chińskich gierek brakuje jeszcze kropki nad i - Persony albo FFVIIR (coś czuję że prędzej to pierwsze)- ale i tak jest dobrze. Jakby ktoś mi powiedział pół roku temu że Octopath Traveler wyjdzie na Xboksa albo że Talesy będą na premierę to XD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

Ja jako gracz posiadacz Xboxa mam z tego same profity xD

Wiadomo że nic,

 

po prostu się się śmieje, bo czytam tutaj jakieś apokaliptyczne wizję graczy typu że "to E3 to być albo nie być dla Xboxa" albo  teksty o odcięciu prądu dla Xboxa, czy jakieś porównania do WiiU xd

 a potem przychodzi zetknięcie z faktami i wychodzi że nie jest tak źle jak wielu by chciało xd 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...