Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, messer88 napisał:

Ubigierki od sony mają fajną walkę, czy to z dinusiami w ZD bo z ludzikami to wiadomo lepiej żeby nie było czy właśnie cały prosty ale bardzo przyjemny system z ducha chińczyka. 

Nie no ludzi pomijam milczeniem, ale nie licząc poboczny aktywności nie ma tego dużo, za to maszyny to :banderas:

No i faktycznie Duch Chińczyk tez bdb dobry sys jak na sandbox, w sumie pająk też daje radę. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Basior napisał:

Ja mam z Psychonauts 2 problem taki, że jedynki nigdy nie skończyłem. A grałem na ps2 chyba i byłem blisko końca. Kurde nawet odpaliłem to we wstecznej, ale za dużo jest do grania.

A pamiętam, że żartobliwo-fabularnie było super.

No ja nawet odpaliłem (jest mega ostrzejszy obraz niż z PS2), ale jest mega archaicznie. Chciałem przypomnieć sobie przed dwójką, ale bardzo się ta gierka postarzała i szkoda mi czasu oraz nie chcę psuć sobie dobrych wspomnień.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
23 minuty temu, balon napisał:

No ja nawet odpaliłem (jest mega ostrzejszy obraz niż z PS2), ale jest mega archaicznie. Chciałem przypomnieć sobie przed dwójką, ale bardzo się ta gierka postarzała i szkoda mi czasu oraz nie chcę psuć sobie dobrych wspomnień.

A nie jest podrasowana jak inne gry z og boxa do 4k?

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 minuty temu, balon napisał:

Może być, chyba że wersja z pierwszego xboxa była tyle ostrzejsza. Nie wgłębiałem się, bo wiedziałem po 5min, że nie dam rady już w to grać. 

Pewnie była ale na odbiorniku 4k to wiesz jak ta ostrość dzisiaj by wyglądała. 640x480 albo niżej xd

Odnośnik do komentarza

Nowy wywiad z Matt Booty w Le Figaro po francusku, 

oczywiście nie znam francuskiego ale od czego jest translator 

Cytat
  • joint Microsoft-Bethesda conference in a few weeks
  • Focus on Bethesda new content in Game Pass from the day they are released
  • Microsoft does not touch Bethesda's "publishing" services (marketing, sales, communication, overseas offices, etc.) and does not want to impose its own teams.
  • Studios have their creative freedom (this applies to all other studio acquisitions by Xbox)
  • Microsoft doesn't want its studios to create games based on what might work best on Game Pass. Xbox should therefore not follow the path of Netflix and the advanced analysis of viewing data
  • Covid has had an impact on Xbox game studios (note Starfield isn't a XGS game)

Podoba mi się że Xbox nie podążą śladem Netflixa, i nie wymusza na swoich studiach robienia gier pod abonament, tylko zostawia im wolność kreatywną 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Podoba mi się że Xbox nie podążą śladem Netflixa, i nie wymusza na swoich studiach robienia gier pod abonament, tylko zostawia im wolność kreatywną 

Że tak zacytuję twoją niedawną wypowiedź z innego tematu...

W dniu 12.05.2021 o 21:09, ASX napisał:

Na razie to tylko przechwałki i marketing, poczekajmy aż zobaczymy gry

:reggie:

Odnośnik do komentarza

Ta konkretna data, to równie dobrze może być koniec 2022, co przy obecnych developerskich zawirowaniach spokojnie może się zmienić na 2023. W każdym razie jeśli faktycznie developerka na pełnej ruszyła w 2019, to pierwszy kwartał 2022 jest nierealny raczej.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ma_niek napisał:

Starfield w 2023 super kurwa :-D pół roku z konsolą a jedyną next genowa gra jaka zagrałem to medium :-D

 

Nie no, nie ma opcji. Pewnie 2022 realna data, pytanie czy z końca czy początku. Najważniejsze jednak, że coś w końcu pokażą i MS zacznie w końcu wydawać duże, dopracowane gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...