Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak czy inaczej, to już tylko niecały tydzień. Macie jakieś oczekiwania? :cool:

Staram się nie mieć wysokich, bo wiadomo jak to się może skończyć. No ale liczę na dobry pokaz Halo, zapowiedzi gierek, które wyjdą w tym roku + jakieś pokazy gier na wcześniejszym etapie produkcji, np. wspominany Everwild oraz coś od Bethesdy. Oddałbym pół reki za Dishonored 3. 

Odnośnik do komentarza
  • update odnośnie Axiom Verge 2 + Silksong
  • nowy, singlowy Batman
  • info o REmake4
  • idąc za ciosem z ME LE -> Dead Space Remaster collection
  • premiera Psychonatus 2 na już + beta MP do Halo Infinite

Myślę, że wszystko względnie realne.

 

edit: o, tak jak inch pisze, musi być jakaś potężna porcja sztosów do XGP, za dużo piachu w ostatnich rzutach aby odpuścić sobie okazję by się zrehabilitować na E3 :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Ja co roku nie mam żadnych oczekiwań  a i tak z reguły jestem MS'otem zawiedziony. Jeżeli oni chcą cała generację lecieć tylko na Game Passie, to na E3 musieliby potwierdzić np. gry EA day one, albo Ubi, ale szansa na to jest marna. Niech chociaż ten multiplayer z nowego HALO wypuszcza wcześniej, skoro ma to być free to play, to niech dadzą nawet pare map na krzyż, ale teraz.

Odnośnik do komentarza

Mała szansa, skoro EA ma 2 plany abonamentowe, a UBI już planuje nad wdrożeniem tego samego. Pewnie szykuje się umowa z MS, ale do Game Pass znając życie wlatywałyby ich stare gierki - jasne, człowiek zawsze cos tam wybierze do ogrania, ale oby nie skończyło się na bombach pokroju Valhala i Watch Dogs Lagion do POBRANIA TERAZ!

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

Mała szansa, skoro EA ma 2 plany abonamentowe, a UBI już planuje nad wdrożeniem tego samego. Pewnie szykuje się umowa z MS, ale do Game Pass znając życie wlatywałyby ich stare gierki - jasne, człowiek zawsze cos tam wybierze do ogrania, ale oby nie skończyło się na bombach pokroju Valhala i Watch Dogs Lagion do POBRANIA TERAZ!

  

Chodziło mi o multi Halo dostępne od razu po konfie MS.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem negatywnie nastawiony, chciałbym tylko by MS w końcu wypuścił jakakolwiek grę obok której nie można przejść obojętnie, takim Horizonem czy Gearsami jestem troche juz znudzony, na multi z Halo czekam z utęsknieniem, ale co roku wiedze nowe grafiki z wykupionymi studiami i co roku na E3 MS nie ma nic do pokazania. Ile można?

 

Odnośnik do komentarza

od Flight Simulator dużo osób się odbije po 1h gry. Sam miałem leki hype, ale było tak jak większość pisała - 2 loty, obejrzenie grafki i więcej do gry nie wróciłem. Pomimo tego, ze rentgeny pokazały ze maja ogromny potencjał, tak w przypadku MFL też na za dużo bym nie liczył - gra została stworzona chyba by sprzedawać przyszłe generacje, optymalizacja jest słaba, potrafi zabić nawet najdroższe RTXy, nie wiem czy na konsolach podołają...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Najlepsze co Ubi ma do zaofeorwania to stare gry, a połroczna Valhalla byłaby spoko (wciąż mam na celowniku). 

 

Wciąż we folii leży na półce.. :whistling:. Origins był super, ale wymęczył długością. A jak czytam, że w Valhalli jest jeszcze więcej tego badziewia...

 

Oczekiwania? W sumie to.. żadnych xD. Mój backlog sprawia, że mam w co grać na najbliższe lata..

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shago napisał:

Wciąż we folii leży na półce.. :whistling:. Origins był super, ale wymęczył długością. A jak czytam, że w Valhalli jest jeszcze więcej tego badziewia...

 

Przestałem robić aktywności poboczne i nagle te wszystkie ubiraki zaczęły cieszyć jak powinne od początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkalowanko AC jest teraz na topie, ale jak wyszło AC II z Ezio to Ubi zamknęło mordę wszystkim. Ubisoft z siódmej generacji konsol (przypomnę prawilnie NAJLEPSZEJ w historii gamingu) rozbijał bank sztosem za sztosem. To samo z Acti i EA. Także bez takiego przesadyzmu Panie kolego. :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...