Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 20inchDT napisał:

Czyli plotki o Avalanche/Crytek mogą się sprawdzić. Tego typhoona im podobno właśnie szwedzi robią.

FZY.gif

 Sry ale co ten crytek tam takiego wydał, żeby ms ich miał kupować. Na razie to mają sami dużo problemów, a te remastery to jacyś hindusi im na kolanie klepią. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, 20inchDT napisał:

No własnie dlatego - mają problemy, więc będą tani, a utalentowani ludzie tam pracują.

Jak oni tam full hd crysisa na nową generację wydają to ja wiem czy tacy utalentowani. Może na xbox series xxx się uda 4k.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

No i ten plan jest ciągle w realizacji. Co jest nie tak? ; ) Przecież nie powiedzieli nigdy, że zaczynając od 2019 czy 2020 tak się stanie.

Dywizja xboxa nigdy nie będzie miała dobrze, skoro sami użytkownicy robią fikołki i ją usprawiedliwiają przy każdej wpadce :(

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć.

 

Pisałem już wcześniej kiedy się spodziewać zapowiedzianych tytułów. Jak ktoś liczył na 2021 to jego sprawa. Kupcie PS5 i wróćcie do Xa za kilka lat. Zero problemu. ;) Sam tak chętnie zrobię jak tylko będą dostępne konsole.

 

Cytat

Dywizja xboxa nigdy nie będzie miała dobrze, skoro sami użytkownicy robią fikołki i ją usprawiedliwiają przy każdej wpadce :(

 

O jakiej wpadce mowa, skoro ciągle się rozwijają i zarabiają krocie?

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Ale co mnie interesuje, że zarabiają krocie? (trochę brzmię jak asax z tym, że on to zawsze pisze w kontekście zajebistych wyników Sony xD)

Mnie jako użytkownika interesują realne zapowiedzi i wysokobudżetowe gry od Microsoftu. 

Przy tylu studiach chyba jest to możliwe? Chciałbym nawet jakiś "cinematik ekspirjens" na poziomie Uncharted, możliwości są tylko efektów nie widać. 

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Bigby? Wiadomo, że w przypadku Xboxa to będzie #2023WasZayebie, ale jak wychodzi Spencer i mówi "Halo Was zayebie", a potem jest pokaz z zeszłego roku, opowiada o "najlepszym line upie w historii Xboxa", a nie dostarczyli ANI JEDNEJ GRY. No i oczywiście klasyczek "we are extremely proud at our Team @ Xbox" albo "best E3 ever", a od lat nie zaorali. Nie zdobyli GOTY i dość słabo im te gry wychodziły.

 

No czyta człowiek takie rzeczy i powiedz mi proszę jak mam wierzyć, że TYM RAZEM BĘDZIE DOBRZE? XDDD @Bigby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...