Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wojtas011 napisał:

 

Jakie oficjalne komunikaty, tu masz kolejny przykład.

 

Xcloud nigdy nie uruchamiał gier w profilu series x, najpierw był xbox one i w 2021 przeszli na profil series s

Tutaj jest napisane wyraźnie jak krowie na rowie, że microsoft powiedział oficjalnie, że xbox series x napędza ich clouda

 

https://www.theverge.com/2021/10/7/22714067/xbox-cloud-gaming-custom-xbox-series-x-hardware-upgrade

 

To co wstawiasz to posty jakiś randomow. Może zmyla ich to 1080p?

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, PanKamil said:

Widziałem porównania w 4k na dużym 55 calowym tv (więc nikt nie może zarzucić, że streaming nie odda full hd i mniejszych wartości) i mleko raziło w oczy. Ja bym wybrał chmurę na tej konsoli. 

 

Na moim telewizorze 4K 65 cali streaming z chmury wygląda gorzej niż natywna gra na Series S. Internet mam szybki. Pieprzysz Pan i tyle

Odnośnik do komentarza
Tutaj jest napisane wyraźnie jak krowie na rowie, że microsoft powiedział oficjalnie, że xbox series x napędza ich clouda
 
https://www.theverge.com/2021/10/7/22714067/xbox-cloud-gaming-custom-xbox-series-x-hardware-upgrade
 
To co wstawiasz to posty jakiś randomow. Może zmyla ich to 1080p?
No napędza, ale gry DZIAŁAJĄ NA PROFILU SERIES S, przecież grałem w wiele gier tutaj i widziałem, ze ustawienia byly z series s.
Odpal sobie Halo na xcloudzie, najłatwiejszy przyklad, tryb jakości działa w 30fps jak na series s
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Bielik napisał:

Proszę screenować ten post, kolega 12 czerwca będzie narzekał co tak słabo, ja zresztą pewnie też :pawel:

 

Myślę, że Starfield i Forzunia zrobią mi pokaz, a do tego będzie update o grach które są w produkcji. Ten rok jest tak obfity w gierki, że nawet jakby Sony, MS czy Nintendo nie wydało kompletnie nic to wciąż nie wiedziałbym w co ręce włożyć. :obama: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daddy napisał:

Warto dodać że według wiarygodnych źródeł Hellblade 2 i Awoved mają się bardzo dobrze i premiera ma być ''dosyc blisko'' Starfielda co może oznaczać zima 23/24.

 

Za to przed Fable i PD jeszcze daleka droga.

Czekam na potwierdzenie od kolegi @ASX bo Tobie nie ufam :notsure: 

Na Ałałd trochę czekam, mam nadzieję, że Obsidian dowiezie bo oni się w stanie wydać bardzo sympatyczne Tyranny i dla kontrastu słabe The Outer Worlds. 

Liczę przede wszystkim na niespodzianki, a taką byłby pokaz rozgrywki wraz z określeniem daty premiery z State of Decay 3 czy właśnie wspomnianego Avowed. 

Odnośnik do komentarza

No jakby był Hellblade 2 na koniec 2023 to możnaby mówić o zajebistym roku..

Ale wydaje mi się że Redfall maj, Starfield wrzesień, Forza listopad/grudzień i zamykamy. Z jednej strony to i tak dobry lineup i fajnie że w końcu to wyjdzie. A z drugiej kutas na twarz Spencera bo to gry z zeszłego roku, którymi zapełnią sobie tegoroczny kalendarz przesuwając premiery i odkładając kolejne projekty na następny rok i dalej 

Odnośnik do komentarza

U mnie tytuł na który czekam to zdecydowanie Age of Empires 4. Ani Redfall ani Starfield ani Forza specjalnie mnie nie ruszaja. Za grami od Arcane nie przepadam, odbiłem się i od Prey i od Dishonored, w Starfielda od Bugthesdy nie wierzę, a w kwestii ścigania zawsze wyżej stawiałem Gran Turismo. Forza jest lepszym symulatorem, ale GT lepsza gra. Za to AoE4 powinno dostarczyć dziesiatek godzin zabawy. Liczę też na jakieś niespodzianki. World of Warcraft na Xboxie? Ależ proszę

Odnośnik do komentarza

Sam jedyne na co czekam to hellblade i gearsy. No może jeszcze Redfall, który sprawdzę z ziomkami. Resztę albo jakoś nie specjalnie mnie intetesuje albo po prostu nie wierzę w sukces (taki starfield będzie kolejna grą bugfhesdy). Co nie zmienia faktu, że mocno kibicuje aby w końcu Xbox wziął się za siebie i zaczął wydawać porządne gierki na wyłączność. 

Odnośnik do komentarza

Starfielda i Redfall się sprawdzi na pewno choćby ze względu na (odpowiednio) hajp i niepewność wokół tych produkcji, ale prawdziwym mięskiem tego roku z zapowiedzianych rzeczy jest dla mnie Forza Motorsport i jak tego nie dowiozą to będę wściekły. Hellblade 2... nie obiecuję sobie wiele po jedynce, oprócz benchmarka graficznego. Z miłą chęcią przywitam też kolejne shadowdropy ale tylko pod warunkiem, że będą tak zajebiste jak Hi-Fi :banderas:

I jakieś nowe Gearsy też by się przydały w końcu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...