Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że plan Microsoftu niewiele zmienił się od czasów Xbox One. 
 

Oczywiście doszedł Game Pass i dodatkowe studia, ale nadal mają jeden mocny tytuł na rok.

 

2018 - Forza Horizon 4

2019 - Gears 5 

2020 - nic, ale miał być Halo Infinite, który został przesunięty o rok 

2021 - Forza Horizon 5

2022 - nic, ale miał być Starfield, który został przesunięty o rok 

2023 - Forza Motorsport 

2024 - Fable (jeśli nie zostanie przesunięty) 

 

Pozostałe pokazane tytuły First Party mogą być bardzo dobre, ale mają mniejsze budżety (Ori, gry inXile) i czasami celują też w niszowe gatunki (jak wcześniej m.in. Microsoft Flight Simulator)

 

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że nie powtarza błędów z przeszłości i  że inwestuje w japonszyczne, to może nie są gry dla każdego ale wszystkie te Persony, Yakuzy, gry Capcomu wzbogacaja bibliotekę i bez nich oferta byłaby uboższa. 

 

Co do lineupu to: 

To w tym roku wyjdzie jeszcze Starfield, Forza i dodatek do SoT.

A na  przyszły rok teoretycznie Hellblade 2, Avowed i Towerborne na razie. 

 

Reszta pokqzanych gier first party czyli Fable, Clockwork Revolution i South of Midnight nie miała podanej daty.

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie caly pokaz ratuje Starfield i Metaphor. Reszta meh albo gowno (SotT, F76 i TES Online). Jeszcze moze gierka od inExile moze byc dla mnie ale zobaczymy. Persony jak by nie leak od samego studia to bylby dodatkowy plus. Na pewno podobalo mi sie bardziej niz pokaz od Sony ale to nadal nie jest blisko tego co lata temu dzialo sie na normalnym E3.

Odnośnik do komentarza

Starfield wyglada na najbardziej rozbudowana grę od czasów Red Dead Redemption 2. Podoba mi się.

 

Reszta gier to jest jakiś plankton który nie dość ze wyglada na coś co by ruszyło na XONE to jeszcze nie jest się pewnym jakości tych gier. Typowy śmietnik który istnieje jako zapychacz konferencyjny a potem każdy ma to w dupie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...