Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cytując za gamespotem:

 

Cytat

I was told the trailer represents the full power of Series X, and while the video doesn't showcase average gameplay moments, it still exhibits new levels of detail, lighting, and rendering techniques than we've yet to see on consoles before, at least running in real time.


I tak jak pisałem w targowym temacie, tak trailer jest trailerem in-engine, nie in-game-footage. Pokazuje jednak bardzo dużo rzeczy, które będą powszechne w przyszłej generacji i pod tym względem jest reprezentatywny, nie miał zresztą przedstawić gameplayu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hendrix napisał:

Cytując za gamespotem:

 


I tak jak pisałem w targowym temacie, tak trailer jest trailerem in-engine, nie in-game-footage. Pokazuje jednak bardzo dużo rzeczy, które będą powszechne w przyszłej generacji i pod tym względem jest reprezentatywny, nie miał zresztą przedstawić gameplayu.

Czyli trochę jak słynny killzone trailer?

Odnośnik do komentarza

nigdzie nie napisałem że to trailer ing game footage, wg cytatu który Hendrix sam wkleił trailer leciał real time z nowej konsoli.

 

Zresztą to głupia dyskusja, zobaczymy jak bęzie wyglądać normalnie. Taki poziom grafiki jest możliwy w real time cutscenkach ale w gameplayu na pewno będzie wyglądać gorzej

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Nie, słynny Killzone trailer to render stylizowany na gameplay (i nie był to pomysł GG, a panów z SWS, Phill Harrison wie jak robić reveale, hehe, teraz Stadia mu się podobnie udała).

Edit: Gdybym miał to porównać, to porównałbym trochę do technicznych dem robionych przez Quantic Dream przed każdą ich grą - dema pokazują z reguły wszystkie techniki później wykorzystane w grze i tak samo robione są in-engine.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pierwsza senua to bylo takie badanie gruntu. System walki z potencjalem ale upłycony i monotonny na maxa. Wiadomo ze NT stac na cos blyskotliwszego. Tyle ze to mial byc dobry indyk. 

 

Hellblade byla mega, jedna z bardziej klimatycznych gier tej generacji. A dla kogos kto sie interesuje roznymi zaburzeniami psychicznymi spelnieniem mokrych snow. 

No tylko ta walka. 

 

Mam nadzieje ze dalej bedzie symulatorem chodzenia z klimatycznym poznawaniem psyche bohaterki ktora coraz bardziej sie zatraca z przerwami na walke a nie zrobia z tego jakiegos glupiego slaszerka 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja serio nie widzę nic dziwnego, żeby na sprzęcie 12tf ta gra tak wyglądała. Jeżeli gameplay z trailera ghost of fukishima jest z ps4 amatora, to czemu jest takie zdziwienie grafiką hellblade na SeXie?

2 minuty temu, Fanek napisał:

 

Cut-scenki będą tak wyglądać, ale nie gameplay.

Widzisz mój podpis, musisz mi zaufać

Kojima dronom nie można ufać. Jeden już przyrzekał trailer Elden Ring wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...