Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Największym minusem jest dla mnie informacja że pod względem eksploracji/zagadek to jest w zasadzie to samo co w jedynce. Przynajmniej przez te pierwszą godzinę gry, w którą grały redakcje, ale wątpię by później miało się to jakoś diametralnie zmienić. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

 

w zapowiedziach grali około godzinę. 

 

W sumie nie ma nic zaskakującego, chwalą poprawioną walkę, zachwycają się oprawą audiowizualną i animacjami i piszą że wracają zagadki z szukaniem symboli znane z jedynki, 

Warto zagrać, albo nawet kupić :D dla samego klimatu i grafiki, ale te zagadki z jedynki znowu ??? Przecież to było bardzo takie sobie... no szkoda. 

Odnośnik do komentarza

Polygon w swoim tekście po zagraniu pisze o nextgenowym doświadczeniu, którego się spodzieali i co prawda Xbox i PS5  mają już ponad 3 lata, ale każdy wie jak to wyglądało do tej pory.

Z drugiej strony ta oprawa ma swoją cenę bo gra zadziała w 30 fpsach, a twórcy niczym przy The Order i Ryse probują tłumaczyć że to sprawi że gra będzie bardziej filmowa xd

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Polygon w swoim tekście po zagraniu pisze o nextgenowym doświadczeniu, którego się spodzieali i co prawda Xbox i PS5  mają już ponad 3 lata, ale każdy wie jak to wyglądało do tej pory.

Z drugiej strony ta oprawa ma swoją cenę bo gra zadziała w 30 fpsach, a twórcy niczym przy The Order i Ryse probują tłumaczyć że to sprawi że gra będzie bardziej filmowa xd

Akurat gra jest bardzo filmowa, więc nie skłamali, 30 fps wiadomo o co chodzi, ale te "kinowe" letterboxy to mam nadzieję przynajmniej na PC będzie można wyłączyć? Zobaczymy. 

 

Skoro to będzie na konsole natywnie, to znaczy, że były problemy z osiągnięciem 30. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, number_nine napisał:

tutaj iksde, ale 30fpsów w starfieldzie już spoko, nie? bo po co do strzelanki z grafą z ps4 dawać więcej 

W Starfieldzie też nie było spoko, pisałem o tym wielokrotnie że nie lubię grać w 30fpsach niezależnie co to za gra

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

W Starfieldzie też nie było spoko, pisałem o tym wielokrotnie że nie lubię grać w 30fpsach niezależnie co to za gra

ja też nie, ale jak poziom grafy prezentuje się tak jak w Hellblade 2, to mogę przeboleć. Kilka miesięcy temu ogrywałem jedynkę na xsx, tam już były tryby do wyboru i to był pierwszy raz na tej generacji, gdzie zostałem na dłużej przy 30fps. Jedynie walka na tym cierpiała, ale to na szczęście nie jest trzonem tej gry i mam nadzieję, że drugiej odsłonie będzie podobnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...