Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że oprawa i rozdzielczość poszłyby pod nóż trochę i może nie byłoby tak spektakularnie jak jest, ale bronienie 30fps w 2024 roku to naprawdę jest srogie odklejenie. Starfield zostal zamordowany przez taki klaktaż, może i tu przeczytamy, że w sumie to gra jest statyczna i jest ok? :leo:

Szanujmy się trochę, 60fps powinno być jako coś do wyboru i to powinien być jebaniutki standard. Przykładem niech będzie Rebirth - może i mydło, może i tekstury sprzed 30 lat, ale 60 klatek jest i chętni mogą z nich skorzystać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Ja rozumiem, że oprawa i rozdzielczość poszłyby pod nóż trochę i może nie byłoby tak spektakularnie jak jest, ale bronienie 30fps w 2024 roku to naprawdę jest srogie odklejenie. Starfield zostal zamordowany przez taki klaktaż, może i tu przeczytamy, że w sumie to gra jest statyczna i jest ok? :leo:

odklejeniem jest oczekiwanie 60fps w każdej grze na konsolach o mocy kart graficznych sprzed ilu, 10 lat? To ja już wolę te 30fps z dojebaną grafą i rozdzielczością jak żyleta, a nie rozmytym gównem jak w AW2 gdzie momentami musiałem sprawdzać, czy mi sie coś w tv nie przestawiło, bo tak to źle wyglądało. I żebyś nie pierdolił znowu farmazonów, to kolejny raz zaznaczę, że mówię o mniej dynamicznych grach jak Hellblade, bo strzelanki i napierdalanki są dla mnie nie do zaakceptowania w 30

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, number_nine napisał:

odklejeniem jest oczekiwanie 60fps w każdej grze na konsolach o mocy kart graficznych sprzed ilu, 10 lat? To ja już wolę te 30fps z dojebaną grafą i rozdzielczością jak żyleta, a nie rozmytym gównem jak w AW2 gdzie momentami musiałem sprawdzać, czy mi sie coś w tv nie przestawiło, bo tak to źle wyglądało. I żebyś nie pierdolił znowu farmazonów, to kolejny raz zaznaczę, że mówię o mniej dynamicznych grach jak Hellblade, bo strzelanki i napierdalanki są dla mnie nie do zaakceptowania w 30

No, no, konsole takie słabe, chlip chlip. Jakoś wielkie gry do tej pory miały tryb performance w standardzie, a teraz przy H2 nagle się nie da? Jak Ci się podoba to spoko, hawe fan.

 

I znów rozbija się o wybór - grałem w tego gównorozmazanego Alana 2 w 60fps na premierę i byłem wyjebany z butów jakością oprawy do tego stopnia, że powrót do trybu quality nawet przez moment nie przeszedł mi przez myśl. Wybór, kurwa, wybór zawsze jest dobry - to tak dodam na koniec, "żebyś nie pierdolił znowu farmazonów".

  • Plusik 3
  • This 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

Jakoś wielkie gry do tej pory miały tryb performance w standardzie

nie przy tym poziomie grafiki i animacji. widocznie nie dali rady obniżyć jakości do akceptowalnego poziomu żeby utrzymać te 60. Wszyscy marudzą ale pewnie po godzinie zapomną w ogóle w jakim trybie grają lol. Oczywiście poza marudami, którzy już widzą, że sie nie będzie dało w to grać.

btw jestem ciekaw ilu ludzi zbojkotuje gta6, bo 30fpsów XD

Edytowane przez number_nine
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Siedzimy w tych 30 FPS od kiedy? Dekady, dwóch dekad? No i tak dalej będzie, cały sprzęt kosztuje połowę wartości sensownej karty graficznej, to nie może się udać.

 

Chciałbym 60 klateczek zawsze i wszędzie, ale jak widać nie dla psa konsolowca to. Zaraz znowu wyjdzie jakaś wersja PRO czy kolejna generacja, gdzie przez rok-dwa będzie znowu 60 FPS i tak w kółko. Nie chce mi się biegać za tą marchewką - ogram, jak jest. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Słupek napisał:

nie wiem, ja tam zawsze wybieram 60 klatek choćby graficznie miało być rozpaćkane gówno

Rozpaćkane gówno to ja widzę przy poruszaniu się przy 30 fpsach. Zwłaszcza na oledach które stają się powoli standardem w tych czasach. A to że jak stoję w miejscu i widzę tą różnicę w grafice nie rusza mnie wcale. 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...