Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wątpię żeby to wyszło w pierwszej połowie roku. Długo już nad grą pracują, ale jeżeli przeszli w trakcie produkcji na UE5 to pewnie sporo rzeczy musieli poprawiać i robić od nowa, a developerzy mają problemy z przejściem na nową iterację tego silnika.

Dużo zależy też od tego co ma MS w zanadrzu, ostatnio Stalker o sobie przypomniał i twierdzą że wydadzą grę w pierwszym kwartale. Osobiście im nie wierzę, ale zakładał się nie będą. Moim zdaniem wypadnie na Q3.

Wracając do Hellblade to nie będę zaskoczony sierpniowym terminem. Każdy inny będzie miłym zaskoczeniem.

Jedynka była trochę męcząca, przechodziłem ratami chyba z półtora roku. Jak dopicują rozgrywkę i w kwestii oprawy audio-wizualnej wejdą półkę wyżej niż w przypadku pierwszej części, która prezentowała się okazale w chwili premiery, to Xbox może mieć niezły hicior.

Zobaczymy, to nie jest moja najbardziej oczekiwana gra więc i o pozytywne zaskoczenie będzie łatwiej.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Tak sobie rozmyślam o HB2 i moim zdaniem Ninja Theory nie powinno latać na Islandię, tylko powinni przelecieć się raz do Finlandii i pogadać z Remedy jak zrobić kontynuację gry, która miała swoje momenty, ale miała też wady. Bo te aspekty łaczy pierwszy Alan i HB.

 

Chciałbym aby NT poszło drogą Remedy, wykorzystało do maksimum mocne strony jedynki, dodało do tego kilak ciekawych mechanik, a walka dalej była tylko tłem i pojawiała się sporadycznie.

 

Czytam na twiterku farmazony niektórych graczy, co oczekują rozbudowanego systemu walki w HB2, ale moim zdaniem nie tędy droga.

Jedynka dopóki miała zrównoważona ilość potyczek, była lepszą grą. 

Ciekawe jaką drogę obrało Ninja Theory. Z jednej strony cisza w aspekcie "akcyjności" dwójki sugeruje mi, że mogli pójść w tym kierunku, z drugiej nie czuje aby studio było na tyle dojrzałe aby rozegrać to tak jak Remedy.

 

A tak naprawdę gra nigdy nie wyjdzie, Spencera oszukali kilkoma wstawkami cgi i cały budżet wydali na dziwki, koks i lasery. Ta opcja też jest możliwa.

Odnośnik do komentarza

zbroja osrana. mogą to nawet robić do 2025. nie pamiętam kiedy czekałem na jakiś tytuł tak bardzo jak na nową Senue, ciareczki przy trailerze fest

@pawelgr5 podejrzewam, że walka będzie prosta jak w jedynce, z eksploracją podobnie, ale dodadzą więcej cutscenek i oskryptowanych momentów. Mi to pasuje, nie chciałbym, żeby zrobili z tego generycznego rpg akcji z drzewkiem skilli itd, ma być gęsty klimat i styka 

Edytowane przez number_nine
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Audiowizualnie rewelacyjnie to się prezentuje, widać że w kwestii rozgrywki to raczej kontynuacja tego co było. Przez chwilę widziałem chyba puzzle znane z jedynki, walka widowiskowa ale raczej mało skomplikowana co wcale nie musi być wielkim minusem. Szybki cios, parowanie, mocniejsze pindolnięcie i wypruwanie flaków... swoje zadanie spełni. bez daty premiery, którą pewnie poznamy na czerwcowym pokazie, premiera sierpień/wrzesień.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...