Skocz do zawartości

Jakie gry skończyliście w 2019 roku?


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ASX napisał:

on jak sam podkreślił wyraźnie w soim poście: nie gra  w multi, tylko singiel xd Sami ludzie nie wiedzą jak się ograniczają

Easy, ale ja grałem kiedyś w gierki multi (tak samo jak FPS) i mi one nie podeszły jakoś szczególnie, a przy ograniczonym czasie na gierki (2 dzieci, inne zajawki, intensywna praca), naprawdę wolę poeksplorować świat w takiej Zeldzie BotW lub nowych Star Wars niż np biegać jak naspidowany z karabinem walcząc o epenisa. 
No ale w pełni rozumiem, że ktoś lubi takie granie (sam swego czasu przegrałem setki godzin w multi NBA 2K czy Mario Kart). Ja zdecydowanie wolę singiel od multi i jak mam wybierać (przy ograniczonym czasie) w co zagrać to zawsze będzie to sp. 
Za to już nie pierwszy raz widzę kolego @ASXże jesteś bardzo czujny jak neguję w stosunku do swojej osoby sens/ochotę grania w gierki mp. :whyyy:
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziecinne są takie dogryzki, będe mądrzejszy i nie będe odpowiadał.

 

@balon spoko balon po prostu zauważyłem pewien dysonans bo w jednym zdaniu  podkreślasz że starasz się grać w różne gry a potem że tylko gry singlowe, 0h  w multi.

To tak jakby napisać "staram się grać w różne gatunki ale nie gram w gry z japonii". Samemu się ograniczasz

Edytowane przez ASX
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Owszem, próba ustawiania komuś życia wedle swoich preferencji zawsze piecze.


Nie ustawiam nikomu życia tylko pisze, że mnie to bawi. Dla kogoś kto całe życie tłucze nierozumne AI i czerpie z tego satysfakcję moje tysiące godzin w WoWie to tez choroba. :) 

Odnośnik do komentarza

Tylko Tobie nikt tej choroby nie wytyka paluszkiem i nie mówi "hehe, ale to bez sensu". Mendrka i ludzi jego pokroju nie liczę, bo tam to pod kopułą jest za grubo dla przeciętnego śmiertelnika. Kończę offtopować, chętnie podyskutuję w innym topicu o tej kwestii :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bzduras napisał:

Tylko Tobie nikt tej choroby nie wytyka paluszkiem i nie mówi "hehe, ale to bez sensu". Mendrka i ludzi jego pokroju nie liczę, bo tam to pod kopułą jest za grubo dla przeciętnego śmiertelnika. Kończę offtopować, chętnie podyskutuję w innym topicu o tej kwestii :)


Nie ma zbytnio nad czym, bo słyszę o tym o wiele częściej niż moje sporadyczne docinki w kierunku singlowców. :) Nauczyłem się z tym żyć, pozdrawiam i również kończę offtop ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...