Skocz do zawartości

Jakie gry skończyliście w 2019 roku?


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Marvel’s Spider-Man

Gravity Rush Remastered

Sleeping Dogs™ Definitive Edition

Titan Quest

The Lost Bear

Virry VR: Wild Encounters

Crash Team Racing Nitro-Fueled

horizon zero dawn frozen wilds

 

wow średnio jeden tytuł na miesiąc. i to same starocia z backlogu (poza crashem)

a jeszcze się zastanawiam, czy nie kupić ni no kuni 2 i spyro na promocji...

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

-Soma, 8/10

-Uncharted zaginione dziewictwo, 8/10

-the order 1886, 7/10

-resident evil 7, 8,5/10

-watch dogs 2, 8.5/10

-what remains of Edith finch, 6/10

-Detroit become humans, 9/10

-steam World dig 2, 8.5/10

-Undertale, 8/10

-Prey, 8.5/10

i ostatnia w tym roku to najprawdopodobniej

-shenmue 3. 

Musiałem sobie przeglądać zdobyte trofea żeby sporządzić ta listę. Ale jak na to ile gram to nie jest źle. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie odczułem po wpisach by ktokolwiek z tutaj obecnych uczestniczył w takim wyścigu. Takie porownanie jest bardziej trafne do osób co zbierają GS/Trofiki bo tam każda minuta to szansa na bycie wyżej w rankingu, a granie w crapy dla łatwych kompletów to mus. A tutaj? Ludzie sobie grają w gierki i po prostu robią przy okazji listę co skończyli. 

Odnośnik do komentarza

To, o czym wspominał w drugim poście @marcinwks, czyli wyzwanie 52 gry w 52 tygodnie siłą rzeczy pachnie trochę wyścigiem, ale reszta brzmi normalnie. Nic złego w tym, że ktoś lubi sobie takie rzeczy porządkować, dodać parę uwag od siebie czy krótko podsumować oceną wrażeń. Skoro ktoś robi sobie jakieś zestawienia, to raczej nie z przymusu, a dla własnej przyjemności i satysfakcji.

Sam lubię sobie takie pier'doły usystematyzować nie tylko w przypadku gier, ale również filmów i książek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, 20inchDT napisał:

O (pipi)ens, tabelki w excelu z datą skończenia i oceną :obama: Chyba macie za dużo czasu i nudzi się wam.


Tej, ale na mnie to akurat zrobiło wrażenie - podobało mi się to jego zestawienie, choć samemu by mi się nie chciało tak rzeźbić :)
 

52 minuty temu, Rozi napisał:

Przechodzenie gier na wyścigi, żeby zaliczyć jak najwięcej w ciągu roku.


A to chyba tylko blantman tak ma z tego, co pisał.

 

55 minut temu, REZOK napisał:

Musiałem sobie przeglądać zdobyte trofea żeby sporządzić ta listę. Ale jak na to ile gram to nie jest źle. 


Mam podobnie - jak na ilość dostępnego czasu na granie, plus jeszcze uzależnienie od PUBGa, to i tak myślałem, że będzie gorzej - a tu widzę niektórzy po 3-5 tytułów zaledwie, więc jest spoko na ich tle :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Przechodzenie gier na wyścigi, żeby zaliczyć jak najwięcej w ciągu roku.

 

No jeden kolega sobie takie wyzwanie zrobił a reszta normalnie listę pisze. 

 

Ja w tym roku sporo grałem z tym ,że ja nigdy nie przeglądam listy osiągnięć więc sobie sztucznie czasu gry z tytułem nie wydłużam. Plus od jakiegoś czasu nie gram online bo mnie to znudziło. Więc i ilość tytułów spora. 

Odnośnik do komentarza

Niczego nie przeszedłem bo grałem tylko w niekończące się gry uslugi :kaz:

 

a tak poważnie to spojrzałem na exophase i wychodzi na to że skończyłem około 20 gier, nie chce mi się kolejny raz o nich rozpisywać bo o większość z nich już się rozwodziłem, a o reszcie nie chce mi się pisać

 

SteamWorld Dig 2

Halo 3: ODST

Super Mario Odyssey

Legend of Zelda: Breath of the WIld

Call of Duty: Infinite Warfare

Star Wars Jedi: Fallen Order

Devil May Cry 5

Assassin's Creed: Origins

Gears of War: Judgment

Gears 5

Outer Worlds

Sea of Thieves: Shores of Gold

Celeste

Metro Exodus

Wolfestein II: New Collosus

What Remains of Edith Finch

Crackdown 3

Assassin's Creed: Odyssey

Hellblade

Shadow of the Tomb Raider
Red Dead Redemption 2

Forza Motorsport 7

 

pewnie coś przeoczyłem lub o czymś zapomniałem

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Korwa, w zeszłym roku czułem się jak śmieć, że skończyłem tylko 4-5 gier (co niektórzy już zdążyli mi wielokrotnie wytknąć :lapka: ), a widzę, że to dość standardowa liczba. U mnie te 12 tytułów to niezła średnia, a w następnym roku pewnie znacznie przedłużę mojego e-penisa nadrabiając masę zaległości (zwłaszcza w indorach) I wieńcząc to kupnem potężnego NEXTGENA Sony I/lub Microsoftu. :) 

Odnośnik do komentarza

Liczba skonczonych gier to tak naprawde nie jest miarodajna statystyka. A na pewno nie jest to powód do wywyższania czy krytykowania innych

 

Bo w czym gracz ktory zagral tylko w 2 lub 3 gry, ale spędził w nich setki godzin jest gorszy od tego ktory skonczył kilkanaście gier na 10-20h?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, ASX napisał:

Bo w czym gracz ktory zagral tylko w 2 lub 3 gry, ale spędził w nich setki godzin jest gorszy od tego ktory skonczył kilkanaście gier na 10-20h?

 

W niczym, ale wciąż bolą mnie te przytyki Roziego. :( 

Odnośnik do komentarza

nie ma nic złego w niekończeniu gry, bo może się po prostu nie spodobać. Ja miałem nadzieje takie z NIOHem i nie wyszło. Odbiłem się, mimo, że gameplay ma solidny i umieranie mnie tak nie bolało. Chyba tam feudalna japonia jakoś mi nie leżała.

 

Za to Bloodborne siadł jak najbardziej, mimo, że Lovecraft to nie moja bajka. Za to kreacja potworów była tak potężna, że ciekawość jednak była silniejsza i musiałem zabić JE wszystkie :rayos:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wredny napisał:


Tej, ale na mnie to akurat zrobiło wrażenie - podobało mi się to jego zestawienie, choć samemu by mi się nie chciało tak rzeźbić :)
 


A to chyba tylko blantman tak ma z tego, co pisał.

 


Mam podobnie - jak na ilość dostępnego czasu na granie, plus jeszcze uzależnienie od PUBGa, to i tak myślałem, że będzie gorzej - a tu widzę niektórzy po 3-5 tytułów zaledwie, więc jest spoko na ich tle :)

Nie mam gram w coś jak mi się podoba duzo i bez przerwy do napisów końcowych (np re2, sekiro czy disco elysium w tym roku)  jak mi nie podejdzie jak np rage 2 (czy nowe poki) wcale i po 30 minutach wyrzucam z dysku

 

Nigdy nie grałem na wyścigi a to że dużo gier kończę to po prostu znaczy że duzo gram :dunno:. Robicie ze mnie wyścigowca od lat nie wiem czemu tylko dlatego że nie platynuje i nie calakuje. Jak grę kończę widzę napisy końcowe to nie staram się na siłę szukać znajdziek i innych pierdół. Nie widze w tym sensu i uważam to za stratę czasu. Są gry gdzie wyciskam wszystkie soki bo tak za(pipi)isty jest w nich content (disco elysium lub bloodborne) a są gry jak asasyn czy control gdzie się bardzo dobrze bawię ale jak skończę fabułę nie szukam na siłę dalszych wyzwań nie jadę do każdego znacznika na mapie i nie robię wszystkich side questów. 

 

Każdy gra tak jak lubi więc od(pipi)ta się ode mnie. Pozdrawiam Świątecznie. 

 

 

P.s. Podziwiam tych z excelem. Mi się nigdy nie chce :) kiedyś jeszcze bawiłem się w exophase i oglądałem co i jak grywam teraz w sumie kompletnie mnie to nie interesuje. Wolę nie wiedzieć xD Z gier które zapadły mi w pamięci w tym roku a na pewno było ich znacznie więcej plus te których nie ukończyłem (drugie tyle xD) 

 

Fire Emblem Three Houses

Total War Three Kingdoms

Anno 1800

Disco Elysium

Sekiro

Re 2

Control

Metro nowe

Plague tale 

Sinking City

Greedfall

Zelda Links Awakening

Luigi Mansion 3

Outer Worlds 

Jedi Fallen Order

World End syndrome

Raging Loop

Pathfinder 

Gears 5

Yakuza Kiwami 2

Resident Evil 7

Shenmue 1 i 2

Slay the spire

xxx godzin w fm 2019 xD

Night Call

Asura's Wrath

Batman Arkham Asylum (ponownie po latach)

Old Man Journey

QUBE 2

Subnautica

Evil Within

Pillars of the Earth

Black Mirror

Banner Saga 1, 2 i 3

Shadow of the damned

Council

Kingdom Hearts 3

Ace Combat 7

Spyro 1

Mutant Year Zero

Gardens between 

 

Kogo ja oszukuje zerknałem na exophase xD Nie wiem czy tam będa wszystkie bo ale raczej większość.  Taki nudny dzień w pracy :)

Do tego dochodzi w tym roku jeszcze AI na switcha które planuje ograć, Life is strange 2 i może coś jeszcze wpadnie. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Nie mam gram w coś jak mi się podoba duzo i bez przerwy do napisów końcowych (np re2, sekiro czy disco elysium w tym roku)  jak mi nie podejdzie jak np rage 2 (czy nowe poki) wcale i po 30 minutach wyrzucam z dysku

 

Nigdy nie grałem na wyścigi a to że dużo gier kończę to po prostu znaczy że duzo gram :dunno:. Robicie ze mnie wyścigowca od lat nie wiem czemu tylko dlatego że nie platynuje i nie calakuje. Jak grę kończę widzę napisy końcowe to nie staram się na siłę szukać znajdziek i innych pierdół. Nie widze w tym sensu i uważam to za stratę czasu. Są gry gdzie wyciskam wszystkie soki bo tak za(pipi)isty jest w nich content (disco elysium lub bloodborne) a są gry jak asasyn czy control gdzie się bardzo dobrze bawię ale jak skończę fabułę nie szukam na siłę dalszych wyzwań nie jadę do każdego znacznika na mapie i nie robię wszystkich side questów. 

 

Każdy gra tak jak lubi więc od(pipi)ta się ode mnie. Pozdrawiam Świątecznie. 

(...)

Nie no. Tego jeszcze nie widziałem. Gość na forum o gierkach tłumaczy się innym, że przeszedł ileś tam gier w wątku o...ukończonych grach. 

To dodam od siebie, że wczoraj dorzuciłem 53 grę w tym roku. Elite Beat Agents. Teraz możecie napisać, że nolife ze mnie. Hłe hłe hłe.

Odnośnik do komentarza

Assassin Origin (moglem nie grac)

Shadow of TR (jak wyzej)

The Evil Within 2 (RE4 lepszy ale warto bylo)

Sekiro (koniecznie zagrac)

Doom (czysty fun z morodwania)

RDR 2 (doceniam ale rozczarowanko, dla mnie cala gra moglaby byc jak epilog)

Uncharted ZD (drugie przejscie dla platyny przez gierke wyzej)

Bulletstorm (pomysl fajny ale strasznie mnie sterowanie meczylo)

Crash Team Racing (singla skonczylem z bananem na ryjku)

The Order (pozytywne zaskoczenie pod wzgedem klimatu)

Snieper Elite (bez szalu ale mozna zagrac jak ktos lubi snajpic)

Rudy Jedi (koniecznie zagrac nawet nie bedac fanem uniwersum)

Pare gierek nie udalo mi sie skonczyc, jedna lezy na polce (patrz Days Gone) a tak to ciagle masa godzin w Titanfall 2 i ostatnio Destiny 2 (Forsaken)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2019 o 09:29, ASX napisał:

o w czym gracz ktory zagral tylko w 2 lub 3 gry, ale spędził w nich setki godzin jest gorszy od tego ktory skonczył kilkanaście gier na 10-20h?

 

Tu nie chodzi o gorszy/lepszy, bo to dziecinne, tylko o zachowanie jakiegoś poziomu "obycia" z branżą, dziedziną, o której się ktoś wypowiada czy wręcz, jak niektórzy na fpe, występuje w roli mędrca. Bo jak potem czyta się, że taki jeden z drugim analityk z CW zaliczył w danym roku 4 gry, to jak brać na poważnie jego mądrości (inb4 "kto bierze na poważnie CW"- to tylko przykład tematu). No chyba, że ktoś ma zerowy backlog i w danym roku faktycznie nie wyszło za wiele ciekawych tytułów, ale dobrze wiemy, że zazwyczaj nie o to się rozchodzi. 

 

Ja zaliczyłem jakieś 15 gier, co jak na mnie jest zadowalającym wynikiem, bo staram się utrzymać "standard" chociaż jednego tytułu miesięcznie (uśredniając, bo wiadomo, że jedną gierkę zaliczę w tydzień, inną w miesiąc, a przez jakiś okres w ogóle nie gram). Prawie wszystkie, to tytuły z poprzednich lat, z 2019 załapały się tylko nowe Gwiezdne Wojny.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.