Skocz do zawartości

PCMR VR - luźne dyskusje


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

@Bzdurasprzybywam. @Pupcio Gogle łączą się z PC lokalnie, prędkość Internetu nie ma znaczenia. 5 GHz to raczej minimum, wskazane jest też Wifi 6. Sam gram na routerze za jakieś 250 zł 4 metry od pc i działa świetnie. Zwykłe gówno od dostawcy nie starczy. Polecam zainwestować w router bo warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowe pytanie vr entuzjaści. Podłączyłem z ziomkiem questa do lapka i o ile da się  odpalić rózne apki albo buszować po dysku, tak zamiast pulpitu mam czarny ekran a przykładowy spidermen ze sklepu oclulusa niby się odpala ale ma wywalone i ostatecznie się nie odpala. Na innym kompie wszystko śmigało elegancko. Robiłem ten test kabla i też wychodzi że jest okej

Odnośnik do komentarza

Pulpit oculusa jest, tak samo mogę dodawać te nowe okna i tam normalnie mogę odpalić folder z pc i apki. Ten spider się nie chce odpalić to może rzeczywiście lapek nie domaga, ale taki google earth już śmiga. Tylko pulpit jest jako czarny ekran pokazany mimo że jak ruszam kontrolerem to kursor po pulpicie na lapku normalnie chodzi :smutas:

 

 

Odnośnik do komentarza

Raczej nie bo używasz do tego trybu developerskiego i debugingu tym bardziej że sidequest wspópracuje z oculusem. Co do werjsji to tutaj już jak lubisz - jak kupisz na questa to mozesz grać gdzie chcesz, jak na steamie to tylko air link lub kabel (wspomniałeś że Ci lapek coś nie domaga). Swoją drogą lipa że sukier kaze se płacić za wersje na qeusta mimo zakupu wersji na rifta. Więc podsumowujac - najbardziej uniwersalna jest wersja na steam - działa na wszystkim bez kombinacji ale wersja na questa jest mobilna.  

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pupcio napisał:

A jak to jest z customowymi piosenkami do beat sabera? Dobrze wyczytałem że lepiej kupić wersje na steamie bo jak wezmę na queście to cukierberg może mnie łatwo odstrzelić?

Technicznie rzecz biorąc - tak, mogą cie zbanować. Po prostu jest taka furtka. Czy to zrobią? Wątpliwe. Gdyby chcieli to z łatwością mogliby po prostu zablokować możliwosć zmodowania Beat sabera.  A tak to stworzyli taka szarą strefę i gdyby kiedyś korpo muzyczne się zesrały że ich to boli to pewnie po prostu wyłączą albo dadzą ludziom po łapach jakoś. Ale banowanie? Wątpliwe.

 

 

No i ja mam już Quest 2 i sprzęcik jest w pytę. No jest to skok jakościowy od starusieńkiego psvr. Tak można się kłócić że psvr ma lepszą grafę, ale co z tego skoro rozdzielczośc tam leży i kwiczy w porównaniu do obecnych standardów. 

Beat Saber z custom songs czy Synth riders(a tam custom songs śmigają bez modów) wchodzą aż miło. 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Nie no jakieś gripy potrzebuje bo słabo się je trzyma spoconymi ręcyma.

 

A i tak muszę oddać lewy kontroler na gwarancje bo ma drifta na gałce analogowej :/ Bez nerwów moge grać tylko w gry nie wymagające tej gałki, czyli źle nie jest.

 

Ale tak ogólnie: Odkryłem dalsze mody do BeatSaber. Mapy używające moda Chroma to wizualny orgazm. Ale jazda.

 

 

Edit: Ohohoo.. support oculusa che mi wysłać zamiennik, ale może być "refurbished". A takiego ch.... Kupiłem nowy sprzet a ci mi chcą wysłać jakiś odpicowany staroć? I do tego najpierw mam im wysłać stary i za tydzień z hakiem dopiero dostane zamiennik?! No jasne

Ide z nimi na wojne teraz

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, qraq_pk napisał:

Nie no jakieś gripy potrzebuje bo słabo się je trzyma spoconymi ręcyma.

 

A i tak muszę oddać lewy kontroler na gwarancje bo ma drifta na gałce analogowej :/ Bez nerwów moge grać tylko w gry nie wymagające tej gałki, czyli źle nie jest.

 

Ale tak ogólnie: Odkryłem dalsze mody do BeatSaber. Mapy używające moda Chroma to wizualny orgazm. Ale jazda.

 

 

Edit: Ohohoo.. support oculusa che mi wysłać zamiennik, ale może być "refurbished". A takiego ch.... Kupiłem nowy sprzet a ci mi chcą wysłać jakiś odpicowany staroć? I do tego najpierw mam im wysłać stary i za tydzień z hakiem dopiero dostane zamiennik?! No jasne

Ide z nimi na wojne teraz

Ja miałem niedawno drifta po roku używania


dostałem refurbished class b i był ładniejszy od tego co wysłałem, a bardzo o nie dbam, funkiel nówka nie śmigana. Nie bój się.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pupcio napisał:

Często wgl są promki na tym oculusowym sklepiku?

Zapomnij. Jak już to może kod na 10 USD dostaniesz. Ja z taka zniżka kupiłem re4 ale yebaniutka jest warta pełnej ceny od paru tygodni nie mogę przestać grać. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...