Skocz do zawartości

PCMR VR - luźne dyskusje


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.02.2022 o 23:43, mozi napisał:

Jak podobało Ci się na ps2 to na pewno. Dla mnie re4 to topka gier wiec weszło jak złoto. 

 

W dniu 12.03.2022 o 23:07, Widget napisał:

RE4 VR zajebiaszcze, miałem wątpliwości, ale niepotrzebnie.

POTWIERDZAM. Cóż za wspaniała giera. muuah! prawie 13 godzin czystego miodu. :banderas:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.08.2022 o 12:04, Di napisał:

Jakie akcesoria do Questa 2 możecie polecić? Widziałem na poprzedniej stronie post o AMVR, ale wygląda na to, że jest problem z dostępnością. Najbardziej mi zależy na wkładkach oraz etui.

Silikonowa nakładka na gąbkę interfejsu do moim zdaniem must have. Reszta to bajery 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Wczoraj z kolegami- 6 nas było, poszliśmy do tego miejsca:

https://goodgamevr.pl/gry-vr/
 

Duże pomieszczenie, gogle VR podwieszone do sufitu. 
Ja miałem Oculusa, dla mnie ciekawostka i zabawka na 5 minut. Nie widziałem sensu trzymania tego w domu żeby raz na kwartał odpalić Sabera. Cycki, skoki, nurkowanie zaliczyłem.
Dla kolegów był to pierwszy kontakt z VR. Wszystkich bolała głowa, upoceni- mimo klimy. Graliśmy godzinę, ja po 40/50 minutach odpuściłem, kolega jeszcze wcześniej. 
Graliśmy w Pavlov, wszystko działało na steamie. 

 

Imersja taka se, bo nie biegałem, sterowanie na tych dotykowych kółkach ssało na potęgę i osobiście bym wolał dwa analogi do poruszania. Niby spoko, bo trzeba przeładować czy zmienić magazynek, ale przy tym drewnianym sterowaniu, spoconym czołem mocno średnio jako całość. 
Tyle. Koledzy nie maja ochoty ponownie wyskoczyć :rofl: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.08.2023 o 16:00, iluck85 napisał:

Wczoraj z kolegami- 6 nas było, poszliśmy do tego miejsca:

https://goodgamevr.pl/gry-vr/
 

Duże pomieszczenie, gogle VR podwieszone do sufitu. 
Ja miałem Oculusa, dla mnie ciekawostka i zabawka na 5 minut. Nie widziałem sensu trzymania tego w domu żeby raz na kwartał odpalić Sabera. Cycki, skoki, nurkowanie zaliczyłem.
Dla kolegów był to pierwszy kontakt z VR. Wszystkich bolała głowa, upoceni- mimo klimy. Graliśmy godzinę, ja po 40/50 minutach odpuściłem, kolega jeszcze wcześniej. 
Graliśmy w Pavlov, wszystko działało na steamie. 

 

Imersja taka se, bo nie biegałem, sterowanie na tych dotykowych kółkach ssało na potęgę i osobiście bym wolał dwa analogi do poruszania. Niby spoko, bo trzeba przeładować czy zmienić magazynek, ale przy tym drewnianym sterowaniu, spoconym czołem mocno średnio jako całość. 
Tyle. Koledzy nie maja ochoty ponownie wyskoczyć :rofl: 

Jakie dotykowe kółka do poruszania, przecież Oculusy mają 2 analogi? Do VR trzeba się przyzwyczaić, kilka sesji i problemy mijają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...