Skocz do zawartości

Mortal Shell


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, 20inchDT napisał:

Naciągane do granic możliwości.

Jedyna różnica w walce to harden i tyle.

Po tej odpowiedzi już wiem, że nie będę tracił czasu na dalszą dyskusję z Tobą ponieważ wiem, że żadne argumenty do Ciebie nie trafią. Jesteś po prostu bardzo zacietrzewiony i w żaden sposób nikt nie wytłumaczy Ci różnic, a takowe są i jest ich dużo. Akceptuję to, że gra może Ci się  nie podobać ale niesprawiedliwym jest nazywanie jej:" kolejnymi rycerzykami zayebanymi  od FS" oraz to, że sprowadzasz ciekawie działającą mechanikę do miana czegoś błahego.

Pozdrawiam i życzę czerpania przyjemności z innych produkcji ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, messer88 napisał:

Overall, it feels slower than souls (kinda Lords of the Fallen speed)

 

no (pipi) jak tak jest faktycznie 

O fuck :( Ja do LotF nie jestem w stanie wrócić przez tego ślimaka właśnie.

 

Cóż, kupuje i sam się przekonam. Chce też wspierać takie ambitne projekty. Dam wam potem znać jak wrażenia ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fraczek napisał:

Po tej odpowiedzi już wiem, że nie będę tracił czasu na dalszą dyskusję z Tobą ponieważ wiem, że żadne argumenty do Ciebie nie trafią. Jesteś po prostu bardzo zacietrzewiony i w żaden sposób nikt nie wytłumaczy Ci różnic, a takowe są i jest ich dużo. Akceptuję to, że gra może Ci się  nie podobać ale niesprawiedliwym jest nazywanie jej:" kolejnymi rycerzykami zayebanymi  od FS" oraz to, że sprowadzasz ciekawie działającą mechanikę do miana czegoś błahego.


Standardowa narracja z CW - niektórzy już inaczej nie potrafia na tym forum.
A tego przypadku nie bierz zbyt serio - większość gier "przechodzi" na YouTube, a później wypisuje ich "wady", jakby znał je na wylot.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trafił mi się kod na -40zł w Epicu, więc za całość zapłaciłem 59zł. Za takie pieniądze, o panie, deal życia! Serio, nie pograłem jakoś szczególnie dużo póki co, ale pierwsze (a wliczając testy beta to drugi) wrażenie jest świetne. Z tym, że dla mnie gierek tego typu nigdy dość, więc warto brać na to poprawkę. Niemniej tak jak mówię: ładne to, płynniutkie i intrygujące. 

Odnośnik do komentarza



O fuck Cóż, kupuje i sam się przekonam. Chce też wspierać takie ambitne projekty.

Też tak uważam. Remnanta kupiłem na premierę i okazał się za(pipi)istym tytułem a od wczoraj gram w Mortala i też nie narzekam - póki co. Giera ma rewelacyjny klimat i udźwiękowienie, tego mroku to mogą jej nawet Soulsy pozazdrościć. No i jest ciężko, poprzez brak klasycznego estusa oraz bloku, pojedynki są naprawdę ciekawe. Do tego mechanika Powłok która dość znacząco odświeża skostniały deczko system walki soulslikeów.
Odnośnik do komentarza

Nie wiem mi jakoś ta gra nie podchodzi. Rozumiem całą mechanikę ale jakoś tak źle mi się w to gra. Na piecu loadingi po śmierci trwają po kilka sekund to na plus.

Na 2080ti gra działa w 4k i 60fps na ultra dopiero po ustawieniu resolution scale na 80%. Tak to jest 40-55 fps XD 

Pogram bo podoba mi się setting ale na razie średnio to widzę. 

edit - jest niby HDR ale jest skopany. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

No gra po prostu nie dziala w natywnym 4K - gram tez na skalowanym na gorszej karcie w takich samych ustawieniach. Mi sie gra coraz lepiej, w końcu zalapalem Parry, pokonałem 1 bossa, jak dla mnie pomysły Cold Symmetry odświeżyły ten typ rozgrywki. Pomysł skorupy, zamiast bloku, powłoki martwych wojowników, gdzie każdy posiadał swoje unikalne umiejętności, możliwość wrócenia do ciała, rozwój championów - wszystko jest tu naprawdę dobrze przemyślane. Mam nadzieje tylko, ze pozniejsze levele beda nieco ciekawsze, bo design 1 jest po prostu sredni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.08.2020 o 12:21, Voytec napisał:

Nie, jest spoko. Na szybko porównałbym do Demon's Souls. Obok ślimaka z Lords of the Fallen to nawet nie stało.

Ja się jednak odbiłem. Zero funu z gry jak dla mnie. Sorry koło demon souls to nawet nie stało.  Nudne, nie ciekawe kopiować imo trzeba umieć. Od demonsów mimo ogrania ich pare tygodmi temu nie można się oderwać. Tak samo od sekiro. Tutaj lipa. Przekombinkowana ta gra jest strasznie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...