Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Square napisał:

Jak dostałeś maila od Sony to masz tam numer seryjny pada, jak jest inny to został wysłany nowy.

No i kiedy niby mieli go naprawić skoro wysłałeś w poniedziałek, to on albo ledwo tam dotarł, albo jeszcze jedzie.

Pad ma wrócić 27 lipca 

Pad będzie nowy inny numer 

Sorry za panikę:-)

Edytowane przez KT1978
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, PanKamil napisał:

To co dualsense robi w plague tale to ja nie mam pytan:obama::obama: mistrzostwo świata kiedy szczury są w pobliżu lub poruszamy się po wysokiej trawie.

 

A w Dirt 5 tak nap.ier.dala, że aż mi łapy odpadają, nie wiem czy na dłuższą metę nie zmniejszę siły wibracji (na razie gram na pytę- pasek jasności też na max, tylko że grałem akurat w gry na PS5 które nie obsługują świecidełka, a wszystkie gry PS4 tak). Pad mi wytrzymuje ze 4-5h :obama:

Edytowane przez _daras_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _daras_ napisał:

 

A w Dirt 5 tak nap.ier.dala, że aż mi łapy odpadają, nie wiem czy na dłuższą metę nie zmniejszę siły wibracji (na razie gram na pytę- pasek jasności też na max, tylko że grałem akurat w gry na PS5 które nie obsługują świecidełka, a wszystkie gry PS4 tak). Pad mi wytrzymuje ze 4-5h :obama:

Ja w avangersach zmniejszyłem o połowę wszystko bo łapy chciało urwac:kaz:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Moldar napisał:

W dirt na premierę był dramat. Chyba za głupi byłem aby zrozumieć intencje twórców, dłonie drętwiały bardzo szybko, osobiście grałem bez wibracji i triggerów.

 

Akurat triggery są spoko, czuć fajny opór przy dodawaniu gazu/hamowaniu. Co do wibracji- dziś rano pograłem na spokojnie i na razie podczas przechodzenia kariery zostawiam wszystko na max, jest naprawdę fajna wczuwa.

Odnośnik do komentarza
On 7/24/2021 at 11:27 PM, Moldar said:

W dirt na premierę był dramat. Chyba za głupi byłem aby zrozumieć intencje twórców, dłonie drętwiały bardzo szybko, osobiście grałem bez wibracji i triggerów.

FIFA tez nie lepsza na premierę PS5 patcha, podczas gry cały czas wibrowało przez kibiców, każdy gwizdek sędziego dotyk piłki itp,itd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...