Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, XM. napisał:

Ok, dzięki. Czyli stosunek nowości do wyciętych rzeczy jeśli chodzi o linie fabularna jest na plus?

Spoiler

Głowna oś jest rozbudowana mocno, nic mocnego nie wycięli a nieco dodali. Same dodatkowe tryby po prostu pojawia się później 

 

Edytowane przez Whisker
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daffy napisał:

Whisker już gra? How?

Już nie gram bo skończyłem ;)  teraz lecę trzecie przejście bo oderwać się nie można. Kod recenzencki otrzymałem spełniając pewne warunki (YT, FB i współpraca od 2005r), pozdro :) i jak macie jakieś pytania śmiało ale będą w spoilerach i dotyczące tylko pewnych kwestii.

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Grafika poprawioną? Czy to samo co w demie?

Spoiler

Wersja recenzencka nie ma Day one Patch wiec jest identyczna jak demo (w dzień premiery ma być Patch poprawiający efekt deszczu i dobrze bo coś jest z nim nie tak). Grafika w pewnych momentach powoduje opad szczeny.

 

1 godzinę temu, MichAelis napisał:

Euro rtv sie do kogos odezwalo z wysylka? 

Moją edycje kolekcjonerską maja jutro wysłać. Wczoraj przyszło info z SMS i terminem wysyłki 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Andżej napisał:

Whisker

 

jedynie sluszna progresja broni tak jak w og 2005 ?

pistolet  to poczatkujacy - potem red9
zwykly szotgun - riot gun - striker
snajperka odrazu semi auto
tmp nikogo

 

CZY POZMIENIALI

 



 

 TMP jest dobre na bossów, a ten riot gun zbędny bo ma niewiele większą siłę uderzenia od standardowej strzelby z większym zasięgiem.

Odnośnik do komentarza

riot ma mniejszy spread i jest dobry zeby walic hedenshouldersy. i moc ma tez wieksza na kazdy level chyba o 2. ale sluszna uwaga, roznice sa male a kasy mozna przyszczedzic zostawiajac przy zwyklym szotgunie.

tmp faktycznie jesli chodzi o dps jest dobry, ale na professionalu amunicje wpyerdala za szybko ( chyba ze ktos amunicje regeneruje na zasadzie upgradu magazynku) . nawet nie jest za dobry na strat head shot - kick - knife. tutaj niepodwazalnym zwyciezca jest red9, najlepszy ammo saver na pro.

raz czy 2 robilem runy z tmp zamiast red9 i chyba gorzej mi sie gralo niz z redem. a tej pierwszej snajperki to nie wiem czy kiedykolwiek uzylem xd.

 

ja chyba bede robil gun progression taki : handgun - red9, shotgun - striker (tutaj chyba faktycznie pomine tego riota, tak z ciekawosci) semi auto no i broken (tutaj no contest, jest za darmo no i max upgrade byl mocarny)
oczywiscie zakladajac ze balans i statystyki sa takie same w rimejku jak w orginale

stad moje pytanie to Whiskera :D

 

 

ciekawe, jakie beda bonusowe bronie, chicago typewriter w orginale w sumie psul rozgrywke, mozna go bylo kupic juz na poczatku new game plus (jak sie skonczylo separate ways i pozbieralo troche skarbow w pierszym runie) i kazda inna bron w tym momencie jest niepotrzeba. Jak w przyszlosci bedzie chicago, to powinni go zrobic jako zwykla bron, ktora trzeba ulepszac, ale nie dawac mu infinite ammo. w sumie tak samo bylo w revelations 2. bron ponadprzecietna ale nie przegieta ze psula gre na starcie bo miala infinity ammo

mi to sie marzy bron typu lever action, jak medicine stick z NV albo hunting rifle z remnantsow. IMO najlepszy typ giwer w grach pod katem funu.

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Andżej napisał:

Whisker

 

jedynie sluszna progresja broni tak jak w og 2005 ?

pistolet  to poczatkujacy - potem red9
zwykly szotgun - riot gun - striker
snajperka odrazu semi auto
tmp nikogo

 

CZY POZMIENIALI

 



 

Spoiler

Pierwszy pistolet to ten sam co w demku, jest później Red9, punisher, matylda. Z Shotgunami jest tak jak piszesz w tej samej kolejności. Snajperka również bez semi auto ale później wpada już automat. TMP olewać i tu masz racje bo później wpadają lepsze

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...