Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, XM. napisał:

Chodzi mu pewnie o uszy.

Aż tak mi to nie przeszkadza. Co najwyżej jestem zdania, że te wszystkie skórki dla oraz bonusowe bronie powinny wykluczać możliwość zdobycia najwyżej rangi, bo jednak spłycają wyzwanie.

 

24 minuty temu, messer88 napisał:

I moda na pominięcie cinematic drogi do laboratorium Luisa 

O, to to. Dziwny i zupełnie niepasujący do reszty gry fragment, kojarzący się z jakimiś śmierdzącymi, potężnie oskryptowanym samograjami. O tyle dobrze, że trwa to ze dwie minuty i więcej się nie pojawia. 

Odnośnik do komentarza

Też tak mam, po 7 przejściu gry mówię sobie odpocznę przy innym tytule i wrócę bo ileż można a gdzie tam :D chwile pograłem w inny tytuł i znowu wróciłem na kolejny walktrough, to samo miałem w 2005 i w kolejnych edycjach które wyszły dalej :D ŻADNA gra nie ma takiego replayability. A już za kilkanaście godzin pojawi się tryb Mercenaries :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pupcio napisał:

Ja już nie chciałem grać do merców ale odpaliłem sobie w celu sprawdzenia czy czigejgo sweeper działa no i tak jakoś wyszło że jestem już w zamku :nosacz3:

A to już chwila do wyspy a potem to już w sumie można skonczyc i zacząć wioskę tylko na chwile :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Josh zrob mi uszka bo nie mam czasu i sily ostatnio grac w cokolwiek 

 

Dzieki

 

Ten Shotgun z Deluxe jest strasznie gowniany ale jak sie go zmaxuje to nagle robi sie strasznie op bo zajmuje tylko 5 miejsc ❤️ Smutne jest to co zrobili z Strikerem to chyba najgorszy Shootgun xD

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Josh napisał:

Koniec, zrobione absolutnie wszystko co się dało w tej grze. Jak już się wie co i jak, to przez Pro leci się dosyć szybko nawet będąc "golasem". Może za jakiś czas rzucę się na run bez save'ów. 

 

spacer.png

 

spacer.png\

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png


Wmawiam sobie, że na razie wystarczy, ale cały czas mam ochotę grać dalej, a co gorsza - inne gry w ogóle już mi nie smakują po RE4. Capcom coście mi zrobili :notlikethis: 

 

Anyway, po tych 100 godzinach nie mam już żadnych wątpliwości, że jest to gra żyćka i powoli zaczynam oswajać się z myślą, że w nic lepszego już nie zagram. No chyba, że w remake remake'a RE4 za kolejne 20 lat. Teraz tylko czekać na Merce i Separate Ways (a może po drodze Assignment Ada?), które mogą być idealnym dopełnieniem idealnej gry.

 

S+ nie można zrobić w ramach NG+, no nie? Jak zatem wykręcasz takie wyniki? Masz jakieś ulepszenia, które są dostępne od początku gry, ale nie w ramach NG+? I to jeszcze wszędzie 0 śmierci, heh..

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, wet_willy napisał:

@Josh zrob mi uszka bo nie mam czasu i sily ostatnio grac w cokolwiek 

 

Dzieki

 

Ten Shotgun z Deluxe jest strasznie gowniany ale jak sie go zmaxuje to nagle robi sie strasznie op bo zajmuje tylko 5 miejsc ❤️ Smutne jest to co zrobili z Strikerem to chyba najgorszy Shootgun xD

Tak, ale fajnie Leon nim kreci po każdym strzale. U mnie ma być  efektownie. Styl też się liczy i kozackie zagrywki.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Shago said:

 

S+ nie można zrobić w ramach NG+, no nie? Jak zatem wykręcasz takie wyniki? Masz jakieś ulepszenia, które są dostępne od początku gry, ale nie w ramach NG+? I to jeszcze wszędzie 0 śmierci, heh..

S+ można zrobić z Chicago i iautomatycznym celowaniem nosząc maskę Hunka. No i Ashley musi być w zbroii. Więc to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, wet_willy napisał:

@Josh zrob mi uszka bo nie mam czasu i sily ostatnio grac w cokolwiek 

 

Dzieki

 

Mogę zrobić, tylko ta usługa liczona jest w pesetas :boomer:

 

2 minuty temu, Shago napisał:

 

S+ nie można zrobić w ramach NG+, no nie? Jak zatem wykręcasz takie wyniki? Masz jakieś ulepszenia, które są dostępne od początku gry, ale nie w ramach NG+? I to jeszcze wszędzie 0 śmierci, heh..

 

Nope, S+ jest zarezerwowane wyłącznie dla NG. Chciałem mieć wyzwanie, dlatego wszystkie wyniki jakie tu widzisz (włącznie z Pro) zostały wykręcone bez korzystania z glitchy i bez żadnych wspomagaczy, ale jeżeli masz ochotę to na NG możesz śmiało korzystać z bonusowych broni (Chickago Sweeper, Primal Knife, Handcannon po odblokowaniu) oraz ciuszków dla postaci (zbroja dla Ashley, czapeczki dla Leona, które np. sprawiają że otrzymuje mniejsze obrażenia). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Shago said:

Czy to Chicago można zdobyć grając na Professional w ramach NG+? Wiecie: posiadając dopakowane pukawki z poprzednich przejść? :)

 

Tak. Na Professional w NG+ lecisz jak czołg z rakietnicą. Trzeba tylko uważać żeby Ashley była zawsze za plecami. Rakietnica blokuje możliwość wbicia S, więc najwyższa ocena to A za przejście poniżej 7 godzin. To akurat nie jest żadne wyzwanie, po prostu lecisz i strzelasz. W nagrodę dostajesz Chicago Sweeper, i zbroję dla Ashley i Maskę Gazową. Wszystko to potem przyda się podczas przechodzenia w trybie new game na ocenę S+. Warto przejść Hardcore na NG+ z oceną S+ żeby odblokować kurzą czapkę, która dają mniejszy damage. To też będzie przydatne. 

 

Potem już z możliwością kupienia Chicago Sweeper, z założoną kurzą czapką i zbroją dla Ashley można zacząć grać na Normal Game w Professional próbując przejść poniżej 5 godzin. Tak naprawdę tylko cała wioska może sprawić problem na początku. Ale w zamku gdy już będzie stać na wykupienie Chicago i ticketa za zniszczone medaliony, zabite szczury, sprzedane złote jajo, trzy węże i wielką rybkę kupcowi. Będziemy mogli odblokować infinite ammo dla Chicago. Ale od początku gry trzeba wykonywać wszystkie zdania Kupca czyli jak wspomniałem niszczyć medaliony, zabijać szczury, Legendarnego psa w wiosce. Trzeba gromadzić te żetony które potem można wymienić. Od tej pory nic już nie będzie wyzwaniem. Pozostanie tylko sprzedać pistolet, shotgun i craftować granaty błyskowe. Oślepiając Krauzera i ładując w niego nieskończoną amunicję padnie chłop jak Gołota w walce z Lennoxem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...