Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladajac trailery i zajawki zastanawiałem się poważnie czy kupić bo dawno nie grałem w gry wyścigowe. Ale po tym jak się okazało że zaimplementowano do singla "always online" co jest zdumiewająco głupie i bezsensowne, jakieś durnowate nerfy i że gra to cieknący parujący stolec - oszczędzam kasę na DokeV i Hogwarts Legacy . A ze ścigałek pozostaję jednak przy Death Rally na lapku i Micro Machines ze Złotej Piątki na Pegazusie :thumbsup:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, devilbot napisał:

Można też pograć w assetto corsa tyle że tam nie czuć tego produktu premium z pięknym menu i niespotykanymi nutami jazzowymi. 

Gran turismo jednak włączysz i wiesz od razu że to produkt dla ludzi bogatych co wiedzą czego chcą.

 

Tak to takie gówno zapakowane w ładną bombonierkę masz racje.

Na trailerach zachwyca a po otwarciu szał mija.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj włączam- nie działa, dziś chciałem pograć- nie działa. Co za czasy, ja pie.rodle XD, dobrze że mam inne gierki, bo znam co najmniej jedną osobę, która kupiła PS5 specjalnie dla GT7 :Coolface:

Ale sami tego chcieliśmy- internety, streamingi, game passy, abonamenty- za dużo w du.pie mamy na tym świecie. Nic już nie jest naszą własnością, nawet gra na płycie kupiona za 320zł :nosacz3:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _daras_ napisał:

Wczoraj włączam- nie działa, dziś chciałem pograć- nie działa. Co za czasy, ja pie.rodle XD, dobrze że mam inne gierki, bo znam co najmniej jedną osobę, która kupiła PS5 specjalnie dla GT7 :Coolface:

Ale sami tego chcieliśmy- internety, streamingi, game passy, abonamenty- za dużo w du.pie mamy na tym świecie. Nic już nie jest naszą własnością, nawet gra na płycie kupiona za 320zł :nosacz3:

O to to to, dokładnie !

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, _daras_ said:

 

Ja bronię, bo jestem kolekcjonerem (tak samo jak filmów, koncertów BD, płyt CD i winyli) i tym bardziej mnie ta historia boli. Jeśli ktoś ma wyrąbane na fizyczne nośniki to tylko się uśmiechnie z politowaniem

Ja kolekcjonuję gry na starsze systemy, GT7 pokazało, że bez neta niektóre gry będą tylko zbędnym kawałkiem plastiku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie wynika z tego, że z czasem będą dostępne jakieś specjalne zawody, w których wypłaty będą lepsze, ale nie rozumiem dlaczego nie można tego dodać na start. To samo było w GT5 i GT6, gdzie zawody sezonowe dawały duże ilości siana.

Co do samej przerwy - znowu wychodzi dlaczego bez sensu jest brak przechowywania save'ów lokalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...