Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Ja po zabiciu false kinga nie miałem żadnej scenki w nexusie, co ten miecz spada. Nie rozumiem.

A to nie jest tak że musisz mieć komplet dusz końcowych bossów z wszystkich archstone? Znaczy nie wiem ale i tak przecież trzeba zwiedzić całość. 

Jeśli chodzi o online to nigdy w zadne soulsy nie grałem po sieci a tutaj jest akcja z 3-3 gdzie no walczy się z graczem. Nie powiem srogi wpierdol zaliczyłem i co drugi to widzę że Dragon bone smasher i ofkors na hita mojego suchara. Skończyło się przełączeniem na offline. 

Odnośnik do komentarza

Na bagna załóż sobie pierścień i zakup sporo lotosów. Najlepiej jak zeskoczysz na sam dół i lecisz do mgły potem na prawo po rusztowaniach żeby jak najszybciej skrót odkryć i już masz po temacie ;) krótki level to jest więc szybko zapomnisz. Nie bawiłem się w zabijanie dopóki skrótu nie odkryłem.

 

Panowie skończyłem gierę i teraz lecę NG+ coś nowego się pojawi? Jest sens przechodzić jeszcze raz? Nie interesuje mnie platyna ale z chęcią bym sobie jeszcze pograł :)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Hendrix napisał:

Najcięższa trofka? Co-op xDDD Serio, już trochę zmarnowałem czasu na czekanie żeby ktoś mnie przyzwał, na razie bez rezultatu, to już wolałbym Pure Bladestone :v


A ja zdecydowanie nie. Jeden run trwający jakieś 1.5 minuty przez 8 godzin mi w zupełności wystarczy.
Próbowałeś przed Flamelurkerem ? Podobno tam jest wzięcie.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem postacią sub SL25 i postacią SL40 -

Spoiler

później też przed Penetratorem, Old Hero

- chociaż to banalni bossowie, więc podejrzewam, że mało ludzi w ogóle korzysta z co-opa w ich przypadku - ale no, nie chce mi się stać godzinę czekając bezczynnie, no nic, w ostateczności na forum umówię się na jakiegoś bossa

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mejm napisał:

Przeciez jedyna trudnosc tych bagien to framerate na poziomie 13 klatek na ps3. Z leczniczymi lotusami, ktorych masa jest w 3-x i lepszym klatkazem to powinna byc latwizna.

I tu dochodzimy do pewnej całej esencji soulsów. Coś co dla jednego okazuje się łatwe, jakiś boss czy lokacja, to dla drugiego okazuję się bardzo trudne. Potem na odwrót może być z innym bossem czy lokacją. Wszystko rozchodzi się o to, że każdy ma swój styl czy build, postać.

Odnośnik do komentarza

Pany

Jestem w wiezieniu Latria. W ktorejs celi jest jakis niebieski npc do ktorego nie mam klucza. Mowi ze jego cialo znajduje sie w innej celi. Kolo celi (na przeciwko) jest zabarykadowane kamieniami przejscie. Za przejsciem sa itemki  do zebrania. Jak tam dojsc? Przeczesalem caly teren. Boss takze ubity. Freke w celi znalazlem. Caly teren czysty. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Pytanko odnośnie broni i ich ataków. Zdobyłem miecz „Półksiężycowy falcjon+1” i ma słabszy atak fizyczny od mojego bułata+2, ale za to ma do tego atak magiczny dosyc mocny. Czy tu atak fizyczny z magicznym sie laczy jakos, czy zeby zadac obrazenia magiczne od tego miecza to musze np. Nalozyc ogien na niego bo bez niczego daje tylko atk fiz?

Pierwszy raz ogrywam soulsy.

Odnośnik do komentarza

Ten mieczyk skaluje sie chyba z twoimi statsami. Np masz duzo w int to magia w gore. Generalnie twoje statsy podnosza dmg broni. Acz czasem obiza bo bronie maja rozne kombinacje. Polecam z takimi pytaniami obczaic wiki, tam znajdziesz info co z czym bo ciezko z pamieci wyciagac staty broni.

 

Jak sie nazywa pwwt w wersji polskiej? Cbts?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...