Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Mi najlepiej grało się magiem w DS3 :banderas:   I to PVP, szczególnie jak spotkało się dwóch dobrych graczy. Do tego w DS3 postacie magiczne miały kilka czarów do walki w zwarciu. 

 

W DS brakuje mi większej różnorodności jeśli chodzi o magię czy ekwipunek. No ale jeszcze wiele nie widziałem no i trzeba brać pod uwagę ,że to był początek tego gatunku. 

 

Szkoda tylko ,że jak na razie bossowie to nie jest poziom znany z ich następnych gier. Może się rozkręci bo na razie przeleciałem wszystkie kapliczki do pierwszego bossa i jadę drugie okrążenie. Drzwi w pierwszej dalej zamknięte to pomijam xd 

Odnośnik do komentarza

W Demonsach bossowie sa najlatwiejsi z wszytkich ich gier. Widac ze chlopaki sie dopiero rozkrecali. Ale zamieszanie z tendencjami robi masakryczna robote. Rozkminka dobra. 

 

Takie tendencje widzailbym np w Bloodborne. O japie...  Wpadasz do studni z pure black. Haha

 

Ps

Chcecie wyzwania? Wjebcie sie w pure black na dzien dobry w każdym archstone i wyczyście all :)

Strimy poogladam z przyjemnością 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Czym dalej tym lepiej jeśli chodzi o bossów. 

 

Mieszkaniec Płomieni to pierwszy całkiem ruchliwy przeciwnik. Trochę musiałem z nim potańczyć na arenie. Ale też udało się za pierwszym podejściem go pokonać. Nie miał zbyt wielu wariantów ataku. Kolejny przeciwnik za to trochę niestandardowy jak na serię. Też fajnie zróżnicowane. 

 

Mega jestem zadowolony z zakupu tej gierki, świetny klimat i grafika. 

 

No ale czapeczki maga dalej nie znalazłem, pewnie nie ma czegoś takiego w gierce xd

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

ja w końcu dotarłem na dolne pietra wiezienia. Oczy mam nawet w du.pie - takie jaranko :obama:

Posłuchajcie jak npc śpiewa w tej lokacji - tego nie było w oryginale i kurna No ciareczki. To jest piosenka z credistow chyba z oryginału. 

Wogole lore tej npc 

:obama:

2 godziny temu, giger_andrus napisał:

Co do Flamelurkera to jestem na 90% przekonany, że jest znacznie łatwiejszy w Remake niż w oryginale.
Najpierw myślałem, że to kwestia płynności i jakości wideo. Ale w oryginale on po prostu jest w k.urwę agresywny.

No ja właśnie na 99% jestem pewien że jest tak samo :) jedyne co mnie zaskoczylo to jednak jak się go magiem trzyma na dyatans to zaczyna odwalać szopki ale jak go lałem na pierwsze przejście trzymając się blisko to chyba AI nie ogarnialo do końca i wszystko było jakieś takie prostsze. Ale może to przypadek. 

2 minuty temu, MEVEK napisał:

No dobra - mam problem z wiedźma w więzieniu. Ktos pomoze..

  Ukryj zawartość

suka nie chce zginac. juz 3 razy ja ubilem i wyglada na to ze to nie glitch heee poprostu czegos nie robie ALE czego ?

:dynia:

Pozwiedzaj przed bossem dokładnie. Mały hint: sprawdź baszty przed bossem. 

Edytowane przez mozi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mozi napisał:

Posłuchajcie jak npc śpiewa w tej lokacji - tego nie było w oryginale i kurna No ciareczki. To jest piosenka z credistow chyba z oryginału. 

Wogole lore tej npc 

:obama:

No ja właśnie na 99% jestem pewien że jest tak samo :) jedyne co mnie zaskoczylo to jednak jak się go magiem trzyma na dyatans to zaczyna odwalać szopki ale jak go lałem na pierwsze przejście trzymając się blisko to chyba AI nie ogarnialo do końca i wszystko było jakieś takie prostsze. Ale może to przypadek. 

Pozwiedzaj przed bossem dokładnie. Mały hint: sprawdź baszty przed bossem. 

Aha... A widzisz...

Spoiler

ja grajac staram sie nie zabijac NPC, bo moga miec jakies dodatkowe questy czy inne profity, dlatego tego maga nie ubilem. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...