Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, mozi napisał:

Nie do końca. Jak przyjdzie jego kolej to ona go pominie i każe Ci dojechac kolejnego z listy. 

Mi sie wydaje, ze to by zadzialalo gdyby zabil go w Nexusie zanim w ogole odpalilby questa Mefisto. A on zabil go w tej dziurze. I w sumie dlaczego? xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wiolku napisał:

Właśnie mi cały czas mówi, że mam go ubić i że to klarowne zadanie :( Może muszę wykończyć wiernych z Nexusa? Zabiłem póki co tego jednego płaczka, co lamentował, że Jerzy leży w dziurze. 

A czy w nexusie zabiłeś wszystkich npc niego? Jeśli on nie dotarł do nexusa powinen Ci kazać lać następnego. Dojedź jego ucznia i tą lole co siedzi obok i zobacz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Pomysł na walkę z Old Monkiem niezły, ale tani jak skurczysyn. Dwa razy trafiłem na tego samego typa, od którego zaraz po wejściu przez mgłę dostawałem backstaba, a potem byłem gwałcony Firestormem :reggie: Przeszedłem na offline i już było w porządku. Dużo tu pewnie zależy od "etyki" drugiego gracza.

 

A wiadomo dlaczego pewne phantomy nie znikają nawet po ich ubiciu? Np. ci Cthulhu przed mnichem?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

No i skończyłem! Piękna gra, ale w moim rankingu serii Soulsborne nadal za Bloodborne. Najtrudniejsi bossowie? Flamelurker i Demon God, bo zginąłem na nim najwięcej razy XD Allant padł za pierwszym razem (aż się zdziwiłem, że taki prosty, nie używałem w tej walce magii praktycznie w ogóle). 5-2 ty kurwo jebana, najgorsze levele w Soulsach, klasycznie. Ogólnie gierka jest chyba najłatwiejsza z serii i najuczciwsza. Pięknie zrobiony remake, next-genowość widać na każdym kroku, no miazgunia!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem moje przygodę z DS.

Wybrałem klasę  barbarzyńcy , znalazłem bastard sword I chciałem upgrade zrobić ale nie mam materiałów.

Skąd znaleźć materiały na upgrade tego miecza?, w nexusie też dziadek ma axa za półtora tysiąca dusz, jeszcze nie pokonałem żadnego bossa bo chciałem wyfarmic jakiś gear na tych początkowych fazach i oznajmić się z mechanika gry.

Ten Kowal w nexusie będzie miał nowy gear jak będę przechodził dalej grę ?

 

Odnośnik do komentarza

Celowo nie wchodzę w wątek aby sobie nic nie zaspojlerowac, ale już myślałem ze mnie coś zaraz trafi. Przyzwyczajony ze lokacje gra się 1.1 1.2 itd to z powyższego okazuje się ze lepiej iść na 2.1. Sam chyba na to bym nie wpadł ( zakładałem ze jak nie potrafię 1.2 to 2.1 to w ogole będzie miazga), a na 1.2 mnie ten „ogień” poniewiera ze myślałem ze ze mną jest już coś nie halo. Jutro kolejne podejście :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Zacząłem moje przygodę z DS.

Wybrałem klasę  barbarzyńcy , znalazłem bastard sword I chciałem upgrade zrobić ale nie mam materiałów.

Skąd znaleźć materiały na upgrade tego miecza?, w nexusie też dziadek ma axa za półtora tysiąca dusz, jeszcze nie pokonałem żadnego bossa bo chciałem wyfarmic jakiś gear na tych początkowych fazach i oznajmić się z mechanika gry.

Ten Kowal w nexusie będzie miał nowy gear jak będę przechodził dalej grę ?

 

Musisz pokonac bossa w 1-1 żeby wogole podnieść level i moc się przenieść do np 2-1. Sugeruje poszukać na początku 2-1 topora i w niego inwestować. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, mozi said:

Musisz pokonac bossa w 1-1 żeby wogole podnieść level i moc się przenieść do np 2-1. Sugeruje poszukać na początku 2-1 topora i w niego inwestować. 

Cześć właśnie wczoraj, pokonałem dwa bossy w tym zamku,teraz jestem na takiej pustyni mam upgrade Axa+4 ale i tak zadaje mało DMG nim.

Albo te stwory tam silniejsze.

Chyba muszę ładować więcej umiejętności w siłę,bo narazie wszystko ładowałem w endurance bo szybki się męczyłem.

Jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym typem broni, że czasami mam komunikat,że moja postać nie potrafi grać tym typem broni o co chodzi? Wybrałem zła klasę czy mam za mało pkt w siły?

To była włócznia

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

teraz jestem na takiej pustyni mam upgrade Axa+4 ale i tak zadaje mało DMG nim.

Pustyni? Kopalnia, 2-1? Tam przeciwnicy sa wrazliwi na magie wiec musisz pokombinowac cos z tym. Od biedy wez crescent falchion z 4-1 pilnowany przez czerwonookiego szkieletora z dwoma katanami w poblizu drugiej bramy w murach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Mejm said:

Pustyni? Kopalnia, 2-1? Tam przeciwnicy sa wrazliwi na magie wiec musisz pokombinowac cos z tym. Od biedy wez crescent falchion z 4-1 pilnowany przez czerwonookiego szkieletora z dwoma katanami w poblizu drugiej bramy w murach.

Tak 2-1 taka kopalnia,ale ja gram wiejskim barbarzyńskim głupkiem on nie potrafi czarować,no nic będę ich sposobem brał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...