Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przemogłem się i odpaliłem. Na początku filmik wyjaśniający plot twist z poprzedniej części. No i ok, w sumie w tym punkcie w którym byłem w Zero Dawn domyślałem się czegoś takiego, więc nie żałuję, że jednak się nie męczyłem z jedynką. A jak sama dwójka? No póki co jest WOW! Już sam ten prolog ma w sobie o wiele więcej życia niż cała jedynka. Postaci wyglądają wreszcie normalnie, a nie jak plastikowe kukły. Do tego gra wygląda tak spektakularnie, że nie oddycham. Cudo! Nie bardzo mam dziś czas na granie, ale gra zdecydowanie dostaje ode mnie szansę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest to chyba pierwszy tytuł z eksluzywnym dodatkiem na PS5. Jestem ciekaw, jak wyglada teraz karta trofeów wersji na PS4? Jeśli ktoś miał 100% zdobycia pucharków, to dalej się to utrzymuje? I czy wyświetla się ten dodatek w karcie trofeów w ogóle?

Edytowane przez Andrei
Odnośnik do komentarza

 

Świetny materiał, to że zrobili ten dodatek w jeden rok robi wielkie wrażenie, albo mówi o tym ile tam mają ludzi na pokładzie. Podoba mi się że budynki nie są odwzorowane w 100% względem roku 2021-23 ale względem 2065. Z drugiej strony te porównania są dosyć mroczne, świat który przez 1000 lat powoli wymazuje wszelki ślad po ludziach.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Jest sens gry w mniej jak 60 fps? Nie widzę praktycznie różnic oprócz rozdzielczości. 

Jak dla mnie tryb zrównoważony i tak wygląda w tym DLC zajebiscie i nie widzę sensu grania na zwiększonej rozdzielczości. A gram na Oled 65 - 2.5 metra od twarzy. I nie, nie mam wady wzroku:D

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Donatello1991 said:

Jest sens gry w mniej jak 60 fps? Nie widzę praktycznie różnic oprócz rozdzielczości. 

Ja gram na monitorze Benq 24, dlatego wybór jest dla mnie oczywisty. Natomiast problem pajawia sie w momencie kiedy mamy przekątne powyżej 40 cali. 1080 na takich dużych matrycach to jest lekki koszmarek, dlatego nie dziwi mnie dylemat kiedy większość ludzi wybiera opcje 4K/30fps. PS5 niestety jest za słaba konsola, zeby w grach triple A oferować solidne 60fps przy 4. Ale to sie zmieni w następnym roku, bo daje uciąć sobie palca, zeby na rynku pojawi sie PS 5.

 

Ktos już doszedł do finałowego Boss’a? Walka jest epicka i satysfakcjonujaca jak w starych GoD of War? :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, walek napisał:

Ja gram na monitorze Benq 24, dlatego wybór jest dla mnie oczywisty. Natomiast problem pajawia sie w momencie kiedy mamy przekątne powyżej 40 cali. 1080 na takich dużych matrycach to jest lekki koszmarek, dlatego nie dziwi mnie dylemat kiedy większość ludzi wybiera opcje 4K/30fps. PS5 niestety jest za słaba konsola, zeby w grach triple A oferować solidne 60fps przy 4. Ale to sie zmieni w następnym roku, bo daje uciąć sobie palca, zeby na rynku pojawi sie PS 5.

Horizon FW oferuje „bardzo solidne” 60ks. Rozdzielczość jest dużo większa niż 1080p, a ilość detali i jakoś bardzo zbliżona do trybu 4k/30. Jakby reszta gier w tej generacji oferowała takie 60ks, to biorę w ciemno. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...