Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, shoegaze napisał:

nom, jak to dobrze, że w ramach wspomnianej solidarności "jedni" w przeciwieństwie do "drugich" w żadnym wypadku ani nie wrzucali zwiastunów promujących AH na główny kanał YT, ani tym bardziej nie promowali rozgrywki na swoich socialach. czy może jednak promowali?

z jednej strony zazdroszczę życia z takim zerojedynkowym podejściem, też chciałbym umieć nie akceptować niektórych praw rządzących tym światem, z drugiej jednak poziom frustracji względem konkurencyjnego korpo jest u niektórych na tyle duży, że dzień bez nachalnej ekspozycji swojego stanowiska uznają za dzień stracony - tego z kolei absolutnie nie zazdroszczę

Dużo sobie dopowiedziałeś, a mi tylko chodziło że w końcu któraś z tych firm pokazała chociaż gest. Przecież tak samo Sony sprzedaje w swoim sklepie tą ruską grę, więc nie ma mowy o oczyszczeniu.

Cieszę się z tej małej szpilki wbitej ruskiej hołocie. Trochę się zawiodłem że Microsoft mając kupę siana w Skarbcu nie potrafiła ruskiej gry jakoś zcancelować. Przecież oczywistym jest że odcięcie tak dużego rynku nawet symbolicznie to dla wydawcy nie strata tylko paru euro.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowość raczej nie, ale wczoraj sobie odpaliłem na chwilę, żeby pchnąć dalej przejście NG+ na najwyższym i też na to zwróciłem uwagę - w negatywnym sensie niestety, bo efekt wygląda sztucznie, jakby ktoś go naprędce dorysował.

 

W ogóle wiadomo, że Horizon to graficznie topka, ale tak wczoraj chwilę pobiegałem i Days Gone robi na mnie większe wrażenie, jeśli chodzi o graficzkę.

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

A ja piszę do was z zapytaniem - mianowicie - horizona przeszedłem na ps5, tyle że w wersji na ps4. I teraz tak - nie mam już płytki, bo sprzedałem, na konsolce mam dalej dane z gry (nic nie usuwałem) oraz oczywiście grę przeszedłem.

 

Moje pytanie jest następujące, czy jeżeli przeszedłem horizona na ps5, a nie mam już płytki, to w jaki sposób będę mógł zagrać w dodatek? Czy jednak będę musiał raz jeszcze ściągnąć gierkę z plusa? i wtedy dodatek i odpali? Panowie jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie będzie recenzji przed premierą, nie dali kodów. 

 

Powód: Ponoć trzeba przejść grę, żeby zagrać w DLC, więc nie dali z tego powodu gry do recenzji :D. 

No większość recenzentów nie przechodzi do końca. Zresztą to będzie więcej tego samego z podrasowana grafika.

Odnośnik do komentarza

Ale graficznie to już podstawka jest kosior, nie wyobrażam sobie nawet jak będzie rozpirzał pod tym względem dodatek. Odpaliłem dzisiaj podstawkę właśnie (kiedyś grałem w triala 5h i tyle), no i mózg i oczy mi nie ogarniają :reggie: Aż się trochę męczę, co by grać, zamiast wpatrywać się jak tłumok w otoczenie, ale nie idzie, no nie idzie. Zbyt ładna ta gra, zbyt ładna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...