Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 21.04.2023 o 11:18, Andrei napisał:

Jest to chyba pierwszy tytuł z eksluzywnym dodatkiem na PS5. Jestem ciekaw, jak wyglada teraz karta trofeów wersji na PS4? Jeśli ktoś miał 100% zdobycia pucharków, to dalej się to utrzymuje? I czy wyświetla się ten dodatek w karcie trofeów w ogóle?

 

Skoro są dwie wersje gry to jasne, że skoro dodatek dotyczy tylko wersji PS5, lista trofeów z PS4 zostanie nietknięta.

Podobnie było np z Goat Simulator, gdzie wersja PS3 nie dostała DLC, a ta z PS4 owszem.

 

23 godziny temu, Rtooj napisał:

Średnia na MC się podnosi, tymczasem użytkownicy:

image.png.37c6fdc5649ce80999d8473abe0ef787.png

 

Piękne

 

To o czym on pisze już strasznie mocno rzucało się w oczy w podstawce - niestety spodziewałem się nasilenia wokeizmów w dodatku.

Kiedyś kupię na przecenie, jak już uporam się z NG+, żeby samemu się przekonać, jak bardzo przegięli w temacie.

Odnośnik do komentarza

Uwierzę, jak sam zobaczę, bo w dzisiejszych czasach, w których mamy tego zatrzęsienie, ludzi dopada znieczulica na takie akcje i przestają zauważać, a ja doskonale pamiętam, jak dużo chujowizny tego typu było w Forbidden West.

Ale żeby nie było, nie dlatego zwlekam z zakupem - po prostu lubię zachowywać kolejność i jak już rozgrzebałem NG+ to najpierw chciałbym to dokończyć, zanim odpalę dodatek.

Odnośnik do komentarza

Całą pierwszą cześć przechodziłem z używaniem lin, w FW jakoś przyjąłem bardziej ofensywną grę, i nie używałem w ogóle, tym bardziej że było ich mało, dali jakieś dodatkowe kanistry, i nie było później wersji legendarnej.

W dodatku pierwsze co zrobiłem to kupiłem legendarne liny i staram się ich więcej używać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...