Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby wspaniale gdyby w części III można było samemu na pewnym etapie gry składać łuki i inne uzbrojenie, np. po całkowitym upgradzie broni odblokowuje się edycja rodzajów amunicji. Też wolałbym mieć mniej zawalone koło wyboru broni i mieć 2 łuki które są dla mnie idealne.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Square napisał:

No jak koniecznie chcesz mieć na łuku myśliwskim zwykle strzały i ogniste to może być problem. Polecam jednak zmienić na taki co ma zaawansowane strzały myśliwskie, np.właśnie ten za medale z Terenów.

W HZD miałeś jeden łuk myśliwski w trzech różnych rzadkościach, tutaj trzeba bardziej pokombinować.

Teraz za Twoją radą wymieniłem jeden łuk w Gaju i powiem Ci, że jest lepszy z tymi ulepszonymi strzałami.Ale na ten top ekwipunek trzeba sporo tych medali zdobyć, a na te wyzwania jestem jeszcze za cienki w uszach żeby powalczyć, za słaby jeszcze.

 

42 minuty temu, Rtooj napisał:

Byłoby wspaniale gdyby w części III można było samemu na pewnym etapie gry składać łuki i inne uzbrojenie, np. po całkowitym upgradzie broni odblokowuje się edycja rodzajów amunicji. Też wolałbym mieć mniej zawalone koło wyboru broni i mieć 2 łuki które są dla mnie idealne.

Ja teraz mam 3 łuki myśliwskie na raz lub nimi żongluje podczas walki w zależności od tego jakie maszyny są do załatwienia i jakie mają słabe punkty. Ale taki krafting broni mógłby być ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, mario10 napisał:

Ale na ten top ekwipunek trzeba sporo tych medali zdobyć, a na te wyzwania jestem jeszcze za cienki w uszach żeby powalczyć, za słaby jeszcze.

Tam masz dwa różne rodzaje medali i nagród. Do legend są potrzebne medale z Areny, do fioletów medale z Terenów Łowieckich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze skojarzyłem bo ogrywałem GOW jakiś czas temu, ale miałem wrażenie, że aktor podkładający głos pod Kratosa, podkładał też w Horizonie. Miałem taką misję w okolicach ruin Las Vegas w obozie oseramów i tam w rozmowie jest taki kopacz/szpieg/informator i tak mi się skojarzył z Kratosem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Napiszę wprost, nawet po przejściu gry będziesz miał z tym problemy, bo oprócz samego skończenia wyzwania trzeba to zrobić w limicie czasowym. To jest aktywności na koniec jak już masz dojebany sprzęt a i wtedy jest ciężko. Jak chcesz te nagrody wcześniej to obniż poziom trudności do minimum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mario10 napisał:

I wszystko w temacie, sam się zastanawiałem czy za jakiś czas dokupić dodatek :)

Ukradnij

 

3 godziny temu, MEVEK napisał:

Chcialbym ograc DLC ale nie wiem czy warto ? Jest tam co robic?

Ukradnij

 

A tak na serio to bardzo solidne DLC, poczytaj nasze recki, raczej większość oceniła wysoko :). Jak podstawka podeszła, to na pewno warto. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...