Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uciążliwy bug. Ja mam nieco inny permanentny, mianowicie po każdej śmierci i respawnie Aloy mówi "Czas zebrać jajka". Jak mnie to wkurvia jak czasem ginę kilka razy pod rząd, to głowa mała. Czas zebrać jajka i czas zebrać jajka, na okrągło :kekw: A czemu tak mówi? Ano jest to związane z pewnym, bardzo zresztą prostym zadaniem pobocznym. U mnie, w głowie Alohy zadanie to trwa najwyraźniej wiecznie i jest to jej pierwsza myśl po powrocie do żywych. No ale lepiej tak niż nie mieć szybkiej podróży.

  • Plusik 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, balon napisał:

Dobrze że [  ] nie miał tego buga. 400h na ultra, ultra hard (pewno trochę tych śmierci było) z „czas zebrać jajka” :Aloy_run:

No ja właśnie na ultra hard jadę. Czysty new game i do tego chcę zrobić wszystko na 100%, czyli choćby tereny łowieckie, gdzie powtarzać będzie się je na potęgę. Już się boję, że ta jajka Alohy odbiją mi się na zawsze na psychice. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Patrząc na ewolucję serii to trzecia część może być opus magnum.

Porównując skok wizualny jaki jest między death stranding 1 a 2 to uwolnienie się od poprzedniej generacji i talent twórców może być czymś nieprawdopodobnym dla graczy.

Fabuła będzie na pewno conajmniej zadowalająca, gameplay to najwyższa półka a będzie tylko lepiej, wszystko zostanie dopakowane, szykuje się gra bezbłędna.

Byłoby miło gdybyśmuy w 2025 poznali datę premiery i żeby był to 2026 najpóźniej.

  • Lubię! 4
  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rtooj napisał:

Patrząc na ewolucję serii to trzecia część może być opus magnum.

Porównując skok wizualny jaki jest między death stranding 1 a 2 to uwolnienie się od poprzedniej generacji i talent twórców może być czymś nieprawdopodobnym dla graczy.

Fabuła będzie na pewno conajmniej zadowalająca, gameplay to najwyższa półka a będzie tylko lepiej, wszystko zostanie dopakowane, szykuje się gra bezbłędna.

Byłoby miło gdybyśmuy w 2025 poznali datę premiery i żeby był to 2026 najpóźniej.

Może jeszcze nie Horizon 3, ale polecam obadać jak Decima będzie wyglądać w UW na jakimś mocnym monitorku 21, albo najlepiej 34:9 na najnowszej grafice pod koniec marca :). To będzie orgazm wizualny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...