Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Plugawy napisał:

Niedawno zacząłem i nie chce mi się rozpisywać, ale ogólnie pierwsza część podobała mi się badziej, nawet platyna wpadła, tutaj nie wiem czy dam rade, do końca za to jakoś dojadę.

No jest w Hooj nijaka. Ja nie dotrwałem. A jedyneczke nawet splatynowalem jako jedyna grę w swoim portfolio.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie, jako gra, to na pewno Forbidden West jest częścią lepszą, ale przez najebanie silnych kobiet i facetów-pizd/szumowin, a także przez dużo większe rozmiary świata, też wolę część pierwszą.

Choć muszę przyznać, że w temacie historii zaskoczyli mnie pozytywnie, bo myślałem, że już nie ma czego opowiadać z przeszłości, a jednak było ciekawie.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie co chcesz uzyskać i co już zmieniłeś. Ja mam dynamiczny HUD z kilkoma rzeczami całkowicie wyłączonymi oraz szybką zmianę broni pod L1, reszta raczej domyślnie.

Jak chcesz to możesz wyłączyć animacje podnoszenia albo włączyć automatyczne wtedy np. marszczyn czy inne zielska wpadają same. Zawsze sprint jest przydatny w walce, ale ja nie jestem fanem jak nie ma możliwości określenia przy jakim wychyleniu ma się odpalać.

 

Jeszcze jest Easy Loot czyli części maszyn, które normalnie ulegają zniszczeniu razem z maszyną będą dostępne do podniesienia. Wtedy nie trzeba się martwić z ich odrywaniem, ale osobiście tego nie polecam. Aby to włączyć trzeba poziom trudności ustawić na Custom, chyba, że grasz na Story wtedy jest to zawsze aktywne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...