Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jak po 2-3 gorszych runach zacząłem czytać opinie o poziomie trudności, to lekko zwątpiłem i już myślałem czy nie odpuścić i nie zacząć grać w Days Gone :D Szczególnie jak były opinie typu "po Returnalu włączam Dark Souls dla relaksu".

 

Ale doszedłem do wniosku, że najwyżej będę farmił ten eter i ginął tak długo jak trzeba i w końcu pokonam bossa za X lub XX godzin. Gra jest za dobra pod kątem technicznym, żeby ją odpuścić po 5h :D 

 

Do walki z  Phrike poza lekko powiększonym paskiem zdrowia i pełnym HP miałem przygotowaną jeszcze jedną 'dużą apteczkę', ale suma sumarum dupę uratował mi pasożyt, który dawał jednego respa na 50% HP i się odłączał.

 

Eh, co za emocje. A nie, że grasz w jakiegoś kolejnego Far Cry'a czy inny sandbox i nawet brewka nie tyknie.

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamietam swoje poczatki i narzekania ale jak juz znalazlem bron pod siebie (tego pluja kwasem) to mialem wrazenie ze gra stala sie latwiejsza. Graj i sie delektuj. Mocno kibicuje bo giera zacna. 

 

P.S 

Ciekawe co teraz studio kombinuje. Moze w krotce sie dowiemy (2025) :pawel:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W końcu po latach przerwy od premiery rozpocząłem wieżę Syzyfa i... skończyłem za pierwszym razem? W sensie pokonałem ostatnia formę Algosa. Gdzie to nowe lore i sekwencje w szpitalu, o których słyszałem? Wiem, że ten tryb jest nieskończony, ale jaranko było na nowe fragmenty historii, bo mocno w tym siedzę. Co mam zrobić, grać dalej? Zbierałem wszystko i ani śladu tych sekwencji.

 

Also, dlaczego nie da się zawiesić cyklu? Godzinkę pograłem, padło 3 bossów i, no sorki, życie. Co oni sobie myśleli? Bez pauzy to można zrobić tryb na max godzinę, a nie Infinite. 

 

E; pytałem, bo nie chciałem sobie spoilerowac, ale teraz przeczytałem o co biega.

Edytowane przez Nyu
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem na true ending w DLC, wow, ta gra mnie tak gniecie ta cała psychologiczna i klimatyczna otoczka, że odechciewa mi się grać w cokolwiek innego. Serio, ubóstwiam tutaj wszystko: klimat, monumentalne i pełne obcej aury lokacje, narrację Selenem z tymi wszystkimi flaszbakami i audiologami, historię Obcych i czyhającego w otchłani Xaosa, mnogość interpretacji (która ten dodatek trochę odchudził, ale też odpowiedział na wiele kwestii) i tę muzykę.

 

A udało im się to dzieło sztuki połączyć z bullet hellem z różowymi kulkami. Rogalikiem. Dashowaniem i przyciaganiem się linką z szybkością F1.

 

Mogę się też pochwalić 11 zgonami do platyny + 100% w DLC, z czego 4 były po prostu jak najdłuższymi próbami w wieży. Chyba ładnie, co?

 

Ale nie udało mi się jeszcze zajść wyżej niż 4-1X :(

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bawić? Mówisz o kliknięciu nowego konta i nazwanie go, tam nie trzeba nic rejestrować ani aktywować z tego co kojarzę.

A tak straciłeś postępy.

Wiem, bo sam sobie machnąłem już grę na innych kontach, ale żeby po przejściu być znowu golasem to tak słabo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mechanika rozgrywki jest tak midona w tej grze, że twórcom uszło płazem kilka naprawdę zyebamych rozwiązań, m.in. brak zapisu właśnie brak osobnych slotów na nowe zapisy. 

 

Ja kilkanaście tygodni temu usunąłem grę z dysku, bo nie mogłem przestać w nią grać. To chyba było najbliższe doświadczenie uzależnienia w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2024 o 09:39, LukeSpidey napisał:

Ja kilkanaście tygodni temu usunąłem grę z dysku, bo nie mogłem przestać w nią grać. To chyba było najbliższe doświadczenie uzależnienia w moim przypadku. 

Ja ostatnio grałem w listopadzie. Kusiło aby odpalić Wieże i poprawić wynik.

 

1 minutę temu, Figuś napisał:

Returnal był robiony na szybko, po skasowaniu Stormdiversów

Nie bardzo, robiony też był chyba z trzy lata. W pewnym momencie po prostu wszystkie prace przerzucili na Selenke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...