Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2023 o 18:07, balon napisał:

W życiu żadnego rogala nie przeszedłem, a próbowałem kilka w tym tuzy gatunku jak Hades czy właśnie Returnal. Co gorsza np. jedna i druga gierka bardzo mi podeszła pod wieloma względami, ale odrzuca mnie mechanika rogala :dunno:

Gra ma wiele uproszczen. Trzeba tylko sie wgrac w mechanike gry i poznac wrogow oraz podpasowax bron pod siebie. Pluj to byl, jest moja ulubiona bron. Nie poddawaj sie :chicken:

Odnośnik do komentarza

Zamierzam za jakiś czas wrócić do Returnala i potestować różne bronie. W pierwszym podejściu jednak najlepszy był dla mnie karabin lub pustkostrzał ze względu na uniwersalność i zasięg.  Sporo też postrzelałem pistoletem za namową Square i faktycznie jest on całkiem niezły jak się trajty odblokuje. Muszę popróbować tych rzutników czy elektroprętów bo nimi praktycznie nie walczyłem w ogóle.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, mario10 napisał:

Zamierzam za jakiś czas wrócić do Returnala i potestować różne bronie. W pierwszym podejściu jednak najlepszy był dla mnie karabin lub pustkostrzał ze względu na uniwersalność i zasięg.  Sporo też postrzelałem pistoletem za namową Square i faktycznie jest on całkiem niezły jak się trajty odblokuje. Muszę popróbować tych rzutników czy elektroprętów bo nimi praktycznie nie walczyłem w ogóle.

To tez kozacka bron. Podobna do pluja tylk razi pradem a nie kwasem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MEVEK napisał:

Gra ma wiele uproszczen. Trzeba tylko sie wgrac w mechanike gry i poznac wrogow oraz podpasowax bron pod siebie. Pluj to byl, jest moja ulubiona bron. Nie poddawaj sie :chicken:

Mevku nie polubię rogali, no nie w tym życiu. Nawet tak pięknych i klimatycznych jak ten. Może jakbym nie miał w co grać, to bym kolejne 10h starał się przekonywać do tej formuły. Niestety nie sram czasem, a dobrych gier do ogrania przybywa. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Ile czasu byłbyś w stanie poświęcić w takim razie?

Tyle ile poświęciłem i ani minuty więcej. 

 

Spoiler

Ewentualnie 400h (mój roczny czas na granie) jakbym miał aspergera  albo był na bezludnej wyspie tylko z jedną grą


[  ] i O także pozdrawiam :leo:

 

  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, balon napisał:

Mevku nie polubię rogali, no nie w tym życiu. Nawet tak pięknych i klimatycznych jak ten. Może jakbym nie miał w co grać, to bym kolejne 10h starał się przekonywać do tej formuły. Niestety nie sram czasem, a dobrych gier do ogrania przybywa. 

Dla mnie o wiele trudniejszy byl Resogun. DLC nigdy nie ukonczylem ale tam nie bylo fabulki ktora intrygowala. Tutaj wszystko zagralo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zacząłem. Na liczniku może 1,5h i 3 zgony. Wiem, że gra podpuszcza, bo nie może być aż tak łatwo a to mój pierwszy rogalik. Klimat tej gry zabija! Coś fenomenalnego. Do tego motyw pętli ciekawie wkomponowuje się w ten tajemniczy świat. Projekt pierwszej lokacji, cywilizacji i przeciwników na duży plus. 

 

Wyłączyłem sobie auto-celowanie, bo jednak zawsze wolę testować swoje umiejętności, niż polegać na pomocy. Póki co mechanika rozgrywki jest miodna a strzelanie i poruszanie się postaci jest tak intuicyjne jak włożenie ręki do kieszeni. Na razie pędzę przed siebie, staram się ogarniać lore i dochodzące mechaniki, ale jest ich trochę i nie za bardzo jeszcze niektóre rzeczy ogarniam. Parę 
I wish I knew" na YT powinno pomóc w podstawach. 

 

Na razie gierka kozak. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda,bo sama gra była świetna.

Fajny był przeskok gdzie nie mogłem na początku zabić pierwszego mobka gdzie za x runem wbijałem jak do siebie bijąc ich z miecza.

Niestety ten darmowy update z wieżami mnie zweryfikował i jakiegoś bossa nie mogłem przejść:kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...