Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pierwszym przejściu najwięcej korzystałem właśnie z karabinu i pustkostrzała, bo zasięg mają fajny. Później więcej z pistoletu i zgniłego pluja, miotacz elektropretów i wyrzutnia dysków dla mnie były jakieś kiepskie, ale może faktycznie jak się podbije ich poziom i wpadną nowe traity będą lepsze. Do przetestowania niedługo :)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Rtooj napisał:

dyskownica i plujka, musiałbym być perkusistą by zgrać tańczenie po planszy, i pilnowanie przeładowania takiej broni i być zadowolonym z efektu.

Zarówno Dyskownica jak i Zgniły Pluj najlepiej się sprawują mając jeden strzał, bo bardzo łatwo złapać rytm. Jak wyleci z Powiększoną Komorą to nawet nie podnoszę,

Obie bronie odblokowuje się albo późno, albo łatwo pominąć, stąd też nie są tak często używane przez graczy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem jeden run i nic mi nie szło. Nie dość, że nie chciało mi dobrać dobrej broni to jeszcze nigdzie nie było astronauty do zebrania. Cały pierwszy i drugi biom przechodziłem niemal na zerowym życiu, a ostatecznie doszedłem do bossa i prawie go pokonałem. Tak gra jest niesamowita pod tym kątem. Wydaje się, że jak coś zyebiesz na początku to już nic nie osiągniesz a tu taka niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Pomijając całą tę wylicznake. To skąd informacje że w tym roku może wyjść gra Housemarque, są ku temu jakieś realne przesłanki czy to raczej pobożne życzenia?


Dyskusja rozpoczęła się w temacie Death Stranding 2. Odpisuję tu by uniknąć offtopu.
 

Na nową grę Housemarque to bym w 2024 nie liczył. Nex Machine wydali w 2017, a Returnala w 2021. Patrząc na to jak gra jest dopracowana i że powstawała od podstaw, jestem w stanie uwierzyć, że prace zajęły 4 lata.

 

Ciekawe czy spróbują pójść w segment AAA. Ja bym wolał by zostali przy AA. Ich kolejna gra nie potrzebuje dla mnie tych super animacji jakich uświadczymy choćby w Pająku, by być dobrą i miodną grą. Mogli by wydać nawet nową grę w stylu Dead Nation lub Alienation. Ciekawe na co naciska Sony.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Lukas_AT napisał:


Dyskusja rozpoczęła się w temacie Death Stranding 2. Odpisuję tu by uniknąć offtopu.
 

Na nową grę Housemarque to bym w 2024 nie liczył. Nex Machine wydali w 2017, a Returnala w 2021. Patrząc na to jak gra jest dopracowana i że powstawała od podstaw, jestem w stanie uwierzyć, że prace zajęły 4 lata.

 

Ciekawe czy spróbują pójść w segment AAA. Ja bym wolał by zostali przy AA. Ich kolejna gra nie potrzebuje dla mnie tych super animacji jakich uświadczymy choćby w Pająku, by być dobrą i miodną grą. Mogli by wydać nawet nową grę w stylu Dead Nation lub Alienation. Ciekawe na co naciska Sony.

 

Pomijając że nie postawiłbym więcej niż 100 zł że gra wyjdzie w 2024, to skrócenie czasu przygotowywania kolejnej gry z 4 do 3 lat to nie jest jakieś sci-fiction, tym bardziej że doskonale wiemy że zostali przytuleni przez Sony, i raczej będą mieli przyjemniej niż ciężej. Oczywiście nie wiadomo też na jaką wielkośc gry postawili. Tak czy tak 3 a 4 lata to nie jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, LukeSpidey napisał:

Ten 5 biom (zimowy) to jest jakiś hardcore bez wazeliny. Siedzę już tam kilka dni i nie mogę przejść drugiego killrooma. Przeciwnicy są zwyczajnie za mocni i jest ich zbyt wielu. Jakieś porady macie?

Naładuj kontroler, sprawdź czy wszystko z nim dobrze i reaguje jak potrafi, wyśpij się, kup jakieś dobre zdrowe przekąski i dużo wody, żeby po każdym nieudanym runie coś wszamać i wypić, jakieś rozciąganko na macie w międzyczasie i pyknie, mówię Ci :). 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, LukeSpidey napisał:

Jakieś porady macie?

Z którą odnogą masz problem, Challenge Room? Tam jest sporo miejsc do użycia linki więc polecam  być ciągle w ruchu.

Masz odblokowane traity na broniach?

 

Jak będziesz w Hubie to otwórz  zamknięte drzwi aby zdobyć

Spoiler

stałe ulepszenie.

Nie pomoże za bardzo w przejściu B5, ale się przyda.

Odnośnik do komentarza

@Square Ulepszenie już odblokowałem. Generalnie problem mam z każdym pokojem, niezależnie, które drzwi otworzę. Z reguły przebijam się przez pierwszy killroom, a potem tylu robi się przeciwników, że albo wyprztykuję się z zasobów leczniczych, albo padam jak mucha. Skok poziomu trudności jest bardzo duży, bo 4 biom nie sprawia mi większych problemów. 

 

Mam pytanie odnośnie broni. Co zadaje większe obrażenia? Broń na wyższym poziomie czy broń na niższym poziomie, ale z podbitym Bonus Damage? Upodobałem sobie karabinki albo wyrzutnię rakiet, ale widzę, że na 5 biomie obrażenia, który kosiły wrogów na 4 biomie już takie nie są. 

Odnośnik do komentarza

Usiadłem o 23:00 z zamiarem ostatniego podejścia. Doszedłem do wniosku, że jak mi się nie uda to odstawię grę na kilka dni z zamiarem odpoczynku i świeżego podeĵścia. Godzinę później 5. biom został przeze mnie podbity za pierwszym podejściem. What the actual fuck?! :dunno:

Nie ukrywam, że broń, którą dość szybko znalazłem (rakieta z mocnym bonus damage i pociskami rykoszetowymi na full auto) bardzo pomogła. Przedzierałem się przez wrogów jak nóż przez ciepłe masło. Po drodze złapałem jeszcze astronautę i z 200%  życiem oraz dwoma dużymi apteczkami wkroczyłem do 6. podwodnego biomu. Ale to zostawiam sobie na kolejny wieczór. Stay tuned folks.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Usiadłem o 23:00 z zamiarem ostatniego podejścia. Doszedłem do wniosku, że jak mi się nie uda to odstawię grę na kilka dni z zamiarem odpoczynku i świeżego podeĵścia. Godzinę później 5. biom został przeze mnie podbity za pierwszym podejściem. What the actual fuck?! :dunno:

Nie ukrywam, że broń, którą dość szybko znalazłem (rakieta z mocnym bonus damage i pociskami rykoszetowymi na full auto) bardzo pomogła. Przedzierałem się przez wrogów jak nóż przez ciepłe masło. Po drodze złapałem jeszcze astronautę i z 200%  życiem oraz dwoma dużymi apteczkami wkroczyłem do 6. podwodnego biomu. Ale to zostawiam sobie na kolejny wieczór. Stay tuned folks.

Emotions 98.3 <3. Tak brzmi jak typowy playthough Returnalika. 

6 biom jest krótki, ale w cholerę trudniejszy, szczególnie taki jeden random przed bossem mi się przypomina xD. 

 

No i nie zapomnij potem o DLC. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

6 biom jest krótki, ale w cholerę trudniejszy, szczególnie taki jeden random przed bossem mi się przypomina xD.

Z nim nie trzeba walczyć, ale obowiązkowo pojawia się wcześniej przed ostatnim ulepszeniem i to w wersji Wypaczonej. Wyrzutnie Pirobomb się tam skanuje też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...