Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MacLSkr

A ja mam pytanie o więżę Syzyfa, bo nie mogę zdobyć ostatniego trofika, tego gdzie trzeba zaznać spokoju.

 

Wiem co trzeba tam zrobić, ukończyłem akt trzeci, zebrałem maki, pokonałem trzecią fazę Argosa, ale nie mogę wejść w interakcję z łóżkiem i się na nim położyć. O czymś zapomniałem, coś robię źle? Może w jakiejś kolejności trzeba to zrobić? Bo najpierw przeszedłem wieżę, a dopiero potem zrobiłem akt numer 3. Argosa trzeba pokonać po ukończeniu trzeciego aktu?

Co do samej gry, to mam 47 godzin na liczniku, bossowie pękli za pierwszym razem (za wyjątkiem ostatniego, ten poległ za drugim), w wieży spędziłem jakieś 10 godzin, a teraz od też co najmniej 10 godzin latam za szyframi, ale nie mam szczęścia, bo w pierwszym, drugim  i piątym brakuje mi po jednym, a w ostatnim cztery. Tylko, że cały czas mam te same pokoje :/ Trochę mnie to już nudzić zaczęło i wziąłem się za Mario :P 

 

Przy niektórych podejściach padam w pierwszym/drugim pokoju, a przy niektórych wszystkie biomy przechodzę bez problemu. Co do broni, to ja postawiłem na te z szybkostrzelnością. Inne może i zadają większe obrażenia, ale długo się ładują i nie raz przez to poległem. Ale jak się uda trafić Pustkostrzał z wiązką to lecę przez gierkę bez problemów :) W ostatnim biomie się ta broń bardzo sprawdza, bo momentami ciemno strasznie, a tak wiązka sama sobie strzela i namierza wrogów :)  

Odnośnik do komentarza

Akt 3. ukończony. Gra po zamknięciu historii sprowadza się do masterowania poszczególnych poziomów i kompletowania znadziek, więc myślę, że te prawie 60 godzin spędzonych w grze to wystarczająca ilość, aby docenić tę nietuzinkową pozycję. To jest jedno z tych niewielu growych doświadczeń, które zapamiętam na bardzo długo.

 

Spróbuję jeszcze pobawić się trochę z wieżą, ale już bez większej spinki. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Teraz, Rtooj napisał:

Nic się nie zapowiada do Returnala, nawet strojów z edycji  specjalnej nie można po 3 latach kupić w sklepie :(

Ci na PC mają dostępne za free. Jak nie kupiłeś preordera na PS to Sony wyznaje zasadę "wal się na ryj". Co najwyżej możesz szukać kodów do kupienia za większą kasę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kliknęło i nie mogę przestać myśleć o tej grze :D

 

Zastosowałem się do poniższych porad i po 3,5h dotarłem do pierwszego bossa i zbiłem mu 3 fazę do połowy HP:

- włączony auto-bieg
- duży celownik
- dash pod R1 
- melee everything!
- martwa strefa na prawej gałce 8% zamiast 15%

 

Czy jak aktywowałem Rekonstruktor przy obecnym przejściu i zginę na bossie, to  będzie miał wszystkie fazy jak wrócę czy ściągnięte tyle HP ile się udało wcześniej? 

 

Muszę zobaczyc czy warto z tym konkretnym bossem wchodzić w zwarcie czy lepiej na dystans jak przy pierwszej próbie :)

 

IMG_8580.thumb.jpeg.c90cf7544b42b2664fc37c0b668bacdc.jpeg

Edytowane przez falcon87pl
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, falcon87pl napisał:

Kliknęło i nie mogę przestać myśleć o tej grze :D

 

Zastosowałem się do poniższych porad i po 3,5h dostałem do pierwszego bossa i zbiłem mu 3 fazę do połowy HP:

- włączony auto-bieg
- duży celownik
- dash pod R1 
- melee everything!
- martwa strefa na prawej gałce 8% zamiast 15%

 

Czy jak aktywowałem Rekonstruktor przyobecnym przejściu i zginę na bossie, to  będzie miał wszystkie fazy jak wrócę czy ściągnięte tyle HP ile się udało wcześniej? 

 

Muszę zobaczyc czy warto z tym konkretnym bossem wchodzić w zwarcie czy lepiej na dystans jak przy pierwszej próbie :)

 

IMG_8580.thumb.jpeg.c90cf7544b42b2664fc37c0b668bacdc.jpeg

Będzie miał dalej wszystkie fazy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...