Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MBeniek napisał:

Cieszę się, że lbp w końcu przeszło w 3d (choć wydaje się, że kamerą dalej nie będziemy mogli sterować), tylko szkoda, że porzucili przy tym edytor :/ Bez tego to jednak zostaje przy marianie. 

 

Może to być zaleta, skoncentrują się na kampanii. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MBeniek napisał:

Cieszę się, że lbp w końcu przeszło w 3d (choć wydaje się, że kamerą dalej nie będziemy mogli sterować), tylko szkoda, że porzucili przy tym edytor :/ Bez tego to jednak zostaje przy marianie. 

Wydaje mi sie, ze edytor to masz w Dreams. Tutaj stawiają na obfita przygodę, co osobiście mnie cieszy. Pięknie to wygląda, a różnorodność plansz to kolejna wysoka półka. Trudno sie nie zgodzić. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam nikomu nie bronię. ;)  Tylko po ostatnim lbp, za które odpowiadało właśnie sumo digital, i które odpuściłem sobie po paru poziomach kampanii, podchodzę teraz sceptycznie. Tym bardziej, że tym razem społeczność graczy już nie pomoże. A marian to jednak gwarancja jakości.

Odnośnik do komentarza

No to przypomnij sobie LBP Vita, gdzie wszystkie atuty Vity były użyte w grze i to bardzo wyraziście. Przepuszczam, ze tu będzie podobnie. Mur beton będzie sztosik. 

LBP 3 to bylo po prostu coś nowego, co nie każdemu podeszło. Tutaj mamy sprawdzony system przeniesiony w lekkie 3D. Sama słodycz. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Z tym że LBP Vita nie robiło Sumo. 

 

Na razie maja jedna grę na koncie w serii, trójkę. Teraz będzie ich druga. 

 

Dla mnie to jedyna gra z serii której jeszcze nie ograłem a mogłem (nigdy nie miałem PSP wiec ta tez mnie ominęła). Jak będzie jakaś dobra promocja to się w końcu zaopatrzę. 

 

Tak tez zostawię tutaj dla przypomnienia jeden z moich ulubionych trailerów poprzedniej generacji. Matko ile razy ja go oglądałem. LBP2 to był sztos <3

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

 

Świetny materiał. Jeżeli będzie jak mówi to zapowiada sie kolejny szpil w tym świecie. 

 

W dniu 12.06.2020 o 20:45, Figuś napisał:

Gdzieś mi mignęło że ma być kanapowy coop dla 4 osób, jeśli to prawda to może być co wiele osób przyciągnie do siebie

Fajnie ze potwierdzili kanapowy coop. Czekam bardziej niz moje dzieci :banderas:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No też nie wiem o chodzi - wygląda zabawowo do pogrania razem, grafika to mnie tam lotto w tym przypadku. Schludnie, kolorowo i 60fps. Na PS5 pewnie szybko stanieje, więc wtedy się kupi, a jak to nie potrzebuje nowej generacji to weźmie sobie na poczciwe PS4.

 

Nie widzę, że tutaj o gierce latały jakieś peany, raczej wszyscy liczą na solidny tytuł, a ten z filmików właśnie tak wygląda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...