Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, vip77 napisał:

W każdej planecie jest ukryty świat. Żeby się do nich dostać to trzeba być wystrzelonym z tej roślinki, kwiatka czy co to jest?

To masz na myśli? Czy jeszcze coś innego jest?

Tylko o te kwiatki mi chodzilo. Tak sie podjaralem, jak wrocilem na 1 mape masterowac levele, ze musialem to napisac. A tak w ogole to jestesmy dopiero na drugiej. Powoli sobie giercukemy bez pospiechu.

 

Mosty w Crashu sie zrobilo to tu tez pekna wyzwania, jak ta lala. 

 

Oby tylko DLCki wydawali bo uwielbiam te uniwersum.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, RadkoR napisał:

Moja córka (7 miesięcy) to co najwyżej gryzłaby pada. wink.gif Z kolei syn 14 lat gra w "ambitniejsze" gry pokroju Fortnite. emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

 

Moj ma 6 lat i bardzo lubi pogiercowac, ale najbardzie w te dla doroslych dlatego trzymam go jeszcze z daleka. Gramy tylko pod moim okiem. Drugi jest przyszywany ;) 12 latek i ma juz za soba:  minecrafta, fortnite, tanki, ostatnio gral w Bloodborne ale sie przycial i zniechecil. Teraz ogrywa Dooma. Na szczescie w LBP gra z nami z przyjemnoscia. A jak mnie nie ma to nawet w Astro boty. Ma swoj pokoj z pleyem, ale jak wujek wraca z pracy (czyli ja) to od razu sie pyta, czy mam cos do roboty i kiedy jedziemy dalej z tematem. Byle do s:banderas:wiat 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj rano ogarnąłem 16 próbę. :banderas: Czas 9,34 - w sumie nic specjalnego bo widziałem gości co ogarniali to w trochę ponad 5 minut. :obama:

Kilka innych pucharków pozbierałem i wpadła Platyna. Świetna gra, pomysłowa i grywalna, w coop wymiata już totalnie.:drinks: Od czasu do czasu będę sobie w nią pykał, żeby ogarnąć ją w pełni na 100%.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Snake_Plissken napisał:

Wczoraj rano ogarnąłem 16 próbę. :banderas: Czas 9,34 - w sumie nic specjalnego bo widziałem gości co ogarniali to w trochę ponad 5 minut. :obama:

Kilka innych pucharków pozbierałem i wpadła Platyna. Świetna gra, pomysłowa i grywalna, w coop wymiata już totalnie.:drinks: Od czasu do czasu będę sobie w nią pykał, żeby ogarnąć ją w pełni na 100%.

Do :platinum: nie trzeba miec wszystkiego ?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Musisz mieć wszystkie poziomy odblokowane, ale nie trzeba ich wszystkich robić na 100%. :) 

No to obniżyli poziom za platynę. W LBP wszystko trzeba było robić - największa frajdę sprawiało mi przejście leveli bez utraty życia. Tutaj wystarcz 30 :sapek:

Także masz racje. Po platynie gramy dalej :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

BORZE IGLASTY JAKA TA GRA JEST ZAJEBISTA 

 

No serio, sprawdzilem w sumie chyba wszystkie wieksze tytuly na ps5 (oprocz ubi szrotu) i Sackboy to moze byc najmilsze zaskoczenie :notbad: Nigdy nie przepadalem za LBP ale tutaj bawie sie znowu jak gowniak przy Crashu 3 na psx. Piekne levele, roznorodne, Sackboy to spoko typ, swietna muzyka :banderas: Wszystko sie zgadza. Te pozytywne opinie nie wziely sie znikad. Poziom trudnosci w sam raz, jest bardzo przyjemnie i bez lamania pada jak w nowym Crashu. 

 

Juz sie nie moge doczekac az jutro znowu beda zbierane ubranka dla szmaciaka :wub:

790537282_Sackboy_WielkaPrzygoda_20201230172117.thumb.jpg.b029379ff6edfe53e187957ad105b561.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2020 o 23:17, schabek napisał:

Poziom trudnosci w sam raz, jest bardzo przyjemnie i bez lamania pada jak w nowym Crashu

Też tak myślałem przy początkowych poziomach :) Ale z każdym kolejnym światem będzie coraz ciężej. W szczególności jeżeli komuś będzie zależało na zdobyciu każdej "odznaki" przy danym poziomie.

 

Ale zgadzam się w 100%, gierka jest naprawdę super! Czasami powtarzałem poziom tylko po to, by posłuchać na nowo świetnej muzyki ;)

 

Pozostały mi wszystkie levele z co-opa do przejścia. Jeżeli byłby ktoś chętny na wspólną grę, to zapraszam :) PSN ID: ulik88_PL

Odnośnik do komentarza

No ja odblokowalem dzisiaj czwarty swiat i moze faktycznie poziom troche rosnie. Ale to dobrze, wiecej czasu sie spedzi z Sackboyem, poza tym nadal jest bardzo przyjemnie.

 

Te ukryte levele :banderas: Osobiscie to uwielbiam muzyczne etapy i generalnie te muzyczne motywy. Dzisiaj zaslyszalem motyw z Take On Me, pozniej w levelu z tymi bankami wjechal motyw z Material Girl. I to oczywiscie prawilnie zagrane przez orkiestre. Nawet taki Bruno Mars za ktorym nie przepadam tutaj pasuje jak widze, ze w rytm jego numeru buja sie caly level, wszyscy przeciwnicy i przeszkody. Doslownie przy tej grze miod wylewa sie z ekranu. 

 

 

Walki z bossami w starym, dobrym stylu. No dla mnie ta gra jest bez wad szczerze mowiac. Nie mowie ze to najlepsza gierka na ps5 jak do tej pory ale z cala pewnoscia zadna inna nie dala mi tyle frajdy. Cudo. Ciekawe czy maja w planach jakies dlc. No i musze w koncu kogos zwerbowac na kanapowego coopa :D 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też miałem chwilę przebojów, ale jak zrozumiałem, że czasu tak naprawdę jest od groma i nie trzeba się w ogóle spieszyć to zrobiłem to od razu. Meduzy masz na myśli, te gdzie jest niewidzialna podłoga jak się oddalają? Początek tego etapu można lecieć, a nawet trzeba, a te ostatnie proste kładki trzeba zwolnić, tam jest schemat, ale trzeba go dostrzec. Wiem, że łatwo się mówi, sam tam spadłem kilka razy, dlatego najlepiej włączyć sobie ten etap osobno i powtarzać. Na samym końcu będzie od cholerny zegarków cofających czas, więc tak jak mówię, w ostatniej czasówce w ogóle nie trzeba się spieszyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, schabek napisał:

Nikt tutaj nie kurwuje na ostatnia czasowke? Chyba odpuszcze platynke bo nie chce sobie obrzydzic cudownej gry ale skoro nie narzekacie to wychodzi ze tylko ja jestem pipa xd Pierwsza polowa z zamknietymi oczami ale od momentu gdzie pojawiaja sie meduzy :reggie:

U mnie mało czasu na granie i jestem "dopiero" na 14 wyzwaniu, także "koszmar" jeszcze przede mną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.