Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Twórcy z Sumo Digital potwierdzili, że ukończenie produkcji nie będzie zależne od wspomnianych leveli, ale poziomy będą bardzo wymagającym doświadczeniem – ostatni Knitted Knight Trial (tak nazywają się wyzwania) to 10-minutowa mapa z jednym życiem. Część deweloperów z zespołu projektowego wciąż nie ukończyło lokacji.

 

„To jest zupełnie nowy kierunek dla Sackboya. Podjęliśmy decyzję o skupieniu się na rozgrywce, aby stworzyć najlepszą możliwą platformówkę 3D w kooperacji. Dla nas oznaczało to świetne sterowanie postacią, naprawdę bogaty i wysoce interaktywny świat oraz mnóstwo różnorodności, tak aby każdy poziom był wyjątkowy.”

Jedyneczkę dość ciężko sie platynowało. Tu ma byc jeszcze ciężej :ohboy: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.10.2020 o 05:50, MEVEK napisał:

Mam nadzieje, ze serwery beda cross-genowe i wspolnie bedzie sie gralo, bez wzgledu na posiadana konsole. I tym samym wersja z PS4 zadziala normalnie na next genowej konsoli z dzialajacym multi :ohboy:

 

Godzinę temu, Szymek napisał:

Sackboy bez trubu sieciowego na premierę. Patch do konca roku ma być. Pozostaje kanapowe multi do 4 osob. 

 

Ale chociaż potwierdzili cross-genowe multi :drinks:jak juz sie pojawi - moze na święta będzie.

Odnośnik do komentarza

Jakby robili, to też pewnie niewiele by to zmienilo. 

 

Dla mnie Little Big Planet, już tak ogólnie mówiąc, nigdy nie miało tego czaru - patrzysz na tego Astrobota, widzisz te wszystkie kolory (przynajmniej ja tak mam) i, nie wiem, jakoś tak przyjaźnie to wszystko wygląda? Tu z drugiej strony szmacianki, ale jakieś to wszystko takie szarobure, odpychajace bym nawet powiedział, aż się odechciewa patrzeć momentami.

 

Trochę to zabawne, bo powinno być trochę odwrotnie, skoro jedna gra kosztuje trzy stówy (a wygląda tak nudno), a druga jest za darmo, ale w sumie to nawet lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...