Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki wszystkie trzy firmy nie będą się wymieniać między sobą swoimi exami first, czy second party(tutaj też pewnie, albo jesteś exem prawdziwym od wewnętrznego, albo nieprawdziwym od zewnętrznego dewelopera), to nie negowałbym znaczenia KONSOLOWYCH NIEEXÓW, bo to historia stara jak świat choćby Tekkeny, który są TYLKO portami z automatów i też się nie liczyły, bo mogłeś sobie kupić budę za chory hajs i wstawić do salonu, albo zamontować żyłkę na żetonie i czekać aż właściciel wybije ci wszystkie zęby, więc jakby nie patrzeć, to nie był żaden rarytas, że konsolka za tamtejsze 299 dolców na premierę + czarny marker + verbatim = salon gier w domu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie bagatelizuje, "konsolowych exów", bo mają one swój wpływ, a fakt że gra nie jest exem w żaden sposób jej nie umniejsza ani nie bagatelizuje,  śmieje się tylko z definicji tego terminu.

 

Co ciekawe jestem na tyle stary, że pamiętam że kilka / kilkanaście lat temu beka z konsolowych exów  była standardem, ale jak widać z jakiegoś powodu uległo to zmianie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wszystko na świecie jest zerojedynkowe. O frostim mówią, że jest gejem, on sam stanowczo mówi, że jednak hetero, czyli 0, albo 1, a co jak jednocześnie on i jego prześmiewcy mają rację, i lubi i chłopaków i dziewczyny, więc jest bi jak dziewczyna Ellie.

Nasz Wiedźmin powiedziałby, że jeśli ma wybierać między mniejszym złem, albo większym, to woli nie wybierać wcale, więc exy widzi tak jak ty, albo jesteś zły, albo dobry, nie ma nic pomiędzy, a może jednak jest? Filozofowie tego świata mają o czym myśleć.

Co do śmichów chichów, nie wiem, kto to był dokładnie, ale jeżeli ktokolwiek uraził cię szydzeniem z xboxowych konsolowych exów, które nie są exami, to w imieniu tych wszystkich nieodpowiedzialnych osób chciałbym ci powiedzieć, że jest mi z tego powodu przykro i mam nadzieję, że takie gówniarskie zachowanie nie będzie miało więcej miejsca.

Każdy ma swoją wrażliwość, jesteś związany z xboxem nie na żarty, więc też trzeba uważać, co, i do kogo się mówi, bo można takiej osobie nieświadomie wyrządzić duża krzywdę.

Dzień w którym nie będzie exów na świecie sprawi, że wszyscy będziemy tak samo równi, a wszelkie niesnaski odejdą w niepamięć. Oby było nam dane dożyć tych pięknych czasów. Gry powinny łączyć, a nie dzielić.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

z exami jest jak z ciążą. Albo jest w ciąży albo się nie jest. Nie da się być trochę w ciąży.


Ciąża rzekoma (c. pozorna, pseudociąża) – pojawienie się u samic niektórych ssakówprzemian macicy charakterystycznych dla ciąży, przy jednoczesnym braku płodu. Dodatkowym objawem może być wzrost masy ciała, powiększenie sutków, a nawet laktacja. Pseudociąża jest wywoływana przez brak lub zaburzenia owulacji albo przez kopulację z bezpłodnym samcem. Zjawisko to jest często obserwowane u zwierząt domowych, występuje również u zwierząt dziko żyjących, a także u ludzi.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

W ogóle dzisiaj określenie exclusive nie znaczy nic., bo tak jak napisał asx - realnie nawet gra na PS4/PS5 nie jest grą na wyłączność dla żadnej z tych platform. Obecnie mnie interesuje tylko kto grę stworzył/wydał, a nie na co.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Zawsze mnie zastanawiają czemu zawyżone są wymagania wersji PC-towych. Przecież Na takim zestawie jak do 4K/60 (czyli rozdzielczości wersji na PC) powinno to śmigać w 120 klatkach.

 

Pewnie z deka zawyżane, ale gra w wersji PC zaoferuje ray tracing, więc pewnie dlatego.

1 godzinę temu, tjery napisał:

;) Skąd info o RT?

 

 

 

 

Sackboy: A Big Adventure is coming to PC on October 27 with ray tracing and NVIDIA DLSS 2.

 

Jakiś czas temu jeszcze latał screen z ustawień gry, który ujawniał RT.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Zawsze mnie zastanawiają czemu zawyżone są wymagania wersji PC-towych. Przecież Na takim zestawie jak do 4K/60 (czyli rozdzielczości wersji na PC) powinno to śmigać w 120 klatkach.

Bo bezpiecznej jest zawyżyć, wtedy nikt się nie dopieprzy, że nie działa.

Odnośnik do komentarza

Zapewne ustawienia Custom z tej tabelki z 4K60 to z RT, a ma być RT dosyć rozbudowany, bo i oświetlenie i cienie i AO. Do ustawień zbliżonych do PS5 wystarczy RTX2070. Więc ten przeskok wymagań do 3080 4K/60 to przez RT.

 

Jeszcze co do exów to raczej widać jak na dłoni, że hurtowo wydają starsze tytuły, żeby wyczyścić backlog. Jak już się skończą tytuły z PS4 to zapewne te z PS5 będą wychodziły o wiele szybciej niż dotychczas.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Teraz w czasie gdzie się jeszcze nowe konsole rozkręcają to tak jak pisał Paolo wydawcy ekskluzyw. Bo nie ważne czy na ps5/ps4/pc zagram bo to i tak wydaje Sony, tak samo one/series/pc. Jedyne Nintendo (chociaż też nie do końca bo nazywają eksem port z wiiu na switch) czy pc (chociaż też tam jest podział na steam/epic/gog itd.) można nazwać eksami.

@balon po co toczysz tu pianę skoro masz każdą konsole tej generacji i tak możesz ograć wszystko (prócz pc bo nie kojarzę czy masz kolego). A czy to na ps czy x to robi Ci różnice? Bo mi wcale nie robi na czym zagram w dany tytuł (pomijając pc czy telefon bo nie lubię na tym grać). 

A co do tematu to fajnie jakby dodali to do plusa, z chęcią bym w to zagrał, może nawet z córką.

Odnośnik do komentarza

Wydają, bo jak widać ludziom kompletnie nieistotne jest pojęcie prawdziwej wyłączności, gry są sk00rwysyńsko drogie, a sprzedaż nowych konsol za mała aby się to opłacało.

 

Takich czasów jakie mamy dzisiaj nie mieliśmy chyba nigdy. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, creatinfreak napisał:

@balon po co toczysz tu pianę skoro masz każdą konsole tej generacji i tak możesz ograć wszystko (prócz pc bo nie kojarzę czy masz kolego). A czy to na ps czy x to robi Ci różnice? Bo mi wcale nie robi na czym zagram w dany tytuł (pomijając pc czy telefon bo nie lubię na tym grać). 

A co do tematu to fajnie jakby dodali to do plusa, z chęcią bym w to zagrał, może nawet z córką.

To nie piana, to fakt.
Nadal dla wielu osób exy to powód aby kupić/trzymać dany sprzęt. Zresztą po co tylu posiadaczy/fsnbojów xboxów kupuje plejki jak ona nie ma exów? 

Osobiście mając GPU na 3 lat (i XSX) to jakby nie exy na PS to po co miałbym trzymać PS5? Jak na XSX są te same multiplatformy, a cześć w ogóle za fryty w abo?

No ale takie gierki jak Ratchet, GoW itp to must have dla mojego hobby, aby było czym przegryzać zalew tych budżetowych i mniejszych gierek, czy innych „indyków AA”. 
 

EoT :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...